Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Davina Claire

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Davina Claire

  Pisanie by Ruda on Nie Maj 17, 2015 3:29 am

  Davina Claire

  Wiek, data urodzenia: 01.06.1994 (20 lat)
  Narodowość: Amerykanka
  Rasa: Druidka
  Zawód: Studentka (Zarządzanie)
  Stan cywilny: Wolna  

  Motto:  By­wają w życiu chwi­le, których ból da­je się zmie­rzyć do­piero po je­go przeżyciu, i wówczas dzi­wi nas, iż zdołaliśmy go znieść.

  Twarzy udziela: DANIELLE CAMPBELL  Wygląd:  Davina jest urodziwą, młodą i drobną dziewczyną, o niebiesko zielonych oczach. Ma brązowe, lekko kręcone włosy sięgające za ramiona. Jest niewysoka, lecz ma bardzo dziewczęcą urodę, którą podkreśla sukienkami w jasnych kolorach. Mówi z lekkim, charakterystycznym akcentem, lecz nikt nie wie skąd rodem pochodzi wiedźma.
  Charakter:  To młoda czarownica, o silnym charakterze. Jej potężna moc sprawia, że jest zarówno urocza jak i niebezpieczna. Kiedy wpada złość, zdarza jej się stracić panowanie nad swoimi mocami, które czasami zwyczajnie ją przerastają. Jest delikatną i spokojną dziewczyną, jednak i ona musi stawić czoła swoim demonom nad którymi traci kontrolę.
  Rodzina:  - Marcel Gerard - jest dla niej, jak starszy brat
  - Amy Roux - odkąd przygarnęła ją pod swój dach, traktuje ją jak matkę
  - Ojciec nieznany, a matka nie żyje
  Historia:  Davina miała matkę wiedźmę. Poddała się rytuałowi żniw, który miał na celu zwiększenie mocy czarownic zamieszkałych w Nowym Orleanie, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji jakie za sobą niesie. Wszystkie jej koleżanki zginęły, jej jako ostatniej z ofiar żniw, udało się uciec zabierając ze sobą moc wszystkich zabitych dziewczyn. Przez dłuższy czas ukrywała się w jednym z poddaszy opuszczonego kościoła w Nowym Orleanie, lecz ostatecznie postanowiła spożytkować swoją moc i ruszyła do Silent Moon, by zakończyć żywot wszystkich wampirów stąpających po ziemi. Tu też poznała Amy, z którą ogromnie się zżyła i która pomogła jej przetrwać wśród żądnych zemsty pierwotnych. Obydwie dziewczyny zawitały na wyspę, by rozpocząć nowe życie.
  Opis umiejętności:  - Perswazja - czarownice mogą kontrolować oraz manipulować umysłami ludzi.
  - Prekognicja - akt przepowiadania przyszłych wydarzeń opartych z percepcji pozazmysłowych
  - Termokineza - zwiększenie temperatury krwi do stanu wrzenia przez umysłowy wpływ
  - Kontrola nad żywiołami - akt kontrolowania i manewrowania elementami powietrza, ziemi, ognia i wody
  - Telekineza - akt kontrolowania i manewrowania ruchem przedmiotów przez umysłowy wpływ
  - Umiejętności sensoryczne - Davina jest w stanie zmysłowo wykryć magię.
  - Praktykuje magię rodową, czyli potężną formę czarów używaną powszechnie przez czarownice z Nowego Orleanu. Czary te, wyciągają moc z duchów zmarłych przodków czarownic.
  Słabe strony:  - Jest wrażliwa i nieufna, przez co łatwo ją zranić
  Inne ciekawostki:  - Rysunek - dziewczyna uwielbia szkicować, robi to również kiedy ma jakieś wizje.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Davina ubiera się w zależności od sytuacji. Lubi sukienki ale nie pogardzi wygodnymi dżinsami i skórzaną kurtką. Uwielbia również wszelkiego rodzaju biżuterię. Przy sobie ma komórkę i torbę z bibelotami.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:21 am