Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ESTHER MIKAELSON

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  ESTHER MIKAELSON

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:34 pm
  Esther (Mikaelson)

  Wiek, data urodzenia: X wiek - ok 1080 lat.
  Narodowość: Norweżka.
  Rasa: Druidka.
  Zawód: Nauczycielka.
  Stan cywilny: Małżeństwo z Mikaelem.

  Motto: W prostej pokorze objawia się mądrość serca.

  Twarzy udziela: Alice Evans.  Wygląd:  Mierząca 173cm., delikatnej i klasycznej wręcz urody kobieta w średnim wieku. Ubiera się zawsze elegancko i bez przerwy, niezależnie od stroju, nosi na szyi swój amulet - zielony kamień na złotym łańcuszku - nieodzownie! Blond włosy zwykle, choć rozpuszczone, ma idealnie zaczesane w elegancką fryzurę, stawia również na koki. Ubiera się zawsze elegancko i stosownie do sytuacji, jednak na próżno szukać ją w dresach. Zazwyczaj ma również wykonany delikatny makijaż.
  Charakter:  Esther to spokojna i twardo stąpająca po ziemi kobieta. Chłodna i opanowana w każdej sytuacji i trzeźwo myśląca. Ma zdrowy dystans do wszystkiego i nigdy nie daje się ponieść emocjom. Zwykle każdy krok planuje z wyprzedzeniem i dokładnie analizuje. Często na jej twarzy gości subtelny uśmiech, który niemal zawsze coś oznacza. Gdy się zdenerwuje tą kobietę, lepiej uciekać wpisdu, gdzie pieprz rośnie, albowiem powiadam, że marny los takiej osoby.
  Rodzina:  Swoich rodziców nie pamięta, dziadków też.
  Mąż Mikael.
  Dzieci: Córki Rebekah i Freya, oraz synowie: Henrik, Kol, Niklaus (z Anselem), Elijah, Finn i Aaron.
  Wnuczęta: Eva, Audrey i Actus.
  Historia:  W X wieku, młoda wieśniaczka, Esther, poznała swojego księcia z bajki: posiadacza ziemskiego Mikaela, z wioski obok. Zakochała się w nim (?) od pierwszego wejrzenia, a zanim ukończyła lat osiemnaście już byli po ślubie. Owocem ich związku jest czwórka dzieci, trzech synów i córka, która jako jedyna odziedziczyła magiczne zdolności matki. Po drodze jednak oko jej utknęło w wilkołaku z wioski obok, Anselu. Spędzili razem upojną noc, czego owocem jest środkowe wiekiem dziecko: Niklaus. Rozjuszona atakami nań, zmieniła cała rodzinę, poza sobą, w wampiry, jednak Mikaela musiała uśpić, gdyż polował na całą jej rodzinę, jak tylko został przez kogoś obudzony. Z ukrycia i odległości pomaga rodzinie, mimo iż jak wciąż twierdzi, sprzeniewierzyła się naturze tworząc wampiry.
  We wczesnym dzieciństwie poznała również Kalonę, który uczynił ją Pierwszą wiedźmą.
  Opis umiejętności:  - Właściwe swojej rasie.
  - Magia: jest najpotężniejszą druidką.
  Słabe strony:  - Właściwe wiedźmom, do których się zalicza.
  - Rodzina, zwłaszcza wnuczki.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze ma na sobie charakterystyczny, zielonkawy naszyjnik, który jest swoistym łączem z nią, na wypadek.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Ciemne jeansowe rurki, zielona bluzka o sporym dekolcie i rękawie 3/4, czarna marynarka. Niewysokie obcasy z czarnej skórki. Na szyi nieodzowny wisior-amulet.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Sagem my300C; klucze, w tym od auta - Renault Captur.


   Obecny czas to Nie Mar 24, 2019 10:41 pm