Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  TRISTAN

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  TRISTAN

  Pisanie by Nyks on Sob Maj 30, 2015 11:46 pm

  Tristan

  Wiek, data urodzenia: 34000 lat.
  Narodowość: Francuz.
  Rasa: Kruk prześmiewca.
  Zawód: Bankier.
  Stan cywilny: Wolny.

  Motto: "Jeśli chcesz sprawiedliwości, musisz ją sam wymierzyć."

  Twarzy udziela: Kostas Martakis.  Wygląd:  Tristan jest jak na prześmiewcę przystało,mężczyzną wysokim, mierzącym około dwa metry wzrostu. Ma ciemne włosy sięgające niżej ucha i ciemną karnację, oraz przenikliwe niebieskie oczy. Na Idealnych rysach twarzy malują się równe brwi, pełne usta i jako jeden z nie licznych osobników płci męskiej, może poszczycić się długimi i pięknymi rzęsami.  Na jego twarzy często gości kilkudniowy zarost, który nawet bardzo lubi.
  Tristan zwykle ubiera się w odzież luźną i wygodną, chociaż nie stroni również od garniturów i eleganckich spodni.
  Nie jest typem czyściocha, ale nie jest też brudasem, choć mała plamka na spodniach kompletnie mu nie przeszkadza.
  Charakter:  Tristan jest dość skomplikowanym osobnikiem, którego nikt tak na prawdę nie rozgryzł do końca. Stroni od przyjaźni, nie zwierza się ze swej przeszłości, zwykle chadza własnymi ścieżkami i rzadko kiedy, dzieli się swoimi troskami czy planami z innymi osobami. Działa sam, zawsze ma kilka otwartych drzwi i nigdy nie posiada jednego planu. Jest niezwykle inteligentny i pomysłowy. Jest doskonałym przywódcą, nie znosi sprzeciwu i zawsze ma własne zdanie, które ciężko zmienić nawet kiedy jest w błędzie.
  To honorowa istota, ceni lojalność i dotrzymane obietnice, choć on sam bardzo rzadko je dotrzymuje. Jest przebiegły, bywa cyniczny, sarkastyczny i podły do granic możliwości. Zawsze zdobywa to czego pragnie, bierze to co uważa, że mu się należy, często używa siły i nie stroni od wykorzystywania talentów jakimi natura go obdarzyła.
  Pod maską pozornego spokoju i opanowania, kryje się zawsze druga twarz. Z natury jest opanowany, nienawidzi kiedy ktoś wchodzi mu w paradę, kiedy się go oszukuje i spiskuje przeciwko niemu.
  Swoją lepszą stronę natury pokazuje okazjonalnie, kiedy ma kaprys, kiedy chce zdobyć czyjeś zaufanie, kiedy zależy mu na kimś i kiedy na prawdę kogoś ceni i szanuje. Szczery bywa w sytuacjach, kiedy jest w opałach i potrzebuje pomocy, lub kiedy ktoś zrobi na nim tak wielkie wrażenie, że uda mu się zdobyć jego zaufanie i przejrzeć jego prawdziwą naturę. Zawsze w swej dwulicowości jest mężczyzną nonszalanckim, posługującym się słownictwem na poziomie, ma wyrafinowany gust i smak, nie zadowoli się przysłowiowym byle czym. Niezwykle rzadko działa pod wpływem impulsu, jest doskonałym strategiem. W towarzystwie bywa rozrywkowy, posługuje się ciętym językiem, nie stroni od sarkazmu i ciętych ripost, lubi się przedrzeźniać i dolewać tak zwanej oliwy do ognia. Ceni braci, zawsze stanie w ich obronie pod warunkiem, że są wobec niego lojalni.
  Rodzina:  Ojciec Kalona, matki nie chce nawet pamiętać, macocha Jane. Multum braci, siostra Karen.
  Historia:  Historia trudna i skomplikowana. Wiadomo tylko iż nienawidził swojej matki, która była zwykłym człowiekiem. De facto - zabił ją, kiedy trochę podrósł... Miał trudne dzieciństwo. Kiedy tylko uwolnił się od szykanowania ze strony matki podróżował po mieście, poszukując braci i ojca, których odnalazł na Atlantydzie, gdzie głównie pomieszkuje, kiedy nie podróżuje.
  Opis umiejętności:  - Wszystkie zdolności przypisywane prześmiewcom.
  - Jego żywiołem jest powietrze, z którym robi co chce.
  Słabe strony:  - Słabości typowe dla prześmiewców.
  - Nie znosi spiskowania przeciwko niemu.
  - Odrobinę drażnią go zbyt pewne siebie kobiety.
  Inne ciekawostki:  Tristan jest jedną wielką ciekawostką samą w sobie...
  Ekwipunek i aktualny strój:  Garnitur, koszula, lakierki, krawat, portfel, telefon, bagaż.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 1:35 pm