Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  BERIT HARD

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  BERIT HARD

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 23, 2015 1:13 am
  Berit Hard

  Wiek, data urodzenia: Czerwiec 1892 - 122 lata.
  Narodowość: Szwedka.
  Rasa: Druidka.
  Zawód: Położna i neonatolog.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Kobieta w swojej zemście jest bardziej wyrafinowana.

  Twarzy udziela: Elyse Levesque.  Wygląd:  Szczupła i średniego wzrostu kobieta, mierząca 170 cm., o bladej choć nieco oliwkowej cerze. Długie, bowiem sięgające połowy pleców, płomienne, rude włosy zwykle związane nosi rozpuszczone, lub związane w niedbałego koka. Szare oczy na spokojnie obserwują otaczający świat i analizują bacznie wszystko. Jej styl to połączenie elegancji i klasyki lat '20, z wygodą. Woli jednak szpilki od adidasów.
  Charakter:  Berit jest osobą niezwykle spokojną, która raczej milczy niż mówi i biernie patrzy niż robi - nie dotyczy pracy, gdzie angażuje się całą sobą. Nieco sarkastyczna, jeśli ktoś się jej nie spodoba. Jest też niezwykle mściwa, jeśli raz jej nadepniesz na odcisk - biada ci, gdyż nie spocznie, póki sama nie nadepnie na twój.
  Rodzina:  Rodzice i siostra, którzy zginęli w trakcie I Wojny Światowej. Matka była pielęgniarką, ojciec żołnierzem a siostra gotowała w jednej z jednostek wojskowych. Wszyscy byli ludźmi. Cieszy się po prawdzie, że o nich zapomniała.
  Miała też męża, również zginął na froncie, i córkę, o której słuch zaginął.
  Historia:  Panna Hard urodziła się w mroźnej ówcześnie Szwecji. Była starsza od jedynej siostry o pięć lat. Uczyły się w domu, lecz gdy rozpętała się w 1918 I Wojna Światowa, wtedy wszyscy wyruszyli na front, by pomagać. Ona z matką jako pielęgniarki, siostra na kuchnię, a ojciec zaś wziął w dłoń karabin. Podczas tych burzliwych dni poznała swojego męża, który potem został rozstrzelany. Wydała też w 1920 roku na świat córkę, którą zabrali jej niemal od razu po porodzie. Płacząc i próbując tłumić swe emocje odkryła, iż jest wiedźmą, jednak nie wiedziała po kim odziedziczyła te zdolności. Obiło się to nieco na jej charakterze. Uciekła z Europy i trafiła na archipelag, gdzie szkoliła się zarówno zawodowo - medycznie - jak i magicznie. Mieszka na Atlantydzie do tej pory, pracując w szpitalu.
  Opis umiejętności:  - Typowe umiejętności swojej rasy.
  - Potrafi wyczuć, czy kobieta jest w ciąży, a nawet określić płeć dziecka.
  Słabe strony:  - Typowe słabości swojej rasy.
  - Ukryta porywczość.
  Inne ciekawostki:  - Choć się do tego nie przyznaje, czasami zdarzy się jej rapować.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Długa, zwiewna czarna sukienka o krótkim rękawie, a na nią karminowy sweter z rękawem 3/4. Niewysokie, brązowe koturny. Kilka łańcuszków na szyi.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Sony Xperia t3; klucze, w tym od auta - Opel Astra 4.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:00 am