Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  VINCENT

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  VINCENT

  Pisanie by Ruda on Sro Kwi 15, 2015 9:46 pm  VINCENT

  Wiek, data urodzenia: 08.09.1120 (894 lata)
  Narodowość: Francuz
  Rasa: Prześmiewca
  Zawód: Ukończone studia dziennikarskie i pisarskie
  Stan cywilny: Wolny jak ptak

  Motto: Za­nim po­wiesz, że świat jest zły - przyj­rzyj się sobie.

  Twarzy udziela: GILLES CHEVALIER  Wygląd:  Wysoki, jak na prześmiewce przystało (215cm wzrostu), przystojny mężczyzna o przenikliwie niebieskich oczach, lubujący się w idealnie skrojonych strojach. Jego skrzydła, podobnie jak włosy i zarost, są koloru ciemnobrązowego. Lubi być dobrze ubrany i uczesany, a jego wygląd zawsze jest nienaganny i elegancki. Jeśli chciałbyś go zobaczyć w starej, powyciąganej bluzie, to przygotuj się na rozczarowanie.
  Charakter:  Przede wszystkim, rozmowa z nim to czysta przyjemność. Nigdy nie jest wulgarny, nie wybucha pod wpływem gniewu i nie skręci ci karku jeśli krzywo na niego spojrzysz. Nie jest jednak osobą, która połknęła kij od miotły i trzyma się sztywno swoich zasad. Potrafi być zabawny jeśli tylko chce, ba! Nawet często się śmieje. Jest cholernie wybredny, jeśli chodzi o kobiety, choć docenia ich piękno, dlatego ciężko go złapać na miłosną smycz. Niestety, potrafi być również nadpobudliwy, więc nie zdziw się, jeśli zechce urwać ci głowę, kiedy nie dotrzymasz danej mu obietnicy.
  Rodzina:  Ojciec Kalona oraz wielu braci prześmiewców.
  Historia:  Jak w większości tego typu przypadków, jego matka zmarła przy porodzie. Vincent został oddany w ręce dalszej rodziny, która zrobiła sobie z niego chłopca na posyłki. Od zawsze miał silny charakter i z cierpliwością znosił wszystko, co fundował mu przewrotny los. Kiedy osiągnął wiek dojrzałości, w szale wymordował ludzi, którzy pomiatali nim przez większość życia i wyjechał z małej wioski pod Paryżem, obiecując sobie, że jego noga więcej nie postanie w tym miejscu. Jeździł po świecie, poznając różne kultury i zbierając nowe doświadczenia. Nigdy nie nienawidził swego prawdziwego ojca, raczej był nim zawiedziony.
  Opis umiejętności:  - Jest opanowany i spokojny, bardzo rzadko wpada w gniew
  - Uwielbia rozmawiać w ojczystym języku
  - Kocha sztukę i teatr
  - Włada żywiołem wiatru - uwielbia się nim bawić
  - Inne cechy przypisywane prześmiewcom
  Słabe strony:  - Zatwardziały kawaler - jest strasznie wybredny w stosunku do kobiet
  - Potrafi wpaść w furię, jeśli ktoś nie dotrzymuje danych mu obietnic
  Inne ciekawostki:  Uwielbia wiekowe samochody.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Elegancki garnitur, komórka oraz hipnotyzujące spojrzenie.

  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: VINCENT

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 23, 2015 3:11 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1.
  TAJFUN - Postać posiadająca tą umiejętność, może zmienić się w potężną trąbę powietrzną, huragan, cyklon czy zwyczajną wichurę. Pod postacią ledwo widocznego obłoku, może przecisnąć się przez każdą szczelinę i zakamarek, oraz teleportować się w wybrane przez siebie miejsce.

   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:13 am