Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Amelia Zalewska

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Amelia Zalewska

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 7:56 pm  Amelia Zalewska

  Wiek, data urodzenia: 50 lat
  Narodowość: Polka
  Rasa: Elf
  Zawód: Tancerka
  Stan cywilny: Wolna

  Motto:   Nie płacz wśród ludzi, płacz tylko w ukryciu, bądź lekka w tańcu, lecz nigdy w życiu.


  Twarzy udziela: Iza Miko  Wygląd:  Amelia to wysoka i bardzo szczupła kobieta, która pomimo swego wieku wygląda jak nastolatka. Ma duże błękitne oczy, delikatne rysy i filigranową budowę ciała. Ubiera się bardzo kobieco, ale skromnie. Ma jasną karnację, niemal mleczną i jasne włosy, co dodaje jej dodatkowo delikatności i subtelności. Makijaż zawsze jest delikatny i kobiecy, jedynie podkreśla atuty jej urody.
  Charakter:  To delikatna i zmysłowa kobieta. Bardzo płochliwa i lękliwa. Cicha i skromna, jak również ufna i ciepła. Łatwo ją zranić, jak również skrzywdzić. Boi się krzyku i ludzi, którzy napiętnują ją za kształt uszu. Nie lubi egoizmu, dwulicowości i ludzi zmanierowanych. Boi się wszystkiego co obce, często się rumieni i krępuje. Nie lubi swojego ciała, wstydzi się go, ma wiele kompleksów. Kocha taniec, całe swoje życie poświęciła baletowi i nauce tańca nowoczesnego. Jest płaczliwa, wszelkie emocje odreagowuje płacząc i zamykając się w sobie. Jej oczy i uśmiech zdradzają najlepiej jej stan emocjonalny.
  Rodzina:  Nie ma rodziny
  Historia:  Amelia urodziła się w Polsce. Jest góralką, która wychowała się w ubogiej rodzinie na wsi. Nigdy nie podróżowała, stąd jest osobą bardzo rodzinną. Nie rozumie dlaczego się nie starzeje i kim tak naprawdę jest. Gdy pewnego dnia okazało się, że nie jest prawdziwą córką swoich rodziców i została adoptowana, straciła zaufanie do wszystkich. Gdy jej przybrani rodzice zmarli, postanowiła wyjechać. Trafiła do Anglii, gdzie zaczęły interesować się nią "dziwni" ludzie. Kilka razy została napadnięta, jednak cudem udało się jej ujść z życiem, raz ugryziona w szyję, ale jej oprawcę spłoszyła policja, co uratowało jej życie. Pewnego dnia, zaczęła prześladować ją grupa nieznanych jej osób. Została napadnięta w swoim domu. Udało się jej uciec, jednak ścigana, uciekając dostała się na prom, którym podróżowała jako pasażer na gapę....
  Opis umiejętności:  - Wszelkie umiejętności przypisywane elfom.
  Słabe strony:  - Jest delikatna, ufna i nie potrafi kłamać.
  - Słaba fizycznie,
  - Delikatna,
  - Lękliwa
  - Rodzinna
  - Zbyt szybko przywiązuje się do osób.
  Inne ciekawostki:  brak
  Ekwipunek i aktualny strój:  Sukienka w kwiaty, japonki, torebka, tel. kom, perfuma, dokumenty, portfel.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:25 pm