Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  EMILIA WORONICZ

  Share
  avatar
  Anetka04
  Żółtodziób

  Liczba postów : 7
  Join date : 25/04/2015

  EMILIA WORONICZ

  Pisanie by Anetka04 on Sob Kwi 25, 2015 5:53 pm  Emilia Woronicz

  Wiek, data urodzenia:  23.02.1985 - 29 lat 
  Narodowość: Polka
  Rasa: Wampirzyca
  Zawód: Ratownik medyczny
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło!

  Twarzy udziela: Indiana Evans  Wygląd:  Jasnowłosa blondynka o błękitnych oczach. Delikatnej urody. Szczupła i dość wysoka. Ubiera się zazwyczaj w sukienki i odpowiednie dodatki.
  Charakter:  Miła, sympatyczna, przyjacielska i pomocna. Nigdy nie odmówi pomocy potrzebującym, tym bardziej, iż jest ratowniczką. Otwarta na nowe znajomości, które z chęcią nawiązuje.
  Rodzina:  Rodzice Emilii byli polakami. Ojciec był cenionym architektem, zaś matka była znaną dekoratorką wnętrz. Jest jednak jedynaczką, więc rodzice ją rozpieszczali. Siostra przyrodnia Angela.
  Historia:  Emilia urodziła się w rodzinie polaków, pochodzących z Łodzi. Gdy była jeszcze mała, wyjechali z ojczyzny na wyspę, gdzie spędziła resztę swojego dotychczasowego życia. Uczyła się, poznawała znajomych i pierwsze miłości. Postanowiła zostać ratowniczką, więc w chwili obecnej uczęszcza na studia w tym kierunku na lokalnym uniwersytecie.
  Opis umiejętności:  - Umiejętności wampirze.
  - Śpiew.
  - Gotowanie.
  - Opiekowanie się chorymi.
  Słabe strony:  - Słabości wampirze.
  Inne ciekawostki:  BRAK
  Ekwipunek i aktualny strój:  Jasna, zwiewna sukienka. Klapki na koturnie. Torebka. Telefon, portfel i klucze. Pierścionek z lapis lazuli.


   Obecny czas to Nie Mar 24, 2019 10:46 pm