Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ASTERIX / CINNABAR - (smocza krew)

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  ASTERIX / CINNABAR - (smocza krew)

  Pisanie by Selene on Pon Maj 11, 2015 2:13 pm

  ASTERIX / CINNABAR

  Wiek, data urodzenia: 28000 lat
  Narodowość: Gorąca Hiszpania
  Rasa: Smok
  Zawód: brak
  Stan cywilny: wolny

  Motto: "Podróżujemy więcej niż kiedykolwiek, ale choćbyśmy poświęcili degustacji całe życie, skosztujemy zaledwie okruchów delicji rozsypanych po Bożym stole."

  Twarzy udziela: Jon Kortajarena  Wygląd:  Asterix jest wysokim mężczyzną dorównujący wzrostem i budową ciała prześmiewcą. Ma ciemno brązowe włosy, zwykle tworzące na jego głowie artystyczny nieład. Ma dość ostre rysy twarzy, wydatne usta, intrygujące i tajemnicze, złote spojrzenie, a na jego twarzy często gości znikomy uśmiech. W formie ludzkiej porusza się z gracją, jego ruchy są łagodne.
  Jest dobrze zbudowany, proporcjonalny i szczupły. Zwykle bardzo zadbany, pedantyczny. Kocha się w smokingach, koszulach i prostej elegancji, choć czasem ubiera się na sportowo, co zdarza się dość rzadko.

  Jako smok osiąga ok 25 m wysokości. Jego ciało pokryte jest złotymi łuskami. Masywny, o długim ogonie zakończonym złotym grotem, którym zadaje śmiertelne ciosy. Na pozór wygląda jakby był gładki, lśni w słońcu, ma szczupłe łapy. Jego wygląd przedstawiam poniżej.
  Charakter:  Asterix jest mężczyzną z natury łagodnym i ciepłym. Nie wywyższa się, choć zna swoją wartość. Delikatny i zmysłowy w kontaktach z kobietami, ma dystans do siebie i świata. Nie lubi się popisywać, zwykle odwdzięcza się za każdą pomoc i przysługę. Nie znosi przemocy i niesprawiedliwości. Nie wtrąca się w sprawy innych, chyba, że na jego oczach dzieje się niesprawiedliwość. Jest doskonałym słuchaczem, potrafi doradzić i pocieszyć. Niesie pomoc każdemu, kto go o to poprosi. Nie lubi ujawniać swojej drugiej natury, gdyż ta wznieca w nim zwierzęcy instynkt. Kiedy jest smokiem, bywa agresywny i nieprzewidywalny. W tej formie jest zdolny do wszystkiego i niemal nic nie jest w stanie go powstrzymać. Często pod wpływem gniewu nie kontroluje swej przemiany.
  Na co dzień kulturalny, dystyngowany i małomówny. Jest zawsze owiany aurą tajemniczości. W milczeniu ocenia każdego swojego rozmówcę. Nie znosi się narzucać i nigdy nawet gdy wie, że sytuacja zaistniała źle się skończy, nie zaprotestuje, kiedy każe mu się odejść, podobnie nigdy nie udzieli nikomu pomocy, jeśli ktoś tego nie chce  lub go nie poprosi. Jest dumny i honorowy, nie znosi kiedy ktoś go obraża, lub jego rasę. Zwykle słucha zdrowego rozsądku, kieruje się instynktem i własnymi obserwacjami.
  Asterix zwykle jest poważny, co nie oznacza, że nie ma poczucia humoru. Bywa sarkastyczny, złośliwy i uszczypliwy, zwłaszcza gdy kogoś nie lubi. Nie potrafi ukrywać swoich uczuć, przede wszystkim  tych niepozytywnych. Wtedy nie obchodzi go to czy jest to kobieta czy mężczyzna. Sprowokowany bywa nieobliczalny, zawsze dotrzymuje danego słowa, biada kobiecie i mężczyźnie, którzy go zdradzą lub upokorzą.
  Rodzina:  Nic nie pamięta z dzieciństwa i młodości, poza przemianą.
  Historia:  Luka w pamięci
  Opis umiejętności:  - Ogień mu nie straszny, jego powłoka cielesna nie ulega poparzeniom.
  - Jego złote łuski mają zdolność leczenia i są ze złota.
  - Zionie ogniem którego nawet woda nie powstrzyma.
  - Czyta w myślach.
  - Widzi aurę każdej żywej istoty.
  - Jest szybki, silny i zwinny, nawet w ludzkiej postaci.
  - Zionie także gęstą przesyconą siarką parą i dymem.
  - Potrafi porozumiewać się przez myśli.

  Słabe strony:  - Nieśmiertelny dopóki, dopóty ktoś go nie zabije.
  - Rany na jego ciele nie goją się tak szybko jak na prześmiewcach i wampirach.
  - Honor to pięta Achillesowa Asterixa.
  - Zbytnia nieśmiałość.
  Inne ciekawostki:  - Nie znosi intensywnych zapachów
  - Boi się ciasnych i ciemnych wnętrz
  - Nie znosi lasów i gęstych drzew.
  - Nigdy nie będzie jeździł samochodem ani nie będzie jego pasażerem.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Garniak, lakierki, kurwatka, portfel, zniewalający uśmiech, magnetyczne spojrzenie, 9 złotych kart w portfelu, biała chusteczka w kieszeni, telefon komórkowy choć rzadko z niego korzysta.

  LINK DO DOMU POSTACI:
  http://atlantydarpg.forumpolish.com/f77-zamek-cinnabar  Ostatnio zmieniony przez Selene dnia Nie Maj 24, 2015 11:35 am, w całości zmieniany 1 raz
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: ASTERIX / CINNABAR - (smocza krew)

  Pisanie by Selene on Sob Maj 23, 2015 1:14 pm

  1) Sesja z Glorią Kurudi:

  Wyostrzone zmysły:
  Asterix otrzymał dar jakim cieszą się wampiry i prześmiewcy. Zaróno w ludzkiej jak i smoczej postaci, ma wyostrzone wszystkie zmysły, jest szybki, silny, zwinny, widzi na duże odległości, widzi w ciemnościach, słyszy rozmowy z bardzo da leka i rzeczy, które normalnie słyszeć nie powinien jak np bicie serca.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:17 pm