Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  EMILY MOULTON

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  EMILY MOULTON

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 2:09 am  EMILY MOULTON

  Wiek, data urodzenia: 40 lat
  Narodowość: USA
  Rasa: WAMPIR
  Zawód: PIELĘGNIARKA
  Stan cywilny: ZARĘCZONA Z NIKLAUSEM MIKAELSONEM

  Motto: - W pros­tej po­korze, ob­ja­wia się mądrość serca...
  - "W taki sposób zwalcza się zło: przez zrozumienie powodów, dla których się je wyrządza, a nie przez wyeliminowanie człowieka jakąś tam szpanerską bronią"


  Twarzy udziela: LIV TYLER  Wygląd:  Emily jest szczupłą prunetką o cudownie niebieskich oczach. Jest delikatnej urody, ma jasną karnację i długie brąz włosy. Jej pełne usta są jej atutem. Ubiera się modnie i wygodnie i nigdy nie zobaczysz jej bez makijażu i starannie uczesanej fryzury.
  Charakter:  Subtelna, delikatna i wrażliwa. Odpowiedzialna i zmysłowa. Jest nadopiekuńcza i troskliwa, potrafi troszczyć się o wszystko i wszystkich dookoła. Potrafi odnaleźć się w niemal każdej sytuacji. Bywa impulsywna i wybuchowa, sarkazm również nie jest jej obcy. Nienawidzi chamstwa i impertynencji. Uczulona na głupotę. Zwykle bywa skryta i małomówna, jest również wstydliwą romantyczką, co znacznie utrudnia jej życie.
  Rodzina:  Ciotka Jane - z którą urwała kontakt dawno temu.
  Historia:  Mieszkała w Seattle, wyprowadziła się po ukończeniu studiów. Jest sierotą, nigdy nie poznała swoich rodziców. Zraniona uczuciowo, bez reszty poświęciła się pracy zawodowej. Do miasta Sillent Moon przyjechała gdyż chciała rozpocząć swoje życie od nowa. Jedyna krewna z którą utrzymuje kontakt, wyjawiła jej wielką tajemnicę, że nosi w sobie gen wilkołaka oraz, że został aktywowany. Na wyspie poznaje Niklausa Mikaelsona i jego rodzinę, z którą bardzo szybko się zaprzyjaźnia. Z Nikiem odnajduje wspólny język, zaprzyjaźniają się, a on sam staje się dla niej kimś więcej niż tylko przyjacielem. Niestety Nik ma dziewczynę Caroline, z którą pomimo iż przechodzi rozstanie, z powodu jej zdrady, nadal nie potrafi o niej zapomnieć. Ciężkie chwile przechodzi na długich rozmowach z Emily, która próbuje zawalczyć o niego. Dochodzi do sprzeczki, w której zostaje zaatakowana przez innego wampira. Klaus chcąc ją ratować, próbuje uleczyć ją swoją krwią. Lądują w sypialni, niestety po upojnym dniu znów dochodzi między nimi do sprzeczki, tym razem bardziej poważnej, przez co Emily idzie do swojego domu, gdzie osłabiona mdleje i wpada do basenu, topiąc się, mając w swych żyłach krew Nika i stając się tym samym wampirem z jego lini. Przechodzi przemianę wspierana przez Rebekhę i jej rodzinę, Klaus godzi się z Caroline, a ona z poczuciem samotności wyjeżdża na wyspę Łzy Nocy śladem przyjaciółki, która była tylko wymówką, gdyż na prawdę chciała uciec po prostu od Klausa.
   Przyjechała na wyspę uciekając przed miłością, którą żywiła do Klausa. Przyjazd tutaj, sprawił jednak, że wpadło wprost w jego ramiona, sprawiając, że początkowo ich relacje były bardzo napięte. Po długich rozmowach, wylanych łzach zarówno z jego strony jak i jej, wspominkach dawnych czasów, i wieści, że osobiście zabił Caroline za kolejną zdradę ich przyjaźń zakończyła się zaręczynami w dniu 6 czerwca 2013r.
  Opis umiejętności:  - Wszelkie umiejętności przypisywane wampirom, a ponadto:
  - Umiejętność do prowadzenia psychologicznych rozmów.
  - Mistrzyni w dobieraniu argumentów.
  Słabe strony:  - Słońce,
  - Verbena
  - Delikatność psychiczna,
  - Niklaus, jej największa życiowa słabość,
  - Cała rodzina Mikaelsonów, ich wrogowie są jej wrogami.
  - Jest nerwowa i rozbiera słowa na atomy.
  Inne ciekawostki:  Lepiej nie zaczynaj wchodzić z nią na tematy, o których nie jesteś pewny, że chcesz rozmawiać i lepiej nie ukrywaj prawdy i swojej duszy bo ona i tak ją odkryje szybciej niż ci się wydaje.
  Ekwipunek i aktualny strój:  - Biała sukienka do kolan, ciemny pasek, kok, szpilki biało czarne, wisior z lapis lazuli, okulary przeciw słoneczne, ciemna torebka w której znajdują się, portfel, dokumenty, klucze do mieszkania, portfel, dezodorant, perfuma, paczka chusteczek, szminka, tel kom.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:19 pm