Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Sypialnia 4 - Page 2 GmmuXwPImage Map

2 posters

    Sypialnia 4

    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Czw Maj 28, 2015 3:04 am

    Przez chwilę bez słowa wpatrywała się w jego twarz, czując jak serce na powrót zaczyna jej walić jak szalone. Jej spojrzenie wolno i z coraz większą śmiałością zsunęło się na usta pierwotnego, a ona sama przysunęła się do jego twarzy jeszcze bliżej
    - Skoro chcesz mojej odpowiedzi... - wyszeptała, delikatnie dotykając policzka Aarona. Przejeżdżając po nim dłonią, przysunęła się bliżej do wampira, po czym delikatnie wpiła się w jego wargi, muskając je z każdą chwilą coraz śmielej. Ta śmiałość spowodowała również, że całkowicie wynurzyła się spod koca i usiadła okrakiem na jego kolanach, zupełnie naga, nie zaprzestając pocałunków..
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Czw Maj 28, 2015 5:26 pm

    Kiedy go pocałowała, znieruchomiał. Przez chwilę nie wiedział co się dzieje, lecz zaraz pierwsze oznaki zmęczenia, ekscytacji i nagromadzonych emocji zaczęły przejmować nad nim kontrolę. Jednym zdecydowanym ruchem, przewrócił ją na plecy, wpijając się w jej usta z taką zachłannością, że nie mógł nabrać oddechu. Jedna z jego dłoni łapczywie zaczęła wędrować po jej ciele. Miała gładką i jedwabiście miękką skórę, której zapach bezlitośnie wnikał w najgłębsze zakamarki jego umysłu.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Czw Maj 28, 2015 5:43 pm

    Odwzajemniała gorące pocałunki, czując jak momentami brakuje jej tchu. Gdy dotknął jej ciała, momentalnie przeszły ją dreszcze, a ona sama nie pragnęła teraz niczego więcej jak dotyku jego silnych dłoni i rozgrzanych warg. Położyła ręce na ramionach pierwotnego, wolno zsuwając się na jego plecy i lekko drapiąc napiętą na mięśniach skórę. Chciała by ją sobie wziął, nie myśląc o tym co będzie potem.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Czw Maj 28, 2015 8:50 pm

    Czując jej dotyk na swoich plecach, jęknął cicho, zsuwając usta na jej długą szyję. Centymetr po centymetrze zsuwał się coraz niżej na jej krągłe piersi, które zaczął łapczywie kąsać i obsypywać pocałunkami. Nagle zdał sobie sprawę co dzieje i w wampirzym  tempie zeskoczył z łóżka, stojąc przy przeciwległej ścianie.
    - Przepraszam... to nie powinno było się zdarzyć - odparł, mierząc ją przepraszającym spojrzeniem. - Nie chcę zrobić ci krzywdy, a po dzisiejszym dniu, jest to wysoce prawdopodobne. Zachowałbym się jak kompletny egoista i drań, wykorzystując tę okazję. Wybacz...
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Czw Maj 28, 2015 9:15 pm

    Delektowała się pocałunkami i delikatnymi pieszczotami jego dłoni, kiedy nagle wszystko ustało, a pierwotny znalazł się po drugiej stronie pokoju. Przytaknęła na jego słowa, lecz ani trochę nie była zadowolona z tego, że przerwał.
    - Nie mam ci czego wybaczać - powiedziała cicho, okrywając się kocem. - Nie zrobiłeś nic, czego bym nie chciała... - westchnęła, poprawiając włosy. - Postaram się więcej nie stwarzać takich sytuacji, a żeby mnie nie kusiło, usunę się i z rana pojadę do brata - dodała, odczytując wiadomość w telefonie, za który chwyciła szybko, by nie czuć się niezręcznie. - To raczej ja powinnam przeprosić ciebie Aaronie gdyż sama cię sprowokowałam i zachowałam się jak egoistka... ale nic nie poradzę, że tak cholernie mi się podobasz i mnie pociągasz. Jesteś aniołem wśród mężczyzn, których spotkałam na swojej drodze i wiem, że byś mnie nie skrzywdził - dodała, patrząc mu w oczy lecz szybko spuściła wzrok. - Gadam od rzeczy, przecież możesz mieć na pęczki takich kobiet jak ja. Przepraszam i to ty mi wybacz... - chwyciła za koszulę leżącą na kraju łóżka i szybko pobiegła do łazienki.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Czw Maj 28, 2015 9:44 pm

