Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Sypialnia Ferrana GmmuXwPImage Map

2 posters

    Sypialnia Ferrana

    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Czw Kwi 16, 2015 1:00 am

    Sypialnia Ferrana BreKBmS

    Sypialnia Ferrana GBXtthV
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Sro Maj 27, 2015 5:05 pm

    <--------- Zamek Kalony / Alice i Ferran

    Wleciał na taras i zaniósł elfkę prosto na łóżko.
    - Zdrzemnij się Alice. Posiedzę przy tobie - powiedział, po czym usiadł na fotelu obok, popadając w lekkie zamyślenie.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Sro Maj 27, 2015 5:33 pm

    Westchnęła cicho w niedowierzaniu kręcąc głową.
    - jestem aż tak odstręczająca, że nie możesz położyć się obok mnie? - spytała, robiąc miejsce dla Ferrana. - To też będzie nowa rzecz, mam nadzieję, że równie przyjemna. Chodź do mnie, boję się, że się zgubię w tym wielkim łóżku sama. Albo idę spać do ciebie na kolana. Wybór należy do ciebie.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Sro Maj 27, 2015 8:34 pm

    Spojrzał na elfkę, z cichym westchnieniem, po czym wstał i ruszył na łóżko, po drodze zrzucając z siebie koszulkę.
    - Dobrze, położę się koło ciebie - przytaknął, wskakując na materac. Wciągnął na siebie Alice i objął ją w pasie, przyglądając się jej ślicznej twarzyczce. - A teraz mam nadzieję, że będziesz mogła spokojnie zasnąć.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Sro Maj 27, 2015 8:43 pm

    - W twoich silnych i delikatnych ramionach mój aniele zasnę dziś jak niedźwiedź na zimę - odparła, delikatnie składając na jego ustach pocałunek, po czym osunęła się na bok i układając głowę na jego ramieniu, ziewnęła przeciągle. - Dobranoc ptaszyno - dodała, oddając się w objęcia Morfeusza.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Sro Maj 27, 2015 9:00 pm

    Spojrzał na nią ze spokojem w oczach i gładząc jej włosy również zamknął powieki. Po chwili sam zasnął.

    [tygodniowy przeskok, temat zamknięty]
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Nie Maj 31, 2015 12:46 am

    Ferran rzadko kiedy ubierał garnitur, można by rzec, że nie nosił go wcale, dlatego tym razem jak już go włożył, miał problem z wieloma rzeczami, a najgorszym horrorem okazał się wybór: krawat czy mucha? Garniak był trochę nietypowy, bardziej stylizowany na starsze czasy i nie pasowała mu do niego ani mucha, ani krawat, dlatego ostatecznie lekko rozpiął koszulę przy szyi, łamiąc wszelkie zasady.
    - Nie będę wyglądał jak reszta braci, niech te darmozjady sobie sami krawaty i muchy noszą - warknął z nerwami i usiadł na krześle, wpatrując się w swoją śliczną elfkę, dzięki której od razu się uspokajał. Westchnął cicho, opadając plecami na oparcie i zupełnie się wyciszył obserwując Alice. Na jego twarzy od razu pojawił się błogi spokój.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 12:56 am

    - Słonko, to maskarada, raczej mało kto będzie miał muchę czy krawat. Nie przejmuj się bo i tak wyglądasz cudownie - odparła z uśmiechem, pochłaniając go wzrokiem. - Jesteś bardzo przystojnym mężczyzną i oczy kobiet będą dziś pochłaniać cię żywcem... i patrzeć na ciebie z politowaniem, jak zobaczą z kim się zadajesz. - Wolno wstała z fotela i wyjęła z szafy nowo zakupioną błękitną sukienkę, której Ferranowi nie pokazała. Miał widzieć ją w niej pierwszy raz i Alice strasznie się tresowała. Weszła do łazienki i zaczęła układać włosy. - Chwile mi zejdzie zanim doprowadzę się do stanu użyteczności społecznej. Chociaż i tak wątpię, że wyjdzie mi coś ładnego.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Nie Maj 31, 2015 1:15 am

    - Jak zwykle pewnie przesadzasz słonko - opadł głową na oparcie fotela. - W dupie mam inne kobiety, moje oczy patrzą tylko na ciebie i dobrze o tym wiesz. Pewnie wyjdziesz z łazienki i od razu mnie zatka jak cię zobaczę... - lewy kącik jego ust, uniósł się szelmowsko. - Jesteś piękna. I nie kłóć się ze mną bo to nic ci nie da, ja zdania nie zmienię... - mówił, na chwilę przymykając oczy.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 2:08 am

