Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Cirilla Fiona Elen Riannon

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Cirilla Fiona Elen Riannon

  Pisanie by Ruda on Czw Kwi 16, 2015 8:38 pm  Cirilla Fiona Elen Riannon

  Wiek, data urodzenia: 12 październik 1252r (762 lata)
  Narodowość: Bułgarka
  Rasa: Elfka/Druidka
  Zawód: Zna kilka starych języków, wykorzystywanych w magii
  Stan cywilny: Wolna jak jaskółka na wietrze

  Motto: Kłopoty? To moje drugie imię.

  Twarzy udziela: KATE UPTON  Wygląd:  Cirilla, zwana w skrócie Ciri, to niewysoka, mierząca ledwo 170 cm wzrostu elfka o jasnej, delikatnej, piegowatej cerze i mlecznobiałych włosach. Delikatną urodę, jak również spory biust, odziedziczyła po matce. Jej duże oczy, okraszone wachlarzem długich rzęs, mają piwny odcień. Dziewczyna rzadko się maluje, gdyż makijaż jest jej raczej zbędny. Lubi swoją naturalność. Ubiera się w zależności od okazji, nie ma jakiegoś określonego stylu.
  Charakter:  Jest wesoła, pogodna, czasami złośliwa i chamska, ale wszystko zależy od nastroju w jakim się znajduje. Potrafi żartować, nikogo nigdy nie skreśla na starcie, uważając, że każdy powinien dostać drugą, a nawet trzecią szansę jeśli trzeba. Stara się, nie robić sobie wrogów, nie lubi drzeć przysłowiowych kotów, a kłótnię traktuje jako ostateczność. Przede wszystkim jest twarda i nie rezygnuje łatwo ze swoich przekonań. Potrafi postawić się większemu, przez co często wpada w kłopoty, z których udaje jej się wychodzić cało, jedynie dzięki magii. Kiedy się zakochuje, to na zabój.
  Rodzina:  Matka Pavetta, ojciec Emhyr, oraz babka Calanthe - nie żyją
  Historia:  Ciri urodziła się w Bułgarii jako córka królewny Pavetty i księcia Emhyra. Gdy miała siedem lat jej rodzice zginęli w katastrofie na morzu, w trakcie rejsu na pobliskie wyspy, osierocając córeczkę. Jej dalszym wychowaniem zajęła się jej babka, ówczesna królowa, jak i wiedźma, która musiała ukrywać przed innymi swoje pochodzenie. Wychowała wnuczkę zgodnie z własnymi przekonaniami, dlatego Cirilla wyrosła na dobrą i mądrą osobę, która od zawsze uwielbiała pomagać innym. Babka wyjawiła jej swój sekret i w wieku szesnastu lat, zaczęła ją uczyć magii. Podatna na nauki dziewczyna, szybko pojmowała wszystko, co miała do przekazania jej staruszka i po kilku latach siedzenia z nosem w książkach, elfka wiedziała już wszystko, co było jej potrzebne by móc zacząć używać zaklęć. Magię od zawsze traktowała raczej jak hobby, niż jako profesję. Kiedy babka zmarła, Ciri wyjechała w świat, zostawiając królestwo pod władaniem dalszych członków swojej rodziny. Co działo się z nią w czasie, zanim trafiła na wyspę? Tego to nawet ona nie wie, gdyż... straciła pamięć. Kojarzy jedynie fakty z czasów kiedy mieszkała jeszcze z babką, reszta jej życia owiana jest tajemniczą mgiełką zapomnienia. Co ciekawe, nie pamięta nawet jak dostała się na Atlantydę...

  Opis umiejętności:  - Zna się na czarach, choć magię traktuje jako hobby
  - Zioła, minerały, kamienie, jak i astronomia oraz cykl lunarny nie są jej obce
  - Klnie jak przysłowiowy szewc, kiedy za bardzo się zapędzi
  - Zna Starszą Mowę, język którym posługują się już tylko elfy liczące sobie ponad 500 lat
  - Wydziela piękny, kwiatowy zapach
  Słabe strony:  - Jest krucha i delikatna
  - Czarowanie mocno ją osłabia, dlatego używa magii bardzo rzadko
  - Czasami zbyt łatwo ulega emocjom
  Inne ciekawostki:  Na kręgosłupie, tuż nad pośladkami ma mały tatuaż w kształcie słońca.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Ciri ubiera się zależnie do okazji, choć na co dzień preferuje obcisłe bluzki na grubych szelkach i dżinsy. Przy sobie ma niewiele, raptem trochę gotówki.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:21 am