    - Rheno... - odparł kiedy tylko wyszła. Zaskoczyła go jej odpowiedź. Wolnym krokiem skierował się pod drzwi łazienki i oparł się o ścianę. - Nie przepraszaj mnie nie zrobiłaś nic złego. Chodzi o to, że oprócz anioła, którego ty widzisz powinnaś wiedzieć, że jestem też wilkiem w owczej skórze. Jestem potworem, który czasami obawia się sam siebie. Nigdy nie miałem kobiety na poważnie, przelotne znajomości kończyły się różnie, a teraz kiedy poznałem delikatną, kruchą i piękną skrzywdzoną kobietę, nie chcę by znów wszystko skończyło się po jednej nocy. Nie chcę byś odchodziła i nie chcę cię zranić. Budzisz we mnie bardzo pozytywne odczucia, nie chcę tego psuć. Pozwól mi się poznać, pobyć z tobą, pójdź ze mną na to wesele i nie odchodź tylko dlatego, że cię kuszę - odparł, uśmiechając się łobuzersko. - Chociaż to bardzo miłe wiedząc, ze starzec w moim wieku działa w ten sposób na pięne kobiety.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Czw Maj 28, 2015 11:59 pm

    Zaciągnęła na siebie koszulę i usiadła pod drzwiami, czując jak palą ją policzki. Odgarnęła swe długie włosy z twarzy, zastanawiając się co teraz zrobić. Jeszcze przed chwilą była w ramionach pierwotnego, którego dotyk z wolna rozpalał ją do czerwoności, a teraz siedziała w łazience i nie wiedziała co dalej. Miała ochotę się odezwać, ale zwyczajnie nie miała pojęcia co powiedzieć. Wysłuchała jego słów i z cichym westchnieniem, oparła głowę o drzwi, zamykając oczy.
    - Znowu się ośmieszyłam... - odezwała się nagle. - Choć nie wiem czym gorzej, swoim wyznaniem czy próbą zaciągnięcia cię do łóżka... Jak matkę i ojca kocham, jaki wstyd.. - przyłożyła dłonie do twarzy, głośno wzdychając. - Nie wyjdę stąd teraz przez tydzień. Wodę mam, więc przeżyję, najwyżej zacznę zjadać wszystkie rośliny w pomieszczeniu - dodała, czując jak policzki palą ją niemiłosiernie.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pią Maj 29, 2015 12:18 am

    Słyszał jak siada pod drzwiami, a kiedy wspomniała o zjadaniu roślin parsknął stłumionym śmiechem.
    - Aniołku, wyjdź z tej łazienki - odparł z trudem powstrzymując się od wybuchu śmiechu. Podszedł do drzwi i cicho zapukał. - Chodź się położyć, odpocząć i przestań się przejmować, nic złego się nie stało... na szczęście - mruknął pod nosem. - A rośliny w mojej łazience z pewnością nie będą ci smakowały. Są już stare, żylaste i niezdatne do jedzenia.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pią Maj 29, 2015 1:09 am

    Ponownie westchnęła na jego słowa.
    - Tak... poza tym, że całowaliśmy się ogniście tak, że brakowało mi tchu i widziałeś mnie zupełnie nagą co najmniej kilka razy, to faktycznie nic. Całkowicie pomijam już fakt, że czuję się z tego powodu okropnie zawstydzona, ale zapomnij, że ci to powiedziałam, podobnie jak wszytko co powiedziałam o tym, że mnie kusisz, a twój dotyk działa na mnie jak zapalnik w bombie zegarowej... - zmarszczyła czoło, powtarzając sobie w głowie zdanie o dotyku i bombie, które przed chwilą wypowiedziała. - Cholera nie mówiłam tego... Nie no, teraz nie wyjdę stąd aż do świąt. Roślinki podsuwaj przez kratkę wentylacyjną na dole, jestem wegetarianką więc i te żylaste zjem - dodała, czując coraz większe zażenowanie swoimi słowami.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pią Maj 29, 2015 2:26 am

    Aaron pokręcił głową w niedowierzaniu, po czym po prostu pociągną za klamkę i stanął w progu, opierając się o futrynę. Spojrzał na siedzącą na płytkach elfkę i zaśmiał się pod nosem. Po chwili przykucnął obok niej i palcem wskazującym, przesunął delikatnie po jej ramieniu.
    - Nie bądź niemądra Rheno. To co widziałem, tylko podsyciło moje zafascynowanie twoją osobą - odparł, zupełnie szczerze. Nie czekając aż sama wstanie chwycił ją na ręce i skierował się wraz z nią do łóżka, gdzie delikatnie ułożył ją na miękkim posłaniu. - Nie pozwolę ci spać w łazience na zimnej podłodze, więc jeśli chcesz mogę wyjść, chodź nie ukrywam, że jednak wolałbym przy tobie zostać aniołku.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pią Maj 29, 2015 4:42 pm

    Spojrzała na niego z cichym westchnieniem, wciąż oblewając się rumieńcem. Był pięknie zbudowany, a widok jego ciała przyprawiał ją przyspieszone bicie serca. Odgarnęła włosy z twarzy, spoglądając na niego spod długich rzęs.
    - Również wolałabym, żebyś został... - powiedziała cicho. Chwyciła za koc, po czym owinęła się nim szczelnie i zrobiła miejsce pierwotnemu.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pią Maj 29, 2015 5:12 pm

    Aaron położył się obok elfki i z uśmiechem na twarzy otulił ją ramieniem, przyciągając bliżej siebie.
    - Więc zostanę - zamruczał, wsuwając nos w jej włosy. - Nigdzie się nie wybieram, choć nie ukrywam, że jestem zmęczony. Miniony dzień i prawie cała noc dały mi się mocno we znaki. Dobranoc Rheno.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pią Maj 29, 2015 5:37 pm

    Rhena uśmiechnęła się do pierwotnego i delikatnie pogładziła go palcami po dłoni.
    - Dobranoc Aaronie - powiedziała, po czym zamknęła powieki i po chwili zatopiła się we śnie.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 9:35 pm

    Kiedy się obudził, ułożył sie wygodnie na boku i podparł na łokciu, przyglądając się pogrążonej we śnie elfce. Była piękna, spokojna i filigranowa, jej szpiczaste uszka delikatnie odstawały od jej głowy, a ciemne loki, rozsypane na poduszce, mocno kontrastowały z bielą pościeli.
    Delikatnie chwycił pasmo jej włosów i ich końcówkami, zaczął łaskotać ją po nosie.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pon Cze 01, 2015 12:05 am

    Rhenę obudziło łaskotanie w nosie. Odruchowo przyłożyła rękę do twarzy, żeby się podrapać i przez sen zamruczała z niezadowoleniem.
    - Jeszcze pięć minuuut... - wyszeptała, wtulając się w ramiona wampira. - A potem będę caała twoja.. - uśmiechnęła się przez sen, nieświadomie przykładając dłonie do torsu pierwotnego.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pon Cze 01, 2015 12:38 am

    Zaśmiał się cichutko, ujmując jej dłonie i delikatnie całują, zaczął przesuwać się wargami na jej przedramiona i ramię.
    - Pobudka śpiąca królewno - szepnął jej wprost do ucha, nadal obsypując ją delikatnymi pocałunkami. - Zapomniałaś, że dziś idziemy na wesele skarbie? Koniec spania myszko, musisz zjeść śniadanie i zacząć się szykować, a znając ciebie, szybko ci nie pójdzie - dodał.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Pon Cze 01, 2015 3:12 pm

    Zamruczała czując przyjemne pocałunki na swoim ciele. Wolno otworzyła powieki i kiedy przewróciła się na plecy, od razu objęła dłońmi twarz Aarona, wpijając się w jego usta.
    - Teraz już mogę wstawać.. - uśmiechnęła się, po czym usiadła na łóżku, odgarniając z twarzy burzę loków.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Pon Cze 01, 2015 3:17 pm

    Przyglądał się jej w milczeniu. Była urocza i słodka, uwielbiał w niej wszystko, jej niezdarność, jej burzę loków, mały zadarty nosek i szpiczaste uszka, a przede wszystkim kochał jej zapach.
    - Masz już pomysł na kreację kochanie?
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Wto Cze 02, 2015 2:45 pm

    Wstała z łóżka i z uśmiechem na ustach ruszyła do swojej szafy.
    - Ta nie, ta nie... gdzie jest... o jest - mówiła, wyciągając czerwoną sukienkę. - Myślę, że nie będzie zbyt dużo pokazywać, ani zbyt wiele zasłaniać - mówiła, przykładając kieckę do siebie. - Jak uważasz skarbie? - spytała, patrząc na niego zaciekawionym wzrokiem.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Wto Cze 02, 2015 6:27 pm

    Aaron przechylił głowę z uśmiechem przyglądając się Rhenie.
    - Kochanie moje, ładnemu we wszystkim ładnie, a że ty jesteś nie ładna lecz piękna, to będziesz wyglądać olśniewająco - odparł, wolno podnosząc się z łóżka. - Szykuj się słoneczko, ja również się ubiorę. Masz pomysł na prezent dla młodych? - dodał wyjmując swoją kreację z garderoby.

    Sypialnia 4 - Page 2 Kivanc-Tatlitug-s-sexy-smile-turkish-actors-and-actresses-32704130-600-375
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Wto Cze 02, 2015 10:53 pm

    Rhena uśmiechnęła się do Aarona, kiedy ją skomplementował i rzuciła sukienkę na łóżko.
    - Nie mam pojęcia co podarować komuś, co ma wszystko - mówiła, zdejmując z siebie koronkową koszulkę i stając przed pierwotnym w samych koronkowych majtkach. Długie włosy opadły jej na biust, częściowo go przykrywając. - Jak myślisz kochanie..? - odwróciła się w jego stronę z subtelnym uśmiechem na ustach.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Sro Cze 03, 2015 1:22 pm

    Aaron zapatrzył się na tyłek Rheny, przez chwilę milczał, a kiedy dotarło do niego, że Rhena zadała pytanie zerknął na nią z uśmiechem.
    - O coś pytałaś kochanie? Zamyśliłem się, przepraszam.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Sro Cze 03, 2015 1:35 pm

    Spojrzała na niego marszcząc czoło, po czym westchnęła cicho.
    - Stawiam, że gdybym znowu odwróciła się do ciebie tyłem i powtórzyła co powiedziałam, również nagle byś się... zamyślił - uśmiechnęła się, mierzwiąc mu czuprynę dłonią. - Mówiłam, że nie wiem co można kupić komuś, kto ma wszystko. Pewnie państwo młodzi dostaną całą masę alkoholi, stawiam, ze od razu zapełnią całą piwnicę.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Selene Sro Cze 03, 2015 1:53 pm

    - Zawsze to coś - zaśmiał się pod nosem. - Będą mieli na upojne noce... to nie jest zły pomysł. Jakiś stary koniak, albo wino i kwiaty? Jak sama zauważyłaś.... mają wszystko - dodał, po czym zdjął koszulkę i zaczął ubierać na siebie koszulę. - I nic na to nie poradzę, że mnie kusisz i masz wyjątkowo ładną pupę, musiałbym być głupcem, aby na nią patrzeć, kiedy tak uroczo się wypinasz. Jestem zdrowym facetem...
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Ruda Sro Cze 03, 2015 4:50 pm

    - Skoro aż tak ci się podoba moja pupa, to chyba powinnam się cieszyć - przygryzła wargę, mierząc rozochoconym wzrokiem jak się przebiera. Po chwili jednak westchnęła cicho i wróciła do kompletowania stroju na wesele. - Upojne noce... - zamruczała w rozmarzeniu, ruszając do szafy i schyliła się by wyciągnąć jakieś odpowiednie buty. - No cóż, chętnie sama bym taką przeżyła...

    Sponsored content


    Sypialnia 4 - Page 2 Empty Re: Sypialnia 4

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 2:28 pm