Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Audrey Rogers - Mikaelson

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Audrey Rogers - Mikaelson

  Pisanie by Ruda on Wto Maj 12, 2015 12:54 am

  Audrey Rogers - Mikaelson

  Wiek, data urodzenia: 03.08.1995 (19 lat)
  Narodowość: Po tatusiu
  Rasa: Wampir (z nieaktywnym genem wilkołaczym)
  Zawód: Studentka (Psychologia)
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Jeżeli nie możesz poz­być się rodzin­ne­go upiora, to naucz go tańczyć.


  Twarzy udziela: CHLOE MORETZ  Wygląd:  Audrey to śliczna nastolatka, o delikatnej urodzie. Ma niebieskie oczy i długie blond włosy, a jej buzia jest pokryta drobnymi, ledwo widocznymi piegami. Lekko zadarty nos i pełne usta, odziedziczyła w genach po ojcu. To urocza dziewczyna, która nie potrzebuje tony makijażu by podkreślić swoje piękno.
  Charakter:  Jak to u nastolatki, jej charakter jest porywczy i szalony, choć niektóre cechy (czyt. sarkazm i nerwowość), Audrey odziedziczyła po ojcu. Lubi się bawić, jest wesoła i przyjaźnie nastawiona do ludzi, nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów. Jest również dość mądra i pojmuje wszystko w lot. Nie potrafi być samolubna, lubi pomagać innym, a także potrafi wysłuchać i doradzić jeśli zajdzie potrzeba. W przyszłości bardzo by chciała zostać psychologiem i zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu.
  Rodzina:  - Niklaus Mikaelson - ojciec
  - Melissa Rogers - matka (nie żyje)
  - Emilly Moulton - przyszła mamusia <3
  - Hope Mikaelson - malutka siostra
  - Kol, Elijah, Finn, Aaron i Henrik Mikaelson - wujkowie
  - Rebekah i Freya Mikaelson - cioteczki
  - Thomas Johnson - przyszły wuj
  - Eva Hastings - Mikaelson - starsza kuzynka
  - Actus Mikaelson - mały kuzyn
  - Esther i Mikael Mikaelson - dziadkowie
  - Ansel - dziadek (prawdziwy ojciec Klausa)
  Historia:  Kiedy Audrey przybyła do Silent Moon, nie wiedziała kompletnie nic o swoim pochodzeniu i rodzinie. Z czasem wszystko się jednak diametralnie zmieniło, kiedy okazało się, że jest córką najpotężniejszego, tysiącletniego mieszańca, który podporządkował sobie całe miasto, do którego trafiła. Na początku nienawidziła ojca, lecz z czasem jej stosunki z nim, jak i z resztą nowej rodziny, bardzo się poprawiły. Kiedy wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, wpadła w urok maga, który zabił ją w noc balu z okazji 150-cio lecia powstania miasta, wcześniej przemieniając ją w wampira. Kiedy znowu stanęła na nogi, dzięki jednej z potężniejszych wiedźm w okolicy, zamierzała na nowo cieszyć się życiem, jednak po kłótni z ojcem, którego wprawiła w osłupienie, zjawiając się na trwającej u niego imprezie, postanowiła opuścić Silent Moon i wynieść się najdalej jak tylko mogła. Miała dość tego miejsca, pokręconej rodziny, wampirów, wilkołaków, wiedźm i wszystkiego co nadnaturalne, musiała odpocząć i wewnętrznie się poukładać. Po trzech latach, gdy doszły ją słuchy, że Mikaelsonowie powiększyli się o nowych wujków i kuzynostwo, ruszyła tropem swego staruszka, by po raz kolejny wprawić go w osłupienie...
  Opis umiejętności:  - Uwielbia analizować innych. Wychodzi jej to niezmiernie dobrze.
  - Maluje. Wszystko przez ojca i jego machanie pędzlem po płótnie...
  - Cięty jęzor - doskonale mieli ozorem, kiedy kłóci się z rodziną
  - Wszystkie cechy przypisywane wampirom
  Słabe strony:  - Rodzina - mimo licznych kłótni, jest dla niej najważniejsza
  - Zbytnia pewność siebie - czyli rozpoznawczy znak Mikaelsonów
  Inne ciekawostki:  Mimo że jest wampirem, nigdy nie ugryzła i nie zabiła człowieka. Krew zawsze popija z torebki.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Audrey lubi obcisłe dżinsy, luźne bluzy i wysokie, ciężkie buty. Rzadko kiedy nosi się w szpilkach czy sukienkach lecz kiedy wymaga tego sytuacja, potrafi wyglądać jak prawdziwa księżniczka.
  Przy sobie ma torbę przez ramię w której trzyma komórkę, tablet, swój ukochany szkicownik i klucze do Garbusa, oraz kilka innych bibelotów.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:22 am