Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  KATERINA GREGORIEVA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  KATERINA GREGORIEVA

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 16, 2015 11:29 pm
  Katerina Gregorieva

  Wiek, data urodzenia: Zima roku 1460 - 554 lata.
  Narodowość: Bułgarka.
  Rasa: Wampir.
  Zawód: Łowca.
  Stan cywilny: Po ślubie z Rephaimem.

  Motto: Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

  Twarzy udziela: Kate Beckinsale.  Wygląd:  Piękna kobieta, która jest wysoka, bowiem mierzy 178cm. Szczupła, acz o kobiecych i zaokrąglonych gdzie trzeba kształtach. Oliwkowe, piękne i duże oczy chłodno patrzą na świat spod długich rzęs. Długie do połowy pleców, lekko falowane blond włosy zwykle ma zamotane w zwykłego koka, bo po prostu taka fryzura jest najwygodniejsza. Jako łowca i drapieżnik, zwykle ubiera się w kostiumy, obcisłe i przylegające do ciała, oraz buty typu glany. Potrafi jednak, w ramach absolutnej konieczności, założyć podkreślającą jej atuty sukienkę i buty na wysokim obcasie oraz nawet zrobić makijaż i ułożyć włosy...
  Charakter:  Katerina jest trudnym kompanem zarówno do szklanki jak i do zwykłej rozmowy. Skryta, nie wiele mówi o sobie i w ogóle. Woli wymownie milczeć. Jeśli o sposób zachowania chodzi, to można powiedzieć, że zapominała jak to jest być kobietą. Jest odważna, bystra i niczego się nie boi. Niczego i nikogo. Wszędzie wejdzie, jeśli na to ma ochotę, nawet po podłodze usłanej trupami. Choćby sama miała nimi nią wyścielić.
  Rodzina:  Nic o nich nie pamięta. Jak przez mgłę przypomina sobie tylko to, że zostali zabici przez wampiry, gdy była jeszcze maleńka, a wtedy też pojawił się Alexander Grayson. Traktuje go jak ojca.
  Mężczyzna jej życia - Rephaim.
  Historia:  Urodziła się w Bułgarii, jako jedyna córka w na pozór szczęśliwej rodzinie. Rodziców i dziadków straciła jednak już we wczesnym dzieciństwie, a pod skrzydła wziął ją ówczesny hospodar wołoski, Vlad III Palownik, który obecnie posługuje się nazwiskiem Alexander Grayson. Dostrzegł w niej potencjał, więc przemienił ją w wampirzycę, niechcący inicjując przywiązanie. Po tym, wraz z nim wojowała ramię w ramię. To życie ukształtowało ją na silną, twardą i nieustępliwą. Gdy łowcy, nie tak długo po jej przemianie, ruszyli za nimi, ona zawróciła, pozostawiając Alexandra samego, i wytępiła skurwysynów. Od tej pory nie widziała się ze swoim stwórcą. Przez prawie pięć wieków, myśląc że nie żyje, postanowiła wziąć ostateczny odwet na oprawcach.
  Trafiła jednak, znudzona, na wyspę, gdzie chce zacząć żyć od nowa...
  Opis umiejętności:  - Wszystkie cechy i umiejętności właściwe wampirom.
  - Zna kilka sztuk walki. Potrafi również walczyć zarówno bronią białą jak i palną.
  - Wie sporo o pułapkach wszelakiej maści i rodzaju.
  - Choć się do tego nie przyznaje - trochę śpiewa.
  Słabe strony:  - Wszelakie słabe strony właściwe wampirom.
  - Trauma z przeszłości. Nie jest zbyt ufna w stosunku do mężczyzn.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze ma przy sobie nóż. Albo dwa.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Dopasowane czarne spodium i biała bluzka pod marynarką. Czarne, skórkowe buty na niewysokim obcasie i z wysoką cholewą.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Blackberry Q10; klucze, w tym od motocyklu- Yamaha 125. Srebrny sztylet ukryty w cholewie buta.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:54 am