Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  URIANA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  URIANA

  Pisanie by Nyks on Czw Mar 05, 2015 10:01 pm  URIANA 

  Wiek, data urodzenia: 311 lat 
  Narodowość: Francja
  Rasa: Elfka
  Zawód: Tkaczka
  Stan cywilny: Wolna

  Motto: Każdego dnia możemy zacząć swoje życie od nowa

  Twarzy udziela: EMILIA CLARKE  Wygląd:  Uriana jest niską mierzącą 150 cm wzrostu elfką o niemal białych włosach. Ma duże błękitne oczy, mały zadarty nosek i jasną karnację.Włosy zwykle upina w "motylka" lub nosi rozpuszczone. Sięgają jej niemal do pasa. Ubiera się wygodnie, zwykle w sukienki, zwiewne i luźne. Rzