Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Freya Mikaelson

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Freya Mikaelson

  Pisanie by Ruda on Wto Cze 02, 2015 11:34 pm

  Freya Mikaelson

  Wiek, data urodzenia: 972 rok (1042 lata)
  Narodowość: Norweżka
  Rasa: Druidka
  Zawód: -
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Musisz pozwolić niektórym rzeczom umrzeć, by inne mogły żyć.

  Twarzy udziela: Riley Voelkel  Wygląd:  Freya jest wysoką, szczupłą blondynką o dużych, zielonych oczach i prostych włosach do ramion. Oczy podkreśla ciemnym makijażem, który ubóstwia.
  Charakter:  Ciężko jest jest ją zdenerwować, gdyż zazwyczaj jest spokojną i opanowaną osobą. Ceni sobie więzy rodzinne, które są dla niej najważniejsze. Często się uśmiecha, bywa tajemnicza i uwielbia długie rozmowy. Potrafi być mordercza jeśli tego wymaga sytuacja, jednakże nie nadużywa swych potężnych mocy, do znęcania się nad słabszymi. Stara się rozwiązywać sprawy polubownie, do przemocy stosuje się jedynie w ostateczności.
  Rodzina:  - Kol, Elijah, Finn, Aaron i Henrik Mikaelson - bracia
  - Rebekah Mikaelson - siostra
  - Eva Hastings - Mikaelson - bratanica
  - Audrey Rogers - Mikaelson - bratanica
  - Actus Mikaelson - mały siostrzeniec
  - Esther i Mikael Mikaelson - rodzice
  Historia:  Freya urodziła się jako drugim dzieckiem Esther i Mikaela, poczętym dzięki magii jej ciotki, Dahlii. Mikael kochał ją najbardziej ze wszystkich dzieci, była jego oczkiem w głowie, przyczyną było zapewne to, że była jego pierwszym dzieckiem. Przez kilka lat była spokojnie wychowywana przez swoich rodziców, ale pewnego dnia do jej matki przyszła Dahlia, żądająca zapłaty za jej przysługę. Chciała ona ofiary z każdego pierworodnego dziecka z pokolenia Esther. Począwszy od Freyi, aż do ostatniego dziecka. Z początku żona Mikaela nie chciał się zgodzić na oddanie swojej córki, gwałtownie protestowała, ale wtedy jej siostra zagroziła, iż jeżeli nie odda jej teraz Freyi, zabije jej całe potomstwo.
  Do ostatniej chwili Freya wyrywała się ciotce, chcąc wrócić do mamy. Jak później opowiada Esther, oboje rodziców ciężko przeżyło jej "śmierć". Mikael nigdy już nie był taki sam - pogrążył się w swojej rozpaczy, odciął się nawet od swojej żony. To właśnie wtedy postanowił, że muszą się przenieść za morze. Zawędrowali do Nowego Świata, gdzie się osiedlili oraz gdzie na świat przyszło pozostałe rodzeństwo Freyi.
  Po kilkunastu wiekach, Freya uwolniła się od ciotki i przybyła za swoim rodzeństwem, z którym postanowiła się zjednoczyć. Nie wiedziała, jak na nią zareagują, jednakże cieszyła się że w końcu spotka swoje rodzeństwo.

  Opis umiejętności:  - Nieśmiertelność - dzięki zaklęciu, Freya, tak jak jej ciotka, Dahlia, jest nieśmiertelna. Starzeje się w spowolnionym tempie i nie może zostać zabita m.in. przez złamanie karku.
  - Opętanie - akt odwoływania się albo wzywania wyjątkowych form energii przez skupianie na zewnętrznych źródłach prądu.
  - Prekognicja - akt przepowiadania przyszłych wydarzeń opartych z percepcji pozazmysłowej.
  - Pirokineza - akt podpalania przedmiotów.
  - Perswazja - może kontrolować oraz manipulować umysłami ludzi.
  - Zadawanie bólu - akt tworzenia i zadawania bólu ludziom, a zwłaszcza wampirom.
  - Kontrola nad żywiołami - akt kontrolowania i manewrowania elementami powietrza, ziemi, ognia, i wody.ce.
  - Rzucanie zaklęć - akt zmieniania i/lub panowania nad sytuacją przez wykorzystanie czarów, przekleństwa, lub rytuału, itd.
  - Telekineza - akt kontrolowania i manewrowania ruchem przedmiotów przez umysłowy wpływ.
  - Termokineza - zwiększenie temperatury krwi do stanu wrzenia przez umysłowy wpływ. Jak na razie Davina jest jedyną czarownicą, która może tego dokonać.
  - Sporządzanie eliksirów - akt mikstur browarniczych i eliksirów z cudownymi właściwościami.
  Słabe strony:  - Niedowierzanie - akt zaprzeczania albo nie wierzenia w magiczny potencjał może spowodować nieumyślnie powstrzymywanie paranormalnej mocy czarownicy.
  - Strach - przygnębiające uczucie wzbudzone przez nieuchronne niebezpieczeństwo, zło, ból, itd., zagrożenie prawdziwe albo wyobrażony sobie; warunek albo uczucie obawiania się może spowodować chwilową utratę mocy czarownicy.
  - Rodzina, jak to bywa u wszystkich Mikaelsonów
  Inne ciekawostki:
  Ekwipunek i aktualny strój:


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:21 am