Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Kuchnia

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: Kuchnia

  Pisanie by Ruda on Wto Kwi 28, 2015 2:25 am

  Delikatnie chwycił ją za podbródek i nakierował jej twarz na swoją.
  - Rozbudziłaś mnie i to cholernie Alice... - mruknął, wpatrując się w jej pięknie zaróżowione policzki. - Mój problem polega na tym, że jak sama wiesz, nigdy nie poddawałem się pocałunkom i wszelkim innym czułościom. Liczyło się dla mnie tylko jedno i do tego dążyłem, nie patrząc na konsekwencje, dlatego boję się, że to weźmie nade mną górę... - odgarnął włosy z jej twarzy, delikatnie przejeżdżając palcem po jej szkarłatnym policzku. - Muszę się nauczyć samokontroli, a to nie będzie łatwe. Choć myślę, że twój zapach bardzo mi w tym pomoże - dodał, na powrót przyciągając ją do siebie.
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: Kuchnia

  Pisanie by Selene on Wto Kwi 28, 2015 2:42 am

  - Ferran... - zaczęła z uśmiechem. - Uważam, że jak na kogoś, kto uczy się wszystkiego od podstaw doskonale sobie rodzisz, lecz nie zapominaj, że ja tez mam wyostrzone zmysły i tak jak ty, także uczę się wszystkiego od nowa. Nigdy nikt nie okazał mi tyle delikatności i czułości co ty. Czuję się jak dziś jak kobieta a nie przedmiot. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów czuję się bezpiecznie, czuję coś innego niż tylko nienawiść, żal i poczucie beznadziejności. Obudziłeś we mnie nadzieję i zacząłeś kruszyć mój smutek. To cholernie przyjemne uczucie.
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: Kuchnia

  Pisanie by Ruda on Wto Kwi 28, 2015 12:35 pm

  - Nie wiem jak to zrobiłem, ale zasługujesz na to wszystko... - przejechał po jej twarzy zewnętrzną stroną dłoni, ze względnym spokojem spoglądając jej w oczy. Nie chciał lecieć na zamek, ale sam nie mógł dać jej stuprocentowej ochrony, a grasująca na wyspie wiedźma, cały czas siedziała mu w głowie. - Nie chcę tego robić, ale muszę.. - dodał, obejmując ją mocniej w pasie. - Czas lecieć do zamku mego ojca. Będzie dobrze Alice, tylko postaraj mi się zaufać - mówiąc to ruszył w stronę okna, po czym wskoczył na futrynę i wzbił się w powietrze.

  ------------> Zamek / Ferran i Alice

  Sponsored content

  Re: Kuchnia

  Pisanie by Sponsored content


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:12 pm