Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Priyanka Chekopra

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Priyanka Chekopra

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 7:56 pm  Priyanka Chekopra

  Wiek, data urodzenia: 430 lat
  Narodowość: Indie
  Rasa: Elf
  Zawód: Tancerka estradowa
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Czego się nie rozumie to się podziwia

  Twarzy udziela: Priyanka Chopra  Wygląd:  Priyanka nazywana jest przez przyjaciół Pipi, to wysoka, szczupła ciemnowłosa kobietka o jasnej karnacji i szarych dużych oczach. Ma duży biust, ładne kształty i doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo jest pociągająca dla innych mężczyzn. Zwykle ubiera się elegancko i modnie, nie zobaczysz jej bez makijażu, kolekcjonuje perfumy... gdyż stara się maskować swój elfi zapach, nosi szpilki i zawsze jest nienagannie uczesana. Ma obsesję na punkcie mycia zębów i świeżego oddechu, dlatego w jej torebce zawsze znajdziesz nitkę dentystyczną, pastę i szczoteczkę do zębów. Chyba nie muszę dodawać, że w związku z tym ma powalający, śnieżnobiały uśmiech?
  Charakter:  Pipka jest osobą bardzo pogodną, radosną i ciekawską. Wszędzie jej pełno i lubi zawsze wszystko wiedzieć. Jest feministką, pewną siebie i zdającą sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, co często wykorzystuje na płci brzydkiej. Potrafi flirtować, robić zalotne spojrzenia i nie krępuje się siebie. Nie ma zahamowań, jest prostolinijna, ma cięty język jeśli trzeba. Pipi to także inteligentna bestyjka, która lubi się odgryźć gdy zachodzi taka potrzeba.
  Uwielbia perfumerie, zakupy, lubi otaczać się luksusem i pięknymi rzeczami. Nie znosi kotów i psów, jak również natrętnych typów, cwaniaków, łgarzy i bawidamków.
  Jest lojalna i oddana, wrażliwa i delikatna jak każdy elf. Kocha taniec i śpiew, gra na fortepianie i strzela z łuku.
  Jest wierna i związki traktuje bardzo poważnie, jednak biada facetowi, który przyprawi jej rogi.
  Rodzina:  Siostra Aisha
  Historia:  Przyszła na świat w Indiach, mieszkała w małej osadzie, która została zniszczona przez wojnę. Jej przodkowie nie żyją, a jej samej z cudem udało się uciec. Długo tułała się po świecie, zanim odnalazła miejsce, w którym znalazła dom. Jej historia jest smutna i nie lubi o sobie opowiadać.
  Opis umiejętności:  Wszelkie umiejętności przypisywane Elfom.
  Słabe strony:  - Łatwo ją zranić słowami
  - Nienawidzi zdrady
  - Nienawidzi kłamców
  Inne ciekawostki:  brak
  Ekwipunek i aktualny strój:


  Białe spodnie, biała bluzka, ciemnobrązowy pas, białe szpilki, torebka, perfuma, klucze do mieszkania, portfel,paczka chusteczek.


   Obecny czas to Sro Mar 27, 2019 12:04 am