Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Tharlen Elervir

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Tharlen Elervir

  Pisanie by Ruda on Pią Maj 01, 2015 3:16 pm  Tharlen Elervir

  Wiek, data urodzenia: 03.09.1864 (150 lat)
  Narodowość: Islandczyk
  Rasa: Elf
  Zawód: Posiada czarny pas, w kilku sztukach walki - nie pracuje.
  Stan cywilny: Wolny

  Motto: Sam musisz dokonać wyboru. A potem musisz żyć z tym do końca swoich dni.

  Twarzy udziela: KIT HARINGTON  Wygląd:  Tharlen jest wysokim, mierzącym prawie 190 cm wzrostu, dobrze zbudowanym elfem, o ciemnych oczach i pięknych kręconych włosach w kruczoczarnym kolorze. Na jego twarzy, zawsze widnieje gęsty, kilkudniowy zarost.
  Charakter:  Ten młody, jak na elfa chłopak, ma charakter zabijaki i lekkiego narwańca. Nie znaczy to jednak, że rzuca się na każdego z łapami. Umie ocenić sytuację i zdaje sobie sprawę z siły przeciwnika, dlatego nigdy nie skoczy na kogoś silniejszego od siebie, tylko po to by się popisać i zacwaniakować. Tak czy inaczej, zawsze stanie w obronie słabszego, gdyż nie lubi kiedy silniejsi nadużywają swojej siły, a wtedy nie liczy się dla niego, jak mocny jest oprawca.
  Rodzina:  Siostry Rhena i Amher.
  Rodzice oraz dwóch starszych braci (Juvin i Erdyk), zginęło dawno temu.
  Historia:  Już jako noworodek, musiał uciekać na rękach jednej ze swoich sióstr, gdyż w Islandii wybuchła wojna. Rodzice oraz dwaj bracia, zginęli podczas najazdu wojsk na ich osadę, a on wraz z Rheną i Amher ruszył na nieznany ląd. Przez wiele lat podróżował wraz z młodszą siostrą, nie mając pojęcia co dzieje się ze starszą. Kiedy dowiedział się, co się stało z Rheną, postanowił ją odnaleźć na własną rękę. Podróżował po świecie szukając elfki, w międzyczasie szkoląc się ze sztuk walki. Nie widział starszej siostry od urodzenia, pamięta ją jedynie ze zdjęć.
  Opis umiejętności:  - Zna kilka rodzajów sztuk walki
  - Świetnie gra na gitarze
  - Zna Starszą Mowę, mimo że jest młodym elfem (języka uczyła go Amher)
  Słabe strony:  Jego największą słabością jest rodzina, a raczej jedyne siostry które mu pozostały. Zrobi dla nich wszystko i gotowy jest oddać za nie życie.
  Inne ciekawostki:  Jest bardzo dobry w Kenjutsu - technice władania mieczem samurajskim. Choć traktuje to raczej jako hobby.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Tharlen lubi nosić się w dżinsach i lekko przylegających do ciała koszulkach oraz wysokich, ciężkich butach. Przy sobie ma jedynie trochę gotówki i komórkę.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:58 am