Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  SHIKAMARU

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  SHIKAMARU

  Pisanie by Nyks on Pią Lut 06, 2015 3:01 pm
  Shikamaru

  Wiek, data urodzenia: Jesień 710 roku - 1304 lata.
  Narodowość: Japończyk.
  Rasa: Kruk prześmiewca.
  Zawód: Prokurator.
  Stan cywilny: W związku z Viką Leviną.

  Motto: Mówiąc dokładniej jestem leniwą dupą, która uwielbia wpatrywać się w chmury.

  Twarzy udziela: Ian Somerhalder.  Wygląd:  Mimo iż jest w połowie Japończykiem, z samych Japończyków ma jedynie niewiele, o ile w ogóle.
  Jest to niezwykle blady i szalenie wysoki mężczyzna, który mierzy 212cm. Choć jest szczupły, jest też zbudowany odpowiednio. Czarne, krótkie włosy zazwyczaj ułożone w swoisty artystyczny nieład i okraszone niewielką ilością żelu. Błękitne, niemal hipnotyzujące oczy, otoczone czarnymi długimi rzęsami, często puszczają zalotne spojrzenia, a wąskie usta uwielbia wykrzywiać w sarkastycznym uśmiechu. W stroju stawia na elegancką prostotę połączoną ze stylem sportowym.
  Charakter:  Leniwy a zdolny, czyli cały Shikamaru w skrócie.
  Inteligentny, cwany i chytry mężczyzna o pędzących myślach, a który ma plan B, ale też C, D, E... czyli po prawdzie jeden plan na każdą literę alfabetu, co jednak mu nie przeszkadza w tym, że zwykł działać impulsywnie i spontanicznie. Sarkastyczny i ironiczny - zawsze i wszędzie, bo po prostu to uwielbia! Flirciarz i typ macho, zwisa mu i powiewa, czy dana kobieta jest już zajęta, o ile chce ją zdobyć. Romantyk..? No może czasami się mu zdarzy. Tak samo jak czasem zdarzy się mu zrobić coś bezinteresownie, bowiem wyznaje tumitomiwisizm - wszystko mu jedno...
  Rodzina:  Ojciec - Kalona; matka - Ryōko; macocha - Jane. Nie rodzeństwa od strony matki, za to od strony jakże kochanego ojczulka ma braci w liczbie nieskończonej i siostrzyczkę Karen... Wuj Ereb.
  Historia:  Urodził się w Japonii, z matki japonki i ojca - przedwiecznego Kalony, po którym odziedziczył wiele cech wyglądu, jak choćby najważniejszą: nie wygląda jak typowy Japończyk.
  Przyszedł na świat jesienią roku 710. Japonka, która go powiła opiekowała się synem, jak tylko mogła, by po ledwie dekadzie go pozostawić, zabraną przez czas i chorobę. Ojciec również nie mógł się nim opiekować, bowiem znikł z ich życia jeszcze nim Shikamaru się urodził.
  Od tej pory prześmiewca błądził po świecie samotnie, starając się znów spotkać z ojcem i nawiązać kontakty z coraz to kolejnymi braćmi o których się dowiedział.
  Opis umiejętności:  - Właściwe prześmiewcom.
  - Zna kilka sposobów na wydobywanie informacji u podejrzanych i przesłuchiwanych.
  - Doskonale gotuje, mimo że do tego się nie przyznaje.
  - Jak znakomicie zna się na prawie, tak równie skrzętnie wykorzystuje jego luki.
  - Uwielbia zabawy z cieniem...
  Słabe strony:  - Takie same, jak bracia, a typowe dla ich rasy.
  - Jego arogancja i niezwykle olewczy stosunek do życia.
  Inne ciekawostki:  - Jest przywiązany do kultury swojego kraju i często mówi po Japońsku, choćby sam do siebie, mając w nosie że rozmówca tego nie rozumie.
  - Jedyną kobietą, jaką kiedykolwiek kochał prawdziwie, jest jego matka.
  - Jeden z jego braci ochrzcił go per "Loczek", bowiem miał trudność w wymowie jego imienia.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarne, jeansowe rurki z szarą bluzką o krótkim rękawie, a na nią czarna, skórzana kurtka. Czarne, skórzane pantofle. Nieśmiertelnik na szyi, a na nadgarstku zegarek.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Nokia Lumia 530; klucze, w tym od auta - Porsche Panamera.


   Obecny czas to Nie Mar 24, 2019 10:21 pm