Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Sergio Velásquez

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Sergio Velásquez

  Pisanie by Ruda on Czw Kwi 16, 2015 3:18 pm  Sergio Velásquez

  Wiek, data urodzenia: 08.06.1888 (126 lat)
  Narodowość: pół - Hiszpan, pół – Amerykanin
  Rasa: Wampir (z niewielką domieszką maga)
  Zawód: Dziennikarskie, skończone z ciężkim trudem w uczelni miasta Ellicott. Nie pracuje.
  Stan cywilny: Teoretycznie: wolny, praktycznie: zajęty. 

  Motto: Wszystko dobre co się dobrze ruch... to znaczy rusza.

  Twarzy udziela: CHACE CRAWFORD  Wygląd:  Niebieskie jak morze, hipnotyzujące oczy i kilkudniowy zarost, to charakterystyczne cechy tego chłopaka. Na głowie ma burzę jasnych włosów, układających się w artystycznym nieładzie. To wysoki, szczupły facet, zawsze dobrze ubrany i jeszcze lepiej wyglądający, który swoim łobuzerskim uśmieszkiem, przyciąga kobiety jak magnes.
  Charakter:  Niech cię nie zmylą słodkie oczy Sergia, bo jeśli zauważysz, że się w ciebie wpatruje, to prawdopodobnie planuje już, jak cię zdobyć. Będzie dla ciebie miły i ujmujący, kiedy czegoś zechce i niemiły oraz wredny, kiedy już to dostanie. Dla tego wampira nie liczy się jutro, ważne jest tu i teraz... A kiedy cię już zdobędzie, dopisze cię do listy miłych wspomnień z przeszłości i szybko o tobie zapomni.
  Rodzina:  Jose Velásquez – ojciec, nie żyje.
  Historia:  Sergio to syn znanego hiszpańskiego polityka, który wdał się w romans z Amerykanką. Ten chłopak matki jednak nigdy nie poznał, gdyż kobieta zniknęła zaraz po jego narodzinach, a ojciec nigdy nie chciał o niej mówić. Rozpieszczał Sergia od zawsze, spełniając wszystkie jego zachcianki, by tylko w końcu przestał pytać o matkę.
  Jako nastolatek, chłopak zaczął się buntować. Brak kobiecej ręki i ciągły brak czasu ze strony ojca sprawił, że Sergio rzucił szkołę i uciekł z domu. Staruszek nie mając praktycznie żadnego doświadczenia w kontaktach z synem, uznał, że przekona go do powrotu górą zielonych. Miał jednak jeden warunek. By nie odciąć chłopakowi dopływu do gotówki, ten musiał skończyć średnią szkołę i pójść na studia.
  Więc Sergio tak też uczynił. Wybrał sobie uczelnię w odległym mieście, by być jak najdalej od ojca i skończył ją, choć z ciężkim wysiłkiem. Po skończeniu studiów, kiedy chłopak mieszkał w Chicago (przeprowadzał się co jakiś czas, gdyż ojciec robił karierę), poznał wampirzycę Nicole, którą początkowo miał ochotę jedynie zaliczyć, jednak kiedy dowiedział się kim jest dziewczyna, postanowił również z tego skorzystać. Wampirzyca nie tylko uległa jego urokowi, ostatecznie uległa także jego prośbom i postanowiła go zamienić w wampira. Po jakimś czasie chłopak jednak zniknął z jej życia, podobnie jak z życia ojca, którego nie widział już nigdy więcej. O swoich zdolnościach magicznych, dowiedział się dopiero, kiedy stał się krwiopijcą. Wprawdzie nie są wielkie, ale kilka podstawowych zaklęć zawsze się przydaje.
  Sergio to typ, który udobrucha każdą dziewczynę... No może prawie każdą. Kiedy poznał Anastazję, wilkołaczycę którą zaliczył jak większość kobiet spotkanych na swojej drodze, szybko okazało się, że ta dziewczyna nie ma zamiaru puścić mu tego płazem. Po kilku schadzkach okraszonych w tortury i groźby, Sergio zniknął, zaszywając się w jednym z mało znanych miasteczek.

  Opis umiejętności:  Można by wymieniać bez końca, tylko po co, skoro laski wiedzą, że to ideał!
  Słabe strony:  Kobiety, kobiety i jeszcze raz kobiety.
  Inne ciekawostki:  Podkochuje się w wilkołaczycy o imieniu Anastazja, lecz wzbrania się przed tym rękami i nogami, bojąc się kolejnego rozczarowania.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Sergio nosi się w drogich, markowych ciuchach. Wytarte dżinsy, kolorowe, lekko przylegające do ciała koszulki oraz wygodna marynarka, są jego wizytówką.
  Zawsze ma przy sobie komórkę oraz kluczyki do mercedesa zaparkowanego gdzieś nieopodal.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:19 am