Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Kuchnia - Page 2 GmmuXwPImage Map

2 posters

    Kuchnia

    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Kuchnia - Page 2 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by Ruda Wto Kwi 28, 2015 2:25 am

    Delikatnie chwycił ją za podbródek i nakierował jej twarz na swoją.
    - Rozbudziłaś mnie i to cholernie Alice... - mruknął, wpatrując się w jej pięknie zaróżowione policzki. - Mój problem polega na tym, że jak sama wiesz, nigdy nie poddawałem się pocałunkom i wszelkim innym czułościom. Liczyło się dla mnie tylko jedno i do tego dążyłem, nie patrząc na konsekwencje, dlatego boję się, że to weźmie nade mną górę... - odgarnął włosy z jej twarzy, delikatnie przejeżdżając palcem po jej szkarłatnym policzku. - Muszę się nauczyć samokontroli, a to nie będzie łatwe. Choć myślę, że twój zapach bardzo mi w tym pomoże - dodał, na powrót przyciągając ją do siebie.
    Selene
    Selene
    Dręczyciel


    Liczba postów : 2121
    Join date : 01/01/2015
    Age : 39
    Skąd : Piękna kraina zabita deskami

    Kuchnia - Page 2 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by Selene Wto Kwi 28, 2015 2:42 am

    - Ferran... - zaczęła z uśmiechem. - Uważam, że jak na kogoś, kto uczy się wszystkiego od podstaw doskonale sobie rodzisz, lecz nie zapominaj, że ja tez mam wyostrzone zmysły i tak jak ty, także uczę się wszystkiego od nowa. Nigdy nikt nie okazał mi tyle delikatności i czułości co ty. Czuję się jak dziś jak kobieta a nie przedmiot. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów czuję się bezpiecznie, czuję coś innego niż tylko nienawiść, żal i poczucie beznadziejności. Obudziłeś we mnie nadzieję i zacząłeś kruszyć mój smutek. To cholernie przyjemne uczucie.
    Ruda
    Ruda
    Maniak


    Liczba postów : 817
    Join date : 01/04/2015
    Age : 40
    Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

    Kuchnia - Page 2 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by Ruda Wto Kwi 28, 2015 12:35 pm

    - Nie wiem jak to zrobiłem, ale zasługujesz na to wszystko... - przejechał po jej twarzy zewnętrzną stroną dłoni, ze względnym spokojem spoglądając jej w oczy. Nie chciał lecieć na zamek, ale sam nie mógł dać jej stuprocentowej ochrony, a grasująca na wyspie wiedźma, cały czas siedziała mu w głowie. - Nie chcę tego robić, ale muszę.. - dodał, obejmując ją mocniej w pasie. - Czas lecieć do zamku mego ojca. Będzie dobrze Alice, tylko postaraj mi się zaufać - mówiąc to ruszył w stronę okna, po czym wskoczył na futrynę i wzbił się w powietrze.

    ------------> Zamek / Ferran i Alice

    Sponsored content


    Kuchnia - Page 2 Empty Re: Kuchnia

    Pisanie by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią Mar 29, 2024 12:46 am