Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Camille O'Connell

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Camille O'Connell

  Pisanie by Selene on Wto Maj 19, 2015 2:52 pm

  CAMILLE O'CONNELL

  Wiek, data urodzenia: 8.08.1988r lat 27
  Narodowość: Brytyjka
  Rasa: Człowiek
  Zawód: Psycholog
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Dob­roć po­lega na sza­nowa­niu i kocha­niu ludzi bar­dziej niż na to zasługują. 

  Twarzy udziela:   Leah Pipes  Wygląd:  Camille jest młodą kobietą  mierzącą 156 cm wzrostu. Ma atrakcyjną twarz posiadającą zielono-niebieskie oczy, ciemne rzęsy i blond włosy do ramion, które  nosi upięte w różnych stylach, chociaż zwykle spina je klipsem w tzw. motylka, odsłaniając silną linię szczęki.
  Camille nie uznaje ciężkich makijaży i nosi minimalne ilości biżuterii, zwykle tylko naszyjnik lub wisiorek.
  Ubiera się w różnych stylach, począwszy od kolorowych ubrań z dzianiny, kurtki jeansowe i dżinsy, letnie sukienki w kwiaty, swetry rozpinane, sandały lub sportowe buty i sporadycznie łączy te style z kolorowymi szalami.
  Camille posiada także mały tatuaż na wewnętrznej stronie jej lewego nadgarstka, jednak znaczenie jest nieznane i często tatuaż jest ukryty pod jej ubraniem.
  Charakter:  Camille nie posiada żadnych nadprzyrodzonych cech. Jest kobietą silną, zwinną i szybką, posiada czarny pas w karate.
  Kiedy jej brat popełnił samobójstwo mordując niewinnych wcześniej ludzi, nie osądzała go, choć kompletnie nie rozumiała co nim kierowało. Po jego stracie powstała w niej potrzeba zrozumienia ludzkiej psychiki, aby być w stanie zrozumieć przejście rzekomego chaosu w obłęd.To wydarzenie skłoniło ją do studiowania psychologi.
  Jest osobą, która stoi na straży moralności. Czuje wściekłość kiedy, mordowany jest ktoś niewinny. Posiada silną wolę, jest wytrwała, ciekawska i dociekliwa.
  Camille jest niezwykle inteligentna i bystra, zdolna do rozszyfrowania psychiki każdego rozmówcy. Ma również duże poczucie humoru i wyrafinowany charakter. Jest odważna i nie boi się niczego. Jest także współczująca i troskliwa, a te dwie cechy są jej piętą Achillesową.
  Do tego jest uważnym obserwatorem, czasem bywa naiwna, nienawidzi być kontrolowana, brzydzi się kłamstwem i obłudą.

  Rodzina:  Sean brat bliźniak - nie żyje.
  Kieran wuj - nie żyje.

  Historia:  W tej chwili nie wiadomo wiele na temat historii życia Camille. Dorastała z bratem Seanem,a potem przeniosła się do Nowego Orleanu blisko wujka Kierana, aby dowiedzieć się więcej na temat śmierci Seana. Po pewnym czasie rozpoczęła pracę w barze. Następnie z niewiadomych powodów wyjechała na Alantydę. 
  Opis umiejętności:  - Czarny pas w karate,
  - Dociekliwość,
  - Zdolność do rozpracowania każdej psychiki,
  - Inteligencja,
  - Bystrość,
  - Odwaga
  Słabe strony:  - Nie za dobrze gotuje,
  - Jest człowiekiem,
  - Moralność,
  - Ciekawość,
  - Przyciąga jak magnes czarne charaktery,
  Inne ciekawostki:  Cami jest kobietą twardo stąpającą po świecie, mądrą i dążącą do wyznaczanoego celu. Jest delikatna i wrażliwa.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Jak na zdjęciu, plik książek z psychologii, portfel, komórka, mały podręczny bagaż.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:35 pm