Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ZANYA / Isthar

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  ZANYA / Isthar

  Pisanie by Ruda on Pon Maj 11, 2015 8:16 pm  ZANYA / Isthar

  Wiek, data urodzenia:  19000 lat
  Narodowość: Aztecka
  Rasa: Smok/Wampir
  Zawód: Uwodzicielka męskich serc
  Stan cywilny: Szczęśliwa singielka

  Motto: Ka­wa nig­dy nie może być za moc­na, a piękna ko­bieta - za słaba.

  Twarzy udziela: NATALIA VODIANOVA  Wygląd:  Zanya jest prawdziwą blondynką z krwi i kości. W jej dużych oczach, w kolorze chłodnego błękitu można się utopić lub skostnieć, wszystko zależy od tego jak ją potraktujesz. Jej długie, sięgające za łopatki, falowane włosy są zawsze zadbane - raz starannie ułożone, innym razem fantazyjnie rozpuszczone. To atrakcyjna kobieta, o pełnych wargach i delikatnej alabastrowej cerze, która podkreśla swą urodę na każdym kroku.  

  Jako smok, jest biała jak śnieg. Ma długi, jaszczurzy ogon pokryty kolcami, a jej skrzydła, przypominają skrzydła nietoperza. Mierzy niedużo ponad 20 metrów .

  obrazek
  Kliknij obrazek, aby powiększyć
  Charakter:  I tu zaczynają się schody, po których trzeba wspiąć się naprawdę wysoko, by rozgryźć co gra w duszy tej kobiety. Potrafi być miła, uprzejma, dużo się uśmiecha, to lojalna przyjaciółka, która wskoczy w ogień za każdym na kim jej zależy. Nie jest zła, choć pierwsze wrażenie może być mylące. Trzeba ją jednak dobrze poznać, by się tego dowiedzieć. Jako że jest smokiem, jest dumna i zna swoją wartość. Oczekuje szacunku kiedy sama go okazuje i potrafi pomóc jeśli o pomoc się ją prosi, lecz prawie zawsze chce czegoś w zamian. Bezinteresownie pomaga jedynie przyjaciołom. Wystarczy, że spojrzy na drugiego człowieka i już wie co mu w duszy gra. Zastanów się jednak dwa razy... a nawet trzy, zanim postanowisz zaleźć jej za skórę, gdyż nie zostawi na tobie suchej nitki.
  Rodzina:  Nie zna swojej prawdziwej rodziny.
  Historia:  Jako niemowlę została znaleziona przez obcą kobietę, w kałuży krwi i wód płodowych swojej matki, którą powieszono na drzewie. Od urodzenia stała się przeklęta, gdyż powszechnie uważano, że dziecko znalezione pod drzewem wisielców przynosi pecha. Od maleńkości, silny charakter Zanyi był kształtowany przez los, który wciąż stawiał na jej drodze niewłaściwych ludzi. Kiedy dziewczyna odkryła kim jest naprawdę, odnalazła i wymordowała wszystkich, którzy ośmielili się wyrządzić jej krzywdę i rozpościerając skrzydła zniknęła wysoko na niebie, nigdy nie wracając do miejsca gdzie przeżyła młodość.
  Długie lata tułała się po świecie nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Zwiedzała, podróżowała, zdobywała wiedzę, a jej życie ciągle było puste i samotne. Nie ufała mężczyznom, nie zakochiwała się, gdyż od zawsze bała się, że ktoś przerazi się jej prawdziwej postaci. W taki też sposób uodporniła się na związki, w które postanowiła się nigdy nie plątać.
  W jej życiu było pełno smutku, żalu i jednodniowych znajomości. Czasami Zanya miała zwyczajnie dość i chciała ze sobą skończyć, jednak coś wciąż pchało ją do przodu nie pozwalając by w siebie wątpiła. To samo popchało ją w ramiona jednego z wampirów, którego poznała kiedy przekroczyła 18 tysięcy lat. Nieświadomie wypiła jego krew, którą dolał jej do wina, a w nocy zamordował ją, nie mając pojęcia kim dziewczyna jest naprawdę. Ona jednak zemściła się kiedy tylko na nowo otworzyła oczy. Pokazała swoją prawdziwą naturę, po czym odgryzła mu głowę i rozszarpała jego wnętrzności. Nigdy nie wybaczyła sobie, że dała się podejść, a jej czysta, smocza krew została skalana przez wampirzą.
  Wiele kolejnych lat męczyła się ze swą drugą naturą, która doskwierała jej na każdym kroku. Dopiero gdy poznała wiedźmę o imieniu Vanessa, mogła na powrót cieszyć się swym życiem, a ona i owa wiedźma stały się najlepszymi przyjaciółkami.
  Po wielu latach rozłąki, Zanya postanowiła odnaleźć Vanessę. Właśnie tak trafiła na wyspę Przedwiecznego.
  Opis umiejętności:  Jako smok:
  - Potrafi latać
  - Ziać ogniem
  - Z racji, że jest smokiem białym, potrafi zionąć falą przerażającego chłodu, który mrozi wszystko w promieniu kilkunastu metrów
  - Za pomocą myśli, potrafi komunikować się z innymi smokami

  Jako człowiek:
  - Z racji, że po części jest również wampirem, w ludzkiej postaci jest szybka, zwinna i silna, ma również wyostrzony słuch i węch do tego stopnia, że nie ujdzie jej smród elfa z odległości kilkudziesięciu kilometrów
  - Słyszy ludzkie myśli, lecz tylko te wypowiadane w teraźniejszości
  - Doskonale widzi w ciemnościach
  - Jej skóra nie pali się pod wpływem oparzenia ogniem
  - Nie działa na nią światło słoneczne, nie potrzebuje pierścienia
  Słabe strony:  - Można ją zabić, kiedy nie jest smokiem lecz jedynie za pomocą drewnianego kołka
  - Drażni ją werbena, nienawidzi zapachu tego zielska, nie wspominając już o tym, że pod ludzką postacią jest na nią wrażliwa jak każdy wampir
  - Jest bardziej smokiem niż wampirem, dlatego jej rany wciąż nie goją się zbyt szybko, kiedy jest w ludzkiej skórze
  - Z racji, że jest wymieszana, jej lawendowy zapach potrafi dezorientować inne wampiry, które czasem, zupełnie omylnie biorą ją za elfa
  - Szkodzi jej zbyt duża ilość werbeny w organizmie, która poważnie ją osłabia i uniemożliwia jej przemianę w smoka
  Inne ciekawostki:  Zanya ma słabość do eleganckich, wiekowych mężczyzn w garniturach. Czasami zwyczajnie nie potrafi się im oprzeć.
  Ekwipunek i aktualny strój:  To elegancka kobieta, lubiąca dopasowane stroje, które podkreślają jej smukłą figurę. Kocha ubrania w odcieniach beżu, bieli i szarości. W wolnych chwilach, nie pogardzi dopasowanymi dżinsami, czy powyciąganą koszulą. Przy sobie ma wszystko czego potrzebuje.

  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: ZANYA / Isthar

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 23, 2015 3:07 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1.
  ZAMRAŻANIE - umiejętność polegająca na zamrażaniu dłońmi lub oddechem wybranego obiektu. Może to być człowiek lub zwykła woda, w każdym przypadku działa tak samo, niezależnie od wielkości obiektu który chcemy zamrozić.

   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:29 am