Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Nicolette Sveva

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Nicolette Sveva

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 16, 2015 11:46 pm

  Nicolette Sveva

  Wiek, data urodzenia: 01.05.1262 (752 lata)
  Narodowość: Włoszka
  Rasa: Wampirzyca
  Zawód: Językoznawca
  Stan cywilny: Wolna, po przejściach.

  Motto: Uczo­no mnie, że ludzki umysł jest szczy­towym osiągnięciem ewo­luc­ji, ale wy­daje mi się, że to kiep­ski pa­tent na przetrwanie.

  Twarzy udziela: ANNE HATHAWAY  Wygląd:  Nicolette, jest śliczną dziewczyną. Uwielbia swoje długie ciemne włosy sięgające jej do połowy pleców, o które czasem przesadnie dba. Nieskazitelna cera, pełne usta i brązowe jak kasztan tęczówki wyróżniają ją na tle większości kobiet i przyciągają facetów. Podobnie jak niebanalna figura. Szerokie biodra i pełny biust, dodają jej uroku, a długie nogi sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej seksownie. Na lewej stronie jej pleców widnieje nieduży tatuaż.
  Charakter:  Tej dziewczyny nigdy do końca nie rozgryziesz. Nikt, kto zna ją krótki czas, nie jest w stanie powiedzieć, czy podczas rozmowy go okłamuje, czy mówi mu prawdę. Żeby wiedzieć, co tak naprawdę o tobie myśli, musiałbyś jej zajrzeć do głowy. Kłamstwo ma opanowane w małym, zgrabnym palcu swej lewej dłoni, podobnie jak manipulowanie ludzi oraz innych stworzeń żyjących na tym świecie. Potrafi być miła jeśli chce, lecz to zależy wyłącznie od jej humoru.
  Rodzina:  Dawno wszyscy nie żyją i nie ma kogo wspominać.
  Historia:  Colette urodziła się na półmetku dwunastego wieku. Była wesołą dwudziestolatką kiedy Klaus zwrócił na nią uwagę. Dziewczyna zadurzyła się w nim tak bardzo, że była dla niego gotowa na wszystko, co postanowił skrzętnie wykorzystać. Wiedział, że pozwoli się przemienić, więc pożywił ją swoją krwią i zamienił w wampira, jednak dziewczyna pozostała do niego przywiązana, gdyż wypiła jego krew. Nicolette przetrwała to wszystko, stając się jednym z najbliższych wampirów Klausa, które później zginęły zabite przez wiedźmę pragnącą zemsty na Pierwotnym. Ona jedna przeżyła i uciekła przed rządnej krwi kobietą, ukrywając się przed czarownicą przez prawie wiek. W tym czasie udało jej się wyzwolić z więzi jaka łączyła ją z Klausem, oraz pomóc wiedźmie o imieniu Beatrice w zabiciu kilu jej wrogów. W zamian za to kobieta zrobiła dziewczynie pierścień, dzięki któremu Nicole mogła w końcu wychodzić na słońce. Za uwolnienie się z więzi łączącej ją z Pierwotnym mieszańcem, również musiała się ukrywać. Kiedy w końcu udało jej się zabić wiedźmę która na nią polowała i zagrażała tym samym interesom Mikaelsona, Klaus jej wybaczył i od tego czasu ich drogi ponownie się zeszły. Trwała przy jego boku przez kolejny wiek, lecz potem odeszła. Postanowiła zacząć życie na własną rękę i zniknęła z kręgu Pierwotnego na dobre. To, co przeżyła w Silent Moon, postanowiła puścić w zapomnienie. Szybko opuściła małe miasteczko i udała się w miejsce gdzie będzie mogła w końcu zaznać spokojnego życia.
  Opis umiejętności:  - Manipulantka - choć dobrze wie, że nie przeskoczy większego od siebie, więc z takimi raczej stara się nie zaczynać.
  - Flirciara - choć teraz flirtuje z większą ostrożnością
  - Imprezowiczka - uwielbia pokazywać się na wszelkich bankietach i innych imprezach, rzadko przepuszcza okazję by się pobawić
  Słabe strony:  - Stefan Salvatore - wampir który w przeszłości wyrządził jej sporo krzywdy. Unika go jak ognia i nie chce go znać.
  Inne ciekawostki:  Po tym jak zaszła w nieplanowaną ciążę i straciła dziecko, unika związków jak ognia.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Uwielbia nosić się w skórzanych spodniach i kurtkach, oraz butach na wysokim obcasie. Przy sobie ma kilka bibelotów, w tym telefon komórkowy.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:19 am