Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  EVA HASTINGS-MIKAELSON

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  EVA HASTINGS-MIKAELSON

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 8:30 pm
  Eva Hastings-Mikaelson

  Wiek, data urodzenia: 14.02.1994 - 20 lat.
  Narodowość: Brytyjka.
  Rasa: Hybryda druida i wampira.
  Zawód: Studentka [Prawo].
  Stan cywilny: Zaręczona z Lefranem.

  Motto: Bądź sobą, nie przejmuj się nikim i nigdy nie pozwól by wzięli Cię żywcem.

  Twarzy udziela: Selena Gomez.  Wygląd:  Niska, mierząca 155cm, blada i szczuplutka dziewczyna. Ciemne, brązowe oczy, bardzo podobne do oczu ojca badawczo analizują otaczający ją świat. Włosy ciemne, brązowe i kręcone po matce, często upina w fantazyjne upięcia, dodające jej dziewczęcego uroku. Ubiera się raczej w zwiewne, średniej długości sukienki, i buty na obcasie, chociaż czasami zdarzy jej się założyć spodnie i żakiet. Nie lubi sportowego stylu.
  Charakter:  Ewa to mieszanka iście wybuchowa.
  Charakterem jest właściwie pomieszaniem całej swojej najbliższej rodziny.
  Po ojcu odziedziczyła spokój i opanowanie w każdej sytuacji, lecz po wujku Niku gorącą głowę. Na serio. Ta dziewczyna bardzo łatwo się wkurza, chociaż też bardzo łatwo wraca do stanu używalności społecznej i anielskiego spokoju. Niezwykle inteligentna i szybko przyswaja nowe wiadomości. Wie, jak podkreślać swojej atuty i ma wyczucie stylu, więc nie trzeba jej stylisty. Sama wie, jak się ma ubrać i w czym jej dobrze. Ma również nieco egoistyczne podejście do świata i życia. Lubi być w centrum uwagi, i rozsadzać wszystkich po kontach. Nie cierpi też, jak jej się rozkazuje. Takim osobom, by najlepiej wydłubała oczy, albo pokazała, że z potomkinią pierwotnej wiedźmy się nie zadziera, co nie raz czyni. Cechuje ją również temperament i odwaga. I upartość. Wszędzie wlezie, a jak sobie coś postanowi, to nie ma zmiłuj. Ma być po jej myśli, albo wcale. Posiada pokaźną empatię, chociaż woli pozować na twardą i wredną sukę, to taka nie jest. Emocjonalna, łatwo daje się ponieść targającym ją uczuciom, co nie jednokrotnie przysporzyło jej kłopotów.
  Rodzina:  - Rodzice - Elijah Mikaelson & Esmeralda Hastings
  - Dziadkowie: Esther & Mikael Mikaelson / Julia & John Hastings - nie żyją Zginęli jeszcze przed narodzeniem wnuczki.
  - Wujowie i ciotki - Wujowie: Aaron, Finn, Niklaus, Kol & Henrik. Ciocie: Rebekah & Freya. / Wuj Ethan.
  - Kuzynostwo - Audrey, córka wuja Nika; Actus, syn cioci Bex. / Młodszy o dwa lata kuzyn Damien.
  Historia:  Jest to córka pierwotnego wampira, Elijaha Mikaelsona, i Esmeraldy Hastings - wampirzycy, którą wówczas ojciec kochał. Urodziła się w walentynki, roku pańskiego 1994.
  Jej rodzice, ówcześnie zakochana w sobie bez pamięci para, spędziła wspólnie upojną noc, której owocem jest ta oto piękna, choć trudna do życia dziewoja.
  Rozwijała się pod opieką rodziców, których relacje była jak kolejna górska, dlatego opiekowała się nią głównie babka, Esther, pierwsza druidka, która nauczyła ją sztuki magicznej oraz magii żywiołów, którą chętnie wykorzystuje.
  Opis umiejętności:  - Jej część druidzia, sprawia że Eva para się magią. Ponadto posiada wszelakie zdolności wampirów.
  - Potrafi łączyć się ze wszystkimi pięcioma żywiołami - powietrze, ogień, woda, ziemia i duch.
  - Jeśli chodzi o sztukę, to śpiewa i maluje. Gra również na skrzypcach.
  Słabe strony:  - Słabe strony typowe dla ras, które w sobie nosi.
  - Magia. Czasami nad nią nie panuje.
  - Rodzina. Jak każdy z Mikaelsonów, ceni ją sobie ponad wszystko.
  - Podobnie jak członkowie jej rodziny: zbytnia pewność siebie.
  Inne ciekawostki:  - Uwielbia śpiewać, dlatego często można ją usłyszeć, jak coś nuci.
  - Uwielbia magię, dlatego z chęcią szkoli się i inne druidki w tej sztuce.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Ołówkowa spódnica w kolorze czarnym, biała koszula o krótkim rękawie i karminowa marynarka. Wysokie szpilki z czarnego zamszu. Pierścionek z lapis-lazuki, naszyjnik z kryształową łzą i diamentowe, niewielkie kolczyki. Srebrny zegarek. Duża i pojemna czarna torba-worek.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Prestigio Multiphone PAP5500 duo; klucze, w tym od auta - Mini Cooper S Cabrio. Kopia księgi Esther, nieco pomniejszona i uszczuplona. Talia kart tarota. Zeszyt, kalendarz i długopis. Niewielki, srebrny sztylet. Podstawowe suszone zioła w niewielkim woreczku.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:48 am