Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  LEFRAN

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  LEFRAN

  Pisanie by Ruda on Sro Kwi 15, 2015 5:48 pm  LEFRAN

  Wiek, data urodzenia: Kto by to liczył. Ma jakieś 1200 lat
  Narodowość: Amerykanin
  Rasa: Prześmiewca
  Zawód: Mógłby być zawodowym głupkiem, ale woli określenie "żartowniś"
  Stan cywilny: W związku (Eva Hastings)

  Motto: "Nie myśl o tym, co będzie jutro, bo jutro możesz obudzić się z kupą na twarzy"

  Twarzy udziela: JENSEN ACKLES  Wygląd:  Lefran to wysoki, jak przystało na prześmiewcę (205 cm wzrostu), dobrze zbudowany mężczyzna, o zielonych oczach i jasnobrązowych włosach. Jego skrzydła mają również odcień jasnego brązu. Na obydwu rękach ma tatuaże, które pokrywają skórę od nadgarstka aż do ramienia.
  Charakter:  Drugi taki chyba się jeszcze nie urodził. Lefran uwielbia stroić sobie żarty, kiedy tylko nadarza się do tego okazja, a kiedy się nie nadarza to tworzy ją sobie sam. Potrafi być poważny jeśli trzeba lecz nie każdego zaszczyca swoją inteligencją. Jest wesołym facetem, typowym śmieszkiem i urodzonym żartownisiem. Ma wymówkę na wszystko i łatwo pakuje się w kłopoty, w które... kocha się pakować. Nie lubi nudy i nie usiedzi na miejscu dłużej niż pięć minut. No chyba, że śpi. Natomiast kiedy nie śpi, ciągle musi coś robić, bo inaczej... zwyczajnie zasypia z nudów.
  Rodzina:  Ojciec Kalona oraz caaaaała masa braci.
  Historia:  Urodził się daaawno temu w małej wiosce, której nazwa była tak trudna, że do tej pory jej nie pamięta. Miał okazję poznać matkę, z którą był do końca jej ziemskiego życia. Kobieta wychowała go na wesołego "człowieka", cieszącego się życiem, nie żywiącego do nikogo urazy. Lefran uwielbia to, kim jest i jest z tego dumny.
  Po długiej wycieczce, po całym globie, postanowił w końcu spotkać się ze swoimi braćmi i poznać ojca, więc odnalazł wyspę, spakował manatki i ruszył z wizytą.
  Opis umiejętności:  - To wesołek, uśmiecha się praktycznie cały czas i potrafi stroić sobie żarty ze wszystkiego
  - Lubi drażnić wszystkich dookoła, to mistrz głupich kawałów i jeszcze głupszych dowcipów
  - Inne cechy przyznawane prześmiewcom
  Słabe strony:  - Zbyt dobre serce
  Inne ciekawostki:  Lefran bardzo łatwo nawiązuje znajomości. Kiedy kocha to na śmierć, a jak musi to skacze w ogień. Uwielbia ryzyko, lecz nienawidzi przemocy.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Nosi się w koszulkach bez rękawów lub na szelkach i dżinsach, więc zapewne teraz też ma na sobie coś takiego. Ma przy sobie komórkę, choć sam nie wie po co, gdyż bardzo rzadko jej używa.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:12 am