Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Vika Levina

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Vika Levina

  Pisanie by Ruda on Nie Kwi 19, 2015 3:13 am  Vika Levina

  Wiek, data urodzenia: 18.11.1193 (821 lat)
  Narodowość: Rosjanka
  Rasa: Wampirzyca
  Zawód: Archeolog
  Stan cywilny: Zatwardziała singielka

  Motto: Rób tak, żeby tobie było dobrze, bo innym kurwa, nigdy nie dogodzisz.

  Twarzy udziela: VIKA LEVINA  Wygląd:  To wysoka, mierząca 180 cm, szczupła dziewczyna, o długich, zgrabnych nogach. Ma duże, zielone oczy, które okala wachlarz długich rzęs, a jej cera jest nieskazitelna jak płatek róży przez co praktycznie nie korzysta z makijażu. Czekoladowe kosmyki włosów, często upina w jakąś fantazyjną fryzurę. Lubi podkreślać swoją figurę odpowiednim ubiorem.
  Charakter:  Vika to dobra dziewczyna. Nie jest zawistna ani mściwa, a każdy kto ją zna, może śmiało powiedzieć, że nie wywyższa się mimo swego wieku i życiowego doświadczenia. Nie prawi kazań innym i nie stara się nikogo pouczać, no chyba, że znajdzie się ktoś, kto zacznie to robić w stosunku do jej osoby, wtedy odwdzięcza mu się z nawiązką. Jest już starą wampirzycą, która z niejednej studni wodę piła i nauczona doświadczeniem, zawsze myśli zanim coś zrobi, nigdy na odwrót. Jest optymistką i często się uśmiecha.
  Rodzina:  Ojciec Vincent oraz matka Anastasia - obydwoje zginęli w wypadku samochodowym
  Historia:  Jej historia to zlepek kilku informacji, niechętnie dzieli się tym, co zaszło w jej życiu. Nie robi tego jednak z powodu złych wspomnień, lecz chęci zachowania wszystkiego dla siebie. Bardzo rzadko opowiada o swojej przeszłości.
  Opis umiejętności:  - Jest uparta i rzadko ulega podrywom, nawet tych zatwardziałych adoratorów
  - Uwielbia szkicować
  - Podróże są jej pasją
  - Wszystkie inne cechy przypisywanie wampirom
  Słabe strony:  Ma słabość do mężczyzn o nieprzeniknionych, błękitnych oczach, które otacza wachlarz długich rzęs.
  Inne ciekawostki:  Z racji, że zdarzyło jej się kilkakrotnie być nagabywanym przez prześmiewców, nigdy nie rozstaje się z chryzolitem.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Skórzana kurtka, wydekoltowana bluzka, obcisłe dżinsy i szpilki na wysokim obcasie, to jej ulubiony strój. Jeździ czarnym Dodgem Viperem, do którego klucze ma zawsze przy sobie, podobnie jak komórkę, chryzolit  i kilka innych bibelotów. Na palcu ma pierścień z lapis lazuli.

  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: Vika Levina

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 23, 2015 3:51 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1.
  NIEWIDZIALNOŚĆ - jest to moc, która sprawia, że jest się niewidocznym dla innych lub przeźroczystym. Wszystko zależy od postaci, która taką moc posiada. Iluzja może trwać nieokreślony czas.

   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:19 am