Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  DROW - ELF MROCZNY

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  DROW - ELF MROCZNY

  Pisanie by Selene on Sob Sty 03, 2015 9:03 pm  DROW


  BRAK OBRAZKA

     Spis treści:


     1: Historia rasy.

     2: Wygląd rasy.

     3: Charakter rasy.

     4: Mocne strony rasy.

     5: Słabe strony rasy.

     6: Znaki szczególne rasy.

     7: Umiejętności charakterysyczne rasy.

     8: Stosunek rasy do innych ras.

     9: Wskazówki do ogrywania.     

     1: Historia rasy.

     Drowy są uznawane za podgatunek elfa, jednak bardzo sie od nich różnią. Również jak w historii elfa tak i w tym przypadku, nie wiadomo skąd się wzięły i jak powstały. Wiadomo, że nie lubią światła słonecznego więc za dnia mieszkają pod ziemią, skrywają się też w jaskiniach i innych miejscach z dala od cywilizacji. Parają się czarną magią. Uważane za złe, bywają okrutni ,chętnie walczą, nie warto liczyć na ich sprawiedliwy osąd, a litość jest im zupełnie obca czemu  zyskali swoją złą i niechlubną sławę. Nie lubią utrzymywać kontaktów z innymi gatunkami, a w ich społeczeństwie dominuje większa liczba mężczyzn niż kobiet, przez co kobieta nabiera tam niezwykłego znaczenia, gdyż do jej jedynych obowiązków należy rodzenie dzieci.
  Wiadomo też, że są nieśmiertelni i znacznie wyżsi od elfa białego.
     2: Wygląd rasy.

     Drowy to wysokie osobniki, o ziemistym kolorze skóry. Ichtwarze zwykle sa pociągłe a uszy tak jak i u elfów białych są szpiczaste, tylko nieco większe.Wyróżnia ich także mocno umięśniona budowa ciała. Ich oczy nigdy nie mają odcieni błękitu, zieleni i szafiru.     3: Charakter rasy.

     Cieszą się niepochlebną opinią. Zwykle uchodzą za mrocznych niegodziwców. Są impulsywne, nieprzyjemne, mają wojowniczy charakter, lubią walczyć, nie odczuwają leku. Są niezwykle honorowi, nie znoszą sprzeciwu i osób mających inne zdanie niż oni. Nie mają litości, bez skrupułów potrafią zabić. Nie wiedzą co to wyrzuty sumienia, oraz okazywanie litości, którą uważają za słabość. Są typem milczka, nie lubią opowiadać o sobie, nie są wylewni i unikają kontaktu z innymi gatunkami. Za dnia skrywają sie w jaskiniach lub pod ziemią, nocą wychodzą ze swych kryjówek. Magią którą się parają, posługują się często i nie należy jej lekceważyć.
  Są tradycjonalistami, nadal walczą mieczem, używają łuku i zatrutych strzał. Żyją zgodnie z prawami natury, lubią alkohol. Zwykle są negatywnie nastawione do wszystkiego, często też walczą między sobą. Są wybuchowi, łatwo wyprowadzić ich z równowagi, mężni i bardzo silni. Mają wyostrzone zmysły, posiadają ogromną siłę, potrafią się szybko poruszać. Lubią wzbudzać strach, niemal się nim żywią, jednak ich jedyną słabością jest widok niewinnej istoty, która wykazuje się honorem i walecznością.
     4: Mocne strony rasy.

     - Siła.
  - Szybkość.
  - Inteligencja.
  - Czarna magia.
  - Wyostrzone zmysły.
  - Odporność na urazy.
  - Znajomość minerałów.
  - Znajomość sztuk walki.
  - Odwaga.
  - Nieśmiertelność.
     5: Słabe strony rasy.

     - Słońce, które pali im skórę i pozbawia mocy.
  - Ich krew nie leczy.
  - Nieznajomość roślinności.
     6: Znaki szczególne rasy.

     - Pociągłe rysy twarzy, szpiczaste i duże uszy,
  - Leśny i wilgny zapach.
  - Muskulatura.
  - Nie zobaczysz ich za dnia.
  - Miejsce zamieszkania w jaskiniach lub pod ziemią.
  - tak samo jak wiedźmy nie znoszą wody.
     7: Umiejętności charakterystyczne rasy.

     - Władają doskonale mieczem.
  - Czarna magia.
  - Są wspaniałymi łucznikami.
  - Stosują wymyślne tortury.
  - Znajomość minerałów.
     8: Stosunek rasy do innych ras.

     Nienawidzą elfów i przedwiecznego demona, wraz z jego synami.     9: Wskazówki do odgrywania.

     Ze względu na fakt iż mieszkają w podziemiach oraz jaskiniach i grotach, nie obawiają się tak Kalony i prześmiewców, zyskując tym samym dużą przewagę.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:51 pm