    Alice kiedy tylko się ubrała niepewnie wyszła z łazienki stając obok Ferrana.
    - Może cię nie zatka, ale mam nadzieję, że nie będziesz się mnie wstydził - zaczęła, blado sie uśmiechając. - Jestem gotowa, ale mamy jeszcze sporo czasu no i... nie mamy prezentu dla twojego brata. Coś wypadałoby im dać, chociaż jakiś drobiazg. Wino, kwiaty albo coś co może im się przydać - dodała, podchodząc bliżej prześmiewcy. Podciągnęła materiał sukni do góry by się nie zaplątać i stanęła na wprost niego.

    Sypialnia Ferrana 0216-jessica-alba-pregnant-15-373x560
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Nie Maj 31, 2015 2:49 am

    Kiedy Ferran zobaczył Alice, w istocie go nie zatkało ale wręcz oszołomiło. Wyprostował się w fotelu, w ogóle nie słysząc co do niego mówi, jedynie wpatrując się w elfkę jakby była zaczarowana. Przygryzł mocno dolną wargę i wstał, podchodząc do dziewczyny.
    - Coś mówiłaś skarbie..? - mruknął, delikatnie obejmując ją w talii. - Bo tak jakby... mnie zaszokowałaś i nie słyszałem. Wyglądasz cudownie i jeśli któryś z moich braci spróbuje cię poderwać, to będzie to ostatni podryw w jego życiu... - delikatnie ujął w palce jej podbródek i musnął jej wargi z czułością.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 3:00 am

    Patrzyła jak do niej podchodzi, jak na nią patrzy i wydaje się w ogóle nie słuchać co do niego mówi.
    - Co...? Tak... mówiłam, że nie mamy pre... - Zająknęła się kiedy ją pocałował - prezentu. - odparła, zakładając dłonie za jego szyję. - Zaszokowałam? Mam rozumieć, że w pozytywnym tego słowa znaczeniu? - spytała, sama delikatnie muskając ustami jego kark. - Przystojniaku...
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Nie Maj 31, 2015 3:32 am

    - Bardzo pozytywnie... - mruknął, kiedy tylko poczuł jej usta na swoim karku. - Twój przystojniak jest ogromnie zadowolony ze swojej cudnej piękności. Tak bardzo, że chętnie by teraz sprawdził, jak jego cudna piękność wygląda pod tą piękną sukienką... - westchnął, wiedząc, że teraz nie ma na to szans. - A co do prezentu... powinniśmy coś mieć? Mój brat, gdyby chciał mógłby podarować swojej przyszłej żonie gwiazdkę z nieba i to dosłownie, więc nie mam pojęcia, co moglibyśmy im dać. Nawet paczka kondomów nie pasuje, bo ta cała Katerina jest wampirzycą.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Selene Nie Maj 31, 2015 1:43 pm

    - Kondomy na prezent ślubny? - Roześmiała się głośno. - Jesteś szalony. Może jakieś stare wino i chociaż kwiaty. No i zawsze możesz sprawdzić, jak twoja elfo wampirzyca wygląda pod sukienką - dodała łobuzersko się uśmiechając. - Mam błękitne koronkowe majtki i błękitny stanik, bez szelek, rozpina się z przodu... jakby co. - Pocałowała go w usta, po czym odsunęła od niego, zabierając torebkę ze stołu. - Idziemy?
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Ruda Nie Maj 31, 2015 3:23 pm

    Kiedy usłyszał co powiedziała, przechylił głowę lekko na bok i przegryzł wargę.
    - Mmm... - zamruczał, mierząc ją wzrokiem i wyobrażając sobie jak seksowna bielizna opina jej ciało. - Zamierzam sprawdzić osobiście jeszcze dziś... - dodał tajemniczym tonem, po czym podszedł do elfki i objął ją w pasie, na chwilę zjeżdżając dłonią na jej pupę. - I proszę cię, nie odchodź sama za daleko, bo będzie tam zbyt dużo lepkich łap słoneczko - szepnął jej do ucha, po czym ruszył z nią do wyjścia.

    ---------> Sala balowa / Ferran i Alice

    Sponsored content


    Sypialnia Ferrana Empty Re: Sypialnia Ferrana

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Mar 28, 2024 6:45 pm