Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

SYPIALNIA GŁOWNA GmmuXwPImage Map

2 posters

    SYPIALNIA GŁOWNA

    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Nie Maj 31, 2015 9:15 pm

    SYPIALNIA GŁOWNA Zunetop
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Nie Maj 31, 2015 9:35 pm

    Magnus obudził się skoro świt, a widząc jak Amelia również się budzi i otwiera swoje cudne, błękitne oczy, uśmiechnął się ciepło do ukochanej, zerkając na nią i przewracając się na bok, podpierając się na łokciu.
    - Dzień dobry najdroższa - zamruczał, całując ją w policzek. - Nie jesteś głodna? Słyszę, że niosą śniadanie - uśmiechnął się do niej, a ledwie kilka sekund po ty, drzwi od pokoju się otworzyły, a gosposia przywiozła na wózku delikatne śniadanie. - I czy gotowa, by dobrze się bawić? - dodał, mając na myśli wesele.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 9:53 pm

    Amelia ziewnęła, wtulając się w pierś ukochanego.
    - Jeszcze minutkę - wymamrotała, zaciągając się jego cudownym zapachem. - Jeszcze chwilkę - dodała, zamykając na powrót oczy.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Nie Maj 31, 2015 10:02 pm

    Magnus zaśmiał się cicho, przesuwając dłonią po plecach drobnej, acz najważniejszej w jego życiu kobiety. Była piękna, cudowna, a on mógł ją tulić do siebie ile tylko ona tego pragnęła. Z westchnieniem pocałował ją w skroń.
    - No dobrze, niech będzie i minutka i chwilka - zamruczał, zerkając na jej drobną posturę. - Jesteś tak cudowną istotą... - westchnął w zachwycie, przesuwając dłonią po jej talii.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 10:45 pm

    - Nie jestem - zamruczała, wciskając nos w jego pierś jeszcze bardziej. - Za to wiem że jestem bardzo śpiąca - dodała, odgarniając włosy z twarzy. - I że bardzo nie chce mi się wychodzić z łóżka, kiedy ty tu siedzisz. I że nie wstanę dopóki ty tu jesteś, obok mnie. Możemy się troszkę spóźnić?
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Pon Cze 01, 2015 12:03 am

    - Możemy, ale nie do końca powinniśmy, kochanie - szepnął Magnus, gładząc ją po włosach. - Ale cóż, dostosuję się do swojej księżniczki - dodał, chowając nos w jej włosach. - Mam nadzieję, że wybrałaś już kreację..? - dodał, zerkając na nią pytająco, z uniesioną zawadiacko brwią.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Pon Cze 01, 2015 12:53 am

    - Taak... już mam wszystko gotowe - odparła z uśmiechem, wtulając się w jego pierś. - Nie jest to przebranie przebranie, ale mam maskę na buzię. Mam nadzieję że wystarczy - dodała, wpatrując się w jego oczy.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Pon Cze 01, 2015 10:32 am

    - To nie będzie problemu, kochanie - Indonezyjczyk uśmiechnął się do elfki, odwzajemniając spojrzenie. - Zgaduję, że znaczna większość kobiet wybierze taką wersję - dodał, całując ją w skroń. - Acz chyba zabiorę prześcieradło... - westchnął, omiatając ją spojrzeniem. - Nie odgonię od ciebie adoratorów, jak swojego ojca kocham... - szepnął, po czym złączył ich usta w zmysłowym pocałunku.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Pon Cze 01, 2015 3:26 pm

    - Nie będzie żadnych adoratorów - odparła z uśmiechem, podchodząc do szafy. - Nie ma nikogo poza tobą i doskonale o tym wiesz - dodała, po czym ruszyła w kierunku prysznica. - Zaraz wracam...
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Pon Cze 01, 2015 3:58 pm

    - Oj będą... moi bracia s,ą wrażliwi na piękno, a ty jesteś piękna - uśmiechnął się do niej ciepło.
    Kiedy powiedziała, że zaraz wraca, Magnus skinął głową i odprowadził ją spojrzeniem, posyłając jej delikatny uśmiech, a póki jego ukochana nie wróciła sam zdążył się już ubrać w niebieski garnitur o czarnych akcentach. Do tego dołożył jeszcze niebieski krawat, koszulę w tym samym kolorze, oraz duży zegarek. Tak przygotowany, przeczesując po drodze włosy, zapadł się w fotelu, oczekując najpiękniejszej kobiety, jaką widział do tej pory...
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Wto Cze 02, 2015 9:32 am

    Amelia ubrała na siebie skromną prostą sukienkę, a jedyne na co się pokusiła to prostownica i wyprostowanie swoich mocno skręconych włosów co zajęło jej ponad dwie godziny, na co klęła siarczyście pod nosem. Kiedy skończyła, wykonała delikatny makijaż i ruszyła do wyjścia, po chwili stając przed Magnusem.

    SYPIALNIA GŁOWNA Izabella-miko-actress-333x500
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Wto Cze 02, 2015 9:38 am

    Kiedy Amelia wróciła ubrana w cudowną, zwiewną i prostą sukienkę, dopasowaną na dodatek kolorem do jego garnituru, Magnus zamarł, nie mogąc się na nią napatrzeć. Była piękna, subtelna i wyglądała wprost bajecznie, iż doprawdy z trudem mu przyszło odwrócenie wzroku, gdy sięgał po dwie maski.
    - Wyglądasz... przepięknie, Amelio - szepnął, zerkając w jej oczy i całując ją w dłoń. - Nie jestem doprawdy godzien, by móc iść z tak idealną istotą... - westchnął, po czym wysunął ramię w jej stronę. - Możemy iść, kochanie? Czy jest coś jeszcze?
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Selene Wto Cze 02, 2015 1:28 pm

    - Chodźmy i bardzo ci dziękuję za komplement  - odparła, czując jak pąsowieje na twarzy. - Onieśmielasz mnie... a sam wyglądasz jak milion dolarów - dodała, subtelnie się uśmiechając.
    Nyks
    Nyks
    Lepiej nie zadzierać


    Liczba postów : 1981
    Join date : 02/01/2015
    Age : 30
    Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Nyks Wto Cze 02, 2015 1:48 pm

    - Czemuż onieśmielam? Jesteś cudowną kobietą, choć o zaniżonej samoocenie, czego nie do końca rozumiem - westchnął, splatając z nią palce. - Chodźmy już, ale może... - mruknął, ukradkiem łapiąc prześcieradło - ...się to przydać... - dokończył, posyłając Amelce tajemniczy uśmiech. - Nie odpędzę od ciebie adoratorów... - westchnął, zerkając na ukochaną, po czym ruszyli w stronę zamku.

    ---> Zamek / Amelia i Magnus

    Sponsored content


    SYPIALNIA GŁOWNA Empty Re: SYPIALNIA GŁOWNA

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 7:52 pm