Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Sypialnia 4 - Page 4 GmmuXwPImage Map

2 posters

    Sypialnia 4

    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pon Cze 15, 2015 1:00 am

    Starając się wyrównać oddech, delikatnie wtuliła się w jego ramiona, odwzajemniając delikatne pocałunki. Przyjemne ciepło wciąż krążyło po jej ciele, a kiedy usłyszała jego słowa poczuła jak jej serce znów zaczyna bić szaleńczo.
    - Tak się składa Aaronie... - zaczęła, przejeżdżając opuszkiem kciuka po jego ciepłych ustach. - Że ja też cię kocham. Jesteś moim ideałem i nie chcę nikogo innego... - przygryzła lekko dolną wargę, spoglądając mu w oczy. - Byłeś wspaniały, kochanie. Już zapomniałam jak to smakuje..
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pon Cze 15, 2015 1:33 am

    Moment, w którym wtuliła się w jego ramiona był dla niego chwilą krótkiej rozkoszy. Jej drobne i kruche ciało, było tak delikatne, że po jego ciele ponownie przebiegł przyjemny dreszczyk.
    Spoglądając jej w oczy z czułością, uśmiechnął się subtelnie całując ją w czubek małego noska.
    - Bardzo cieszę się, że ci się podobało i z pewnością nie pozwolę ci zapomnieć tego smaku kochanie - zamruczał, gładząc kciukiem jej policzek. - Musimy tylko wymienić łóżko... poza tym... - zaśmiał się pod nosem. Przez chwilę milczał wpatrując się w jej twarz i ciągle wodząc opuszką kciuka po jej policzku. - Zdaje się... że ja również odnalazłem w końcu sens życia i powód by żyć. Uczyniłaś rzecz, którą uważałem, za niemożliwą do osiągnięcia...
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Wto Cze 16, 2015 8:37 pm

    Uśmiechnęła się delikatnie, wciąż wpatrując się w jego oczy. Były piękne i przyciągały swoją głębią.
    - Widocznie jestem zdolna z rzeczy niemożliwych... - przejechała dłonią po jego szorstkim policzku. - O czym do tej pory nie miałam pojęcia... Kocham cię jak szalona... - zamruczała, ponownie wpijając się w jego usta.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Sro Cze 17, 2015 1:42 pm

    Odwzajemniając pocałunek, zaśmiał się pod nosem. Była delikatna i krucha, mógł nie wychodzić z łóżka, ale mieli jeszcze inne plany.
    - Kochanie... - zamruczał. - Chyba już jest po ceremonii, ale nie mniej jednak chyba powinniśmy pójść na to wesele. Znając moją rodzinę zaraz zaczną snuć domysły - dodał, ponownie gładząc jej miękkie włosy.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Sro Cze 17, 2015 7:26 pm

    Przytaknęła z cichym westchnieniem, gdyż nie miała ochoty w ogóle stąd wychodzić.
    - Skoro obiecałam, że z tobą pójdę, to chyba nie mam wyjścia prawda? - uśmiechnęła się nieznacznie. - No, dobrze skarbie, więc chodźmy się przygotować... - mruknęła, całując go w policzek, po czym wysunęła się wolno z jego objęć i wstała z łóżka, ruszając do łazienki.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Sro Cze 17, 2015 8:51 pm

    Z uśmiechem na twarzy przyglądał się jej jak wychodzi. Po chwili sam wolno podniósł się z łóżka i zaczął wciągać na siebie koszulę. Cały czas myślał o tym co się stało. Zerknął na roztrzaskany zatylnik i zaśmiał się raz jeszcze, po czym skierował się wolnym krokiem za Rheną do łazienki.
    - Jeśli nie masz ochoty iść na to wesele możemy nie iść... coś się wymyśli - odparł, wolno zapinając guziki.

    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Czw Cze 18, 2015 7:19 pm

    Rhena usiadła na brzegu wanny i niespiesznie rozczesywała włosy, spoglądając na Aarona, który wszedł do łazienki.
    - Kochanie, cała twoja rodzina tam będzie, może jednak zajrzymy na chwilę? Zapewne będą snuć domysły, tak jak powiedziałeś i choć nie chce mi się iść po takim... upojnym wieczorze, to nie chcę również cię zatrzymywać. Myślę, że dobrze by było gdybyś się tam zjawił, a ja... - wstała, odkładając szczotkę na blat. - Ja będę ci towarzyszyć i ładnie wyglądać - dodała, przygryzając wargę.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pią Cze 19, 2015 7:47 pm

    Aaron uśmiechnął się ciepło, podchodząc bliżej Rheny. Delikatnie wplótł palce w jej gęste włosy, spoglądając jej głęboko w oczy.
    - Jesteś piękna... więc pięknie będziesz się prezentować - odparł, pochylając się tuż nad jej twarzą. - Jesteś moją słodką różyczką - dodał, delikatnie całując jej karminowe usta. - Nie traćmy więc czasu.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pon Cze 22, 2015 2:59 pm

    Odwzajemniła pocałunek i z uśmiechem przytaknęła na jego słowa. Przy nim czuła się piękna, wyjątkowa i również o wiele pewniejsza siebie. Klepnęła Aarona w pośladek, po czym wyszła z łazienki i sięgnęła po swoją bieliznę i pończochy, a kiedy je ubrała, zabrała się za sukienkę. W zamyśleniu wciągnęła na siebie czerwoną kieckę, zastanawiając się nad tym, co działo się jeszcze kilka chwil temu. Nie żałowała ani jednej sekundy. Z uśmiechem przejrzała się w lustrze, zadowolona ze swojego wyglądu. Pozostało już tylko znaleźć buty, które leżały w jakimś kącie.

    Sponsored content


    Sypialnia 4 - Page 4 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Kwi 26, 2024 3:06 pm