Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Aisha Chekopra

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Aisha Chekopra

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 7:58 pm  AISHA CHEKOPRA

  Wiek, data urodzenia: 122 lata
  Narodowość: INDIE
  Rasa: ELF
  Zawód: Brak
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Szczęście jest motyl, kruche i ulotne, nie można go kupić.

  Twarzy udziela: Aishwarya Rai  Wygląd:  Aisha jest niską, ciemnowłosą i szczupłą kobietą. Ma śliczne błękitne oczy i uroczy uśmiech. Ma długie proste włosy sięgające do pasa, które uwielbia i których nigdy by się nie pozbyła. Na jej twarzy zwykle gości delikatny makijaż. Zwykle ubiera się skromnie i elegancko, kocha się w prostocie zwyczajnych rzeczy.
  Charakter:  To wrażliwa i bardzo nieufna kobieta. Minione lata spędzone w niewoli, pozbawiły jej resztek ufności i nadziei n alepsze jutro, przez, co jest zawsze samotna i zamyślona. Czas i nieprzychylny jej los, sprawił, że boi się każdego, kogo spotka na swojej drodze. Jest wrażliwa i łatwo zranić jej uczucia, nie potrafi się bronić, boi się sprzeciwić.
  Od czasu kiedy uciekła z niewoli, spotykają ją same nieszczęścia, a jej życie to pasmo łez i niefortunnych zdarzeń.
  Nienawidzi chamstwa, arogancji i poniżania. Brzydzi się niesprawiedliwością i ma stałą tendencję do pakowania się w kłopoty. Bycie w najmniej dogodnym momencie w danym miejscu to jej główna przywara a jej zapach zwykle nie pomaga w ucieczce.
  Rozgniewana, potrafi wyrazić co czuje, jednak szybko zamyka się w sobie. Nigdy nie płacze, nie pamięta kiedy to robiła. Swój smutek i rozpacz, idealnie chowa pod maską pozornego, przyjaznego uśmiechu.
  Rodzina:  Rodziców nie pamięta. Siostra Priyanka.
  Historia:  Jej dom zniszczyła wojna. Wraz z siostrą udało się im uciec, jednak w niedługim czasie los rozdzielił ich drogi. Priyanka trafiła w niewolę do sułtańskiego pałacu, a ona została sprzedana jako wieszczka, jednemu z afrykańskich wariatów, który popijał jej krew i zarabiał na niej spore sumy pieniędzy, twierdząc, że potrafi przewidywać przyszłość, zmuszając by ćpała nieznane jej zielsko, po którym miała zwidy. Przetrzymywana w nieludzkich warunkach, straciła honor, poczucie bezpieczeństwa, godność i radość życia. Pewnego dnia uciekła i od tego czasu jej życie również nie układa się kolorowo.
  Opis umiejętności:  - Gra na lutni, jednak było to dawno temu.
  Słabe strony:  Słabości przypisane elfom.
  Inne ciekawostki:  - Posiada liczne blizny. Na nadgarstkach, będące efektem nacinania i upuszczania jej krwi, oraz plecach, będące wynikiem złego traktowania,
  - Tatuaż ma prawym udzie symbolizujący przynależność do klasy niewolniczej
  - Stalowa gruba opaska na lewej kostce, do której przykuwano ją łańcuchem, a której nie może pozbyć się w żaden sposób.
  - Kocha świeże powietrze, którego tak bardzo jej brakowało, woń kwiatów i śpiew ptaków.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Długa beżowa spódnica i biała bluzka o krótkim rękawie. Czarny pasek. Niskie budy na koturnie. Torebka, a w niej perfuma, klucze do mieszkania, portfel i paczka chusteczek.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:08 pm