Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ROSEMARIE ACKERMAN

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  ROSEMARIE ACKERMAN

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 23, 2015 11:12 pm
  Rosemarie Ackerman

  Wiek, data urodzenia: 14.05.1903 - 111 lat.
  Narodowość: Austriaczka.
  Rasa: Elfka.
  Zawód: Krupierka i płatna skrytobójczyni.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Nie zdradzaj nic, niech nie wie nikt... Żadnych uczuć, od teraz tak masz żyć.

  Twarzy udziela: Ali Larter.  Wygląd:  Wysoka (173 cm), szczupła kobieta o długich za łopatki platynowych blond włosach, które zwykle ma rozpuszczone, i jasnych, szarych oczach, które dla wprawnego obserwatora czasami zmieniają kolor na brązowy, niemal czerwony (tłumaczy to jednak zawsze zmianą oświetlenia - wkłada również szkła kontaktowe koloryzujące jej oczy na brązowo, tak na wypadek). Ubiera się kobieco, podkreślając swoją ponętną figurę, acz wygodnie zarazem - nie unika sportowych ubrań. Podkreśla urodę delikatnym makijażem.
  Charakter:  Rosemarie jest jak dwie osoby w jednym ciele! I to dosłownie!
  Rose jest osobą łagodną i łatwo ją zranić w jakikolwiek sposób. Szybko się rozkleja czy to ze szczęścia czy to ze smutku. Delikatna, niosąca bezinteresowną pomoc dla każdego, kto jej potrzebuje. Matczyną troską otaczająca wszystkich potrzebujących, choć sama ma niewiele. Woli się nie wychylać, być w cieniu i nie wypowiadać się niepytana.
  Marie natomiast, która wciąż jest przy niej, jest przeciwieństwem Rose. Doskonała manipulatorka i kłamca. Zabójczyni, pozbawiona jakichkolwiek skrupułów, nie licząca się z czymkolwiek i kimkolwiek. Wygadana, choć zwykle preferuje wykorzystywać argumenty siłowe.
  Rodzina:  Rodzice - matka elfka i ojciec drow - o których nie pamięta i nie chce pamiętać. Rose miała też siostrę-bliźniaczkę, Marie, która poświęciła się, by ją uratować. Wciąż czuje jej obecność...
  Historia:


  Siostry Rose i Marie Ackerman urodziły się siedemnastego sierpnia roku tysiąc-dziewięćset-siedemdziesiątego-piątego. Były to bliźniaczki jednojajowe, których los niestety nie usłał różami. Ich matka była elfką - przekazała im ten dar - za to ojciec był wampirem. Wykorzystywał obie, karmiąc obie swoją krwią by szybko zaleczyć ich rany, aż pewnego dnia, gdy dziewczynki miały po lat piętnaście, na głowie Marie roztrzaskał butelkę, powodując śmiertelne wykrwawienie się córki. Ta jednak nie znikła, ale też nie zmieniła się w wampira. Żyje, dzięki zaklęciu przyjaciółki matki, która chciała ochronić ostałą córkę, w ciele swojej siostry. ujawniając się gdy Rose grozi niebezpieczeństwo, z którym jej łagodna natura sobie nie poradzi.
  Kobieta... a może raczej kobiety..?, podróżują po całym świecie. Warto wspomnieć, iż w roku 1994 Rose uległa wypadkowi, przy którym znalazł się i wampir. Napoił ją krwią, jednak mimo usilnych prób reanimacji - serce Rose się zatrzymało, a sama dziewczyna stała się wampirem. Ukrywa to jednak skrzętnie (albo ma taką nadzieję), posilając się jedynie z torebek, które podkrada z najbliższego szpitala.
  W poszukiwaniu stałej i dobrze płatnej posady prom przywiódł blondynkę na Atlantydę...
  Opis umiejętności:  - Umiejętności typowe drowom.
  - Doskonała saperka. Sprawnie też walczy wręcz.
  - Ponadprzeciętna siła. Nawet wyższa niż u reszty drowów.
  Słabe strony:  - Słabości drowów.
  - Rozdwojenie osobowości...
  Inne ciekawostki:  - Ciekawostką jest żyjąca w jej ciele bliźniaczka.
  - Zawsze ma przy sobie jakąś broń.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czerwona bluzka z rękawem 3/4 a do niej białe spodnie w kant. Nie za wysokie czarne, skórkowe koturny.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - TRAK CP-150; klucze, w tym od auta - Citroen DS9. Niewielki nóż w cholewie buta.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:22 am