Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  AMHER ELERVIR

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  AMHER ELERVIR

  Pisanie by Nyks on Czw Kwi 16, 2015 6:48 pm  Amher Elervir

  Wiek, data urodzenia: 21.07.1589 - 425 lat.
  Narodowość: Islandka.
  Rasa: Elf.
  Zawód: Pielęgniarka i informatyk.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Dobrą być nie popłaca...

  Twarzy udziela: Jessica Biel.  Wygląd:  Amher jest przepiękną kobietą. Swoje długie, niegdyś brązowe włosy zwykła czesać o kilka razy za dużo, i układać je w rozpuszczone, delikatne loki. Lubi z nimi jednak czasem poeksperymentować, więc obecnie jest blondyną. Jej wysokie, sprężyste ciało ma odpowiednią szczupłą figurę, którą lubi ta dziewoja podkreślać dopasowanymi ubraniami eksponującymi dekolt. Blada, niemal nieskazitelna skóra, nie licząc maleńkiego pieprzyka nad ustami, pokrywa te idealne kształty. Ciemne, bursztynowe oczy, rzucające ukradkiem spojrzenia na mężczyzn, z pewnością przeszły by test Gejszy, zaś pełne, zmysłowe usta aż proszą się o całowanie.
  Charakter:  Elfka jak nie elfka. Impulsywna, działająca często pod wpływem chwili, przez co nie rzadko pakująca się w kłopoty. Gdy już jest zdenerwowana, trudno jest jej się szybko uspokoić. Nieco nerwowa, acz przy tym stara się jak może pozować na chłodną i stonowaną. Bardzo szybko idzie ją wytrącić z równowagi psychicznej. Zapatrzona we własne odbicie arogantka i egoistka, szukająca tylko szczęścia i wygodnego siedzenia dla własnego, zgrabnego tyłka i nie baczy na innych, o ile wie, co chce. Umie sobie utorować drogę do celu, poprzez umiejętne wykorzystywanie swoich atutów.
  Rodzina:  Starsza siostra Rhena, młodszy brat Tharlen. Rodzice oraz dwaj starsi bracia (Juvin i Erdyk), zginęli dawno temu.
  Historia:  Urodziła się w Islandii, jako druga córka, choć nie najmłodsza z rodzeństwa, pewnej starej pary elfów. Dorastała w szczęściu i dostatku, opływając w luksusy jakie mogli jej zagwarantować. Gdy jednak wybuchła wojna, rodzeństwo musiało się rozproszyć i samotnie pogodzić się z utratą bliskich, dlatego też tułała się po świecie, ociekając przed problemami.
  Od wieków szukała choćby śladu, że jej rodzeństwo wciąż żyje, jednak z marnym skutkiem, aż nagle pojawiła się nadzieja...
  Opis umiejętności:  - Umiejętności i mocne strony elfów.
  - Przeszukiwanie odmętów jubilerskich wystaw w poszukiwaniu kolejnej błyskotki.
  - Moda, makijaż. Szeroko pojęta uroda.
  - Nowinki techniczne, zwłaszcza elektrotechnika i informatyka.
  - Ziołolecznictwo i medycyna tradycyjna. Ale też ta "naukowa".
  Słabe strony:  - Słabe strony elfów.
  - Gorąca głowa.
  - Egocentryzm.
  Inne ciekawostki:  - Mimo że jest elfką, nie zachowuje się jak typowa elfka.
  - Zawsze ma przy sobie coś do samoobrony.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarne leginsy, ziemista tunika o krótkim rękawie i czarna marynarka. Czarne, skórkowe półbuty na wysokim obcasie. Duża, czarna torba-worek.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Motorola Defy; klucze, w tym od auta - DBS Volante. Niewielki sztylet, ukryty w bucie. Podstawowe, suszone zioła. Spray chryzolitowy, sproszkowana werbena i tojad we fiolkach. Butelka soku, baton. Notebook, Lenovo IdeaPad S10-3.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:19 am