Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Rhena Elervir

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Rhena Elervir

  Pisanie by Ruda on Czw Kwi 16, 2015 6:11 pm  Rhena Elervir

  Wiek, data urodzenia: 08 kwiecień 1444 r (570 lat)
  Narodowość: Islandka
  Rasa: Elf
  Zawód: Zielarstwo i ziołolecznictwo
  Stan cywilny: Wolna

  Motto:
  „Ayd f'haeil moen Hirjeth taenverde– (ze starszej mowy) „Nie siłą, lecz śmiałością zdobywaj”


  Twarzy udziela: VANESSA HUDGENS  Wygląd:  Rhena to wysoka, szczupła elfka, o oliwkowej skórze i sięgających do pasa kruczoczarnych lokach. Ma ciemne oczy oprawione gęstym wachlarzem rzęs, co nieodzownie dodaje jej jeszcze więcej uroku. Jej prawe ramię, ozdabia tatuaż z różami, ciągnący się przez całą długość pleców. Podobnie jak inne, jasne elfy, jej ciało wydziela piękny, kwiatowy zapach. Lubi podkreślać usta czerwoną szminką. Atutem Rheny jest uśmiech, oraz piękny głos.
  Charakter:  Z natury bywa spokojną osobą. To miła i uśmiechnięta dziewczyna, która zaraża swym promiennym uśmiechem wszystkich dookoła. Zawsze stara się myśleć racjonalnie i na chłodno analizować każdą sytuację. Ma romantyczną duszę. Dużo marzy i buja w obłokach. Chciałaby spotkać w końcu kogoś, kto nie potraktuje jej jedynie jak ładnej buzi do towarzystwa. Bywają chwile kiedy się denerwuje, płacze oraz robi inne babskie rzeczy, czasami łatwo wyprowadzić ją z równowagi.
  Rodzina:  Brat Tharlen i siostra Amher. Dwaj bracia Juvin i Erdyk zginęli bardzo dawno temu, wraz z rodzicami.
  Historia:  Nigdy nie miała łatwego życia. Jej rodzice zginęli dawno temu, w czasach, kiedy cały świat parał się wojnami. Skazana na tułaczkę, szybko musiała wydorośleć i zadbać o swoje nowe życie. Ów wojny, zabrały jej również dwójkę starszego rodzeństwa, z którym była bardzo zżyta. Na swej drodze spotykała różnych ludzi. Jedni byli życzliwi, inni wręcz przeciwnie, ale przeważnie trafiała na takich, którzy przeganiali ją z każdego miejsca w jakim się pojawiła. Głównie z tego powodu, do nowych znajomości podchodzi z dystansem. Z młodszym rodzeństwem straciła kontakt kilkanaście lat temu. Próbowała ich odnaleźć, ale z marnym skutkiem.
  Niewiele wiadomo o jej życiu z ostatnich lat, podobno mieszkała gdzieś na jednej z włoskich wysp, starając się ukryć przed ludźmi swoje pochodzenie, by nie zostać znów wygnana.
  Opis umiejętności:  - Jest wesołą i uśmiechniętą osobą, mimo przeciwności losu jakie ją spotkały
  - Jej szpiczaste uszy odstają trochę bardziej niż u innych elfów
  - Ma piękny głos
  - Zna Starszą Mowę, język którym posługują się już tylko elfy liczące sobie ponad 500 lat
  - Wydziela słodki, kwiatowy zapach, choć to czasem jej przekleństwo
  Słabe strony:  - Jest strasznie bojaźliwa i łatwo wybucha
  - Ma talent, do bezwiednego ściągania na siebie trudno przewidywalnych sytuacji
  - Jako elf jest również strasznie delikatna, przez co bardzo łatwo ją zranić
  Inne ciekawostki:  Uwielbia wszelkiego rodzaju owoce i nie jada mięsa
  Ekwipunek i aktualny strój:  Rhena lubi nosić się w sukienkach. Uwielbia te z delikatnych materiałów, najlepiej w jasnych, pogodnych kolorach. Przy sobie ma torbę na ramię z mnóstwem bibelotów. Auta brak, ktoś zwyczajnie je ukradł.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:34 am