Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  FERRAN

  Share
  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  FERRAN

  Pisanie by Ruda on Sro Kwi 15, 2015 5:04 pm  FERRAN

  Wiek, data urodzenia: 05.06.1922r (92 lata)
  Narodowość: Włoch
  Rasa: Prześmiewca
  Zawód: Rasowy morderca
  Stan cywilny: Wolny od zawsze

  Motto: Uciekaj. Śmierć pachnie lepiej, kiedy miesza się ze strachem.

  Twarzy udziela: FERRAN CALDERON  Wygląd:  Ferran jest dość wysoki (212 cm wzrostu), dobrze zbudowany, ma ciemne włosy i przeszywające spojrzenie. Kilkudniowy zarost na twarzy to nieodzowna rzecz w wyglądzie tego mężczyzny. Jego oczy są czarne jak węgiel, a zaglądnięcie w nie, może przyprawić cię o niemiłe dreszcze. To posiadacz pięknych, czarnych skrzydeł.
  Charakter:  Zacznijmy od pozytywnych uczuć, których nie miewa. A nawet jeśli jakieś ma, to nigdy ich nie okazuje. Serce ma otoczone grubą skorupą, której rozbicie, jak dotąd nikomu się nie powiodło. Chcesz się dostać do jego ciepłego, bijącego serduszka? Więc przebij je strzałką z chryzolitem. Możesz oczywiście spróbować dotrzeć do Ferrana w zwykły, uczuciowy sposób, ale szanse na to, że ci się uda, są mniejsze niż na wygranie w totolotka.
  Uśmiech? Można go śmiało nazwać zabójczym. Prawdopodobnie jednak, nie będzie dane ci go zobaczyć lub będzie on ostatnią rzeczą na jaką spojrzysz w życiu. Każdy kto widzi uśmiechniętego Ferrana, umiera z wydłubanymi na żywca oczami.
  Wyrzuty sumienia? A co to takiego? Niby z jakiego powodu miałby je mieć?
  Nienawidzi ludzi i wszelkich tym podobnych istot, a każdy kto nieproszenie stanie mu na drodze - ginie. Bierze to, co chce, dostaje to co chce i tak dalej, i tak dalej...
  Jedyną osobą, która może powstrzymać jego zapęd, jest ojciec, choć Ferran nigdy nie traktował Kalony jako kogoś ważnego w swoim życiu.
  Rodzina:  Ojciec Kalona i bracia prześmiewcy, no ale... co to właściwie jest ta rodzina?
  Historia:  Dość zawiła i usiana tajemnicą. Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat Ferrana, to może spróbuj go zapytać? Podobno bardzo nie lubi tego pytania...
  Opis umiejętności:  - Cynizm i jego pochodne -uwielbia się nimi posługiwać
  - Wypranie z jakichkolwiek emocji - baaardzo rzadko je ukazuje
  - Władanie żywiołem ognia - potrafi z nim robić dosłownie wszystko
  - Jest bezlitosny i nie liczy się ze zdaniem innych
  - Typowe cechy przypisywane prześmiewcom
  Słabe strony:  - Chryzolit w dużych ilościach. Tego nie lubi najbardziej.
  Inne ciekawostki:  Posiada długą, grubą bliznę w okolicach serca, choć jego rany jako prześmiewcy powinny goić się w mgnieniu oka.
  Zawsze szuka okazji do rozwałki. Niespożyte pokłady energii które posiada sprawiają, ze szybko się nudzi.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Czarna, przylegająca do ciała koszulka, dżinsy z licznymi dziurami, w tym na kolanach. Nie przywiązuje uwagi do rzeczy materialnych, w końcu może mieć co chce.

  Ruda
  Ruda
  Maniak

  Liczba postów : 817
  Join date : 01/04/2015
  Age : 35
  Skąd : Kraj kurewstwem i miodem płynący

  Re: FERRAN

  Pisanie by Ruda on Sob Maj 23, 2015 1:22 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ:

  1. LUDZKA POCHODNIA - Umiejętność dzięki której ludzkie ciało zamienia się w żywą płonącą pochodnię. W przypadku Ferrana, gdy będzie przemieniony, nie będzie potrzebował skrzydeł do latania i będzie mógł strzelać potężnymi kulami ognia. Dodatkowo może zachowywać się jak potężnych rozmiarów bomba, która swoim wybuchem zmiata wszystko w promieniu kilkunastu kilometrów.

   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:38 am