Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  PODSTAWOWE DANE NA TEMAT ŚWIATA

  Share
  ATLANTYDA
  ATLANTYDA
  Mistrz Gry

  Liczba postów : 345
  Join date : 31/12/2014

  PODSTAWOWE DANE NA TEMAT ŚWIATA

  Pisanie by ATLANTYDA on Wto Sty 13, 2015 9:51 pm
  Ogólna geografia:
  Atlantydę, jeśli już chcesz jej szukać tak, by nie okazało się to na marne i próżne, należy szukać gdzieś po środku Trójkąta Bermudzkiego, a dostać się tu można niemal każdą drogą - wodną, powietrzną i jaką tylko kto znalazł, jednak nikt do końca nie wie, gdzie te drogi prowadzą - wciąż są bowiem niedowiarkowie, dla których Atlantyda wciąż pozostanie zatopionym, starożytnym miastem...

  Język:
  Głównie Atlantydzki, jednak niezwykle często używany jest angielski, a wiele ras posiada swoje własne, plemienne języki.

  Waluta:
  Dolar Atlantydzki - wymienny w kantorze w banku. Jego kurs względem innych walut jest równy kursowi Dolara Amerykańskiego.

  Magia:
  Magia na Atlantydzie jest wszechobecna. Jednak nie wszystkim dane jest posiąść wiedzę i predyspozycje do tego, by móc z niej korzystać, a w niektórych miejscach magia jest blokowana, w innych wzmacniana. Tylko od Ciebie samego zależy, czy sprostasz swym ograniczeniom, a dzięki temu będziesz mógł ją praktykować.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 1:28 pm