Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Angela Woronicz

  Share
  avatar
  Anetka04
  Żółtodziób

  Liczba postów : 7
  Join date : 25/04/2015

  Angela Woronicz

  Pisanie by Anetka04 on Sob Kwi 25, 2015 5:57 pm  Angela Woronicz

  Wiek, data urodzenia:  14 lipca 1979 - 35 lat 
  Narodowość: Kolumbijka
  Rasa: Wampiro-druidka
  Zawód: Pielęgniarka
  Stan cywilny: Wolna

  Motto:  Jeśli szczęście do ciebie nie przyszło to znaczy , że jest wielkie i idzie małymi kroczkami. 

  Twarzy udziela: Angie Cepeda  Wygląd:  Średniego wzrostu szczupła opalona kobieta. Brązowooka i ciemnowłosa. Zwykle ubiera się schludnie i odpowiednio do sytuacji. Na jej twarzy często gości uśmiech.
  Charakter:  Wesoła, zawsze uśmiechnięta i umiejąca cieszyć się życiem kobieta. Urodzona romantyczka i opiekun rodziny. Inteligentna, potrafi zachować zimną krew w każdej sytuacji.
  Rodzina:  Matka - polska dekoratorka wnętrz, zaś ojciec był kolumbijskim biznesmenem. Emilia Woronicz - młodsza siostra przyrodnia.
  Historia:  Przyszła na świat, jako córka polki i kolombijczyka, którzy zbliżyli się do siebie w jego kraju. Stąd nieco egzotyczna uroda. Dorastała z ojcem jednakże, bo matka wróciła do swojego kraju. Uczyła się na pielęgniarkę niemal od dziecka. Teraz przybyła na Łzy, by żyć na własną rękę...
  Opis umiejętności:  - Typowe dla ras.
  - Gotowanie i pieczenie.
  - Opieka nad innymi ludźmi.
  - Sztuka: malowanie i śpiewanie.
  Słabe strony:  - Typowe dla ras.
  Inne ciekawostki:  Brak.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Długa sukienka zielono-niebieska. Zielono-beżowe koturny. Niebieska mała torebka. Kolczyki i bransoletka z lapis lazuli. Telefon, Nokia 5230.


   Obecny czas to Nie Mar 24, 2019 10:04 pm