Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Amy Roux

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Amy Roux

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 16, 2015 11:25 pm

  Amy Roux

  Wiek, data urodzenia: 24.06.1412 (602 lata)
  Narodowość: Hiszpanka
  Rasa: Druidka
  Zawód: Praktykująca wiedźma
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Człowiek mądry, więcej uczy się od swoich wrogów, niż głupiec od przyjaciół.


  Twarzy udziela: Amy Lee  Wygląd:  Amy ma długie, gęste kruczoczarne włosy do pasa, które uwielbia wiązać na różne, nieraz dziwne sposoby. Jasnoniebieskie, duże oczy idealnie komponują się z jej bladą cerą i mocnym makijażem który uwielbia. Jest niewysoka, ma raptem 160 cm wzrostu i wygląda dosyć niepozornie jak na wiedźmę, która posiada dosyć sporą moc.
  Charakter:  Bardzo miła dziewczyna, o łagodnym charakterze i przyjemnym usposobieniu. Rzadko wpada w gniew, ale kiedy to jej się zdarza, lepiej nie wchodzić jej w drogę. Lubi się wyróżniać z tłumu, a jej ubiór często odstrasza ludzi, co sprawia, że ma niewielu znajomych. Nie przeszkadza jej to jednak, gdyż jest raczej domatorką i lubi przebywać w swoim towarzystwie. Uwielbia rozmawiać i obdarzać ludzi swoim serdecznym uśmiechem. Jest neutralną wiedźmą, która stara się nie mieszać w sprawy wszelkich istot nadnaturalnych, dlatego ma niewielu wrogów.
  Rodzina:  Wychowała ją babcia, która przekazała jej całą swą magiczną wiedzę. Staruszka jednak zmarła w wieku dwustu lat, od tego czasu Amy jest sama.
  Historia:  Jej historia nie jest do końca znana. Czarownica sporo lat spędziła na podróżach i nauce, teraz szuka miejsca gdzie mogłaby odpocząć w spokoju, nie wciągana w żadne waśnie i spory.
  Opis umiejętności:  - Potrafi czytać przeszłość do doby wstecz. Pochodzenie postaci nie ma żadnego znaczenia w tej kwestii.
  - Jest doskonałą i cierpliwą słuchaczką, możesz jej się wygadać zawsze i wszędzie
  - To prawdziwa wiedźma z krwi i kości, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.
  Słabe strony:  Śmierć. Jedynie tego Amy tak naprawdę się obawia.
  Inne ciekawostki:  Ma bardzo mocny głos, którym rzadko się chwali. Uwielbia metalowe brzmienia.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Uwielbia ciuchy w stylu gotyckim. Często można ją zobaczyć ubraną równie dziwnie, jak uczesaną, ale kocha swój styl i nigdy się z nim nie rozstaje. Przy sobie często ma torbę przez ramię w której trzyma najpotrzebniejsze rzeczy.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:18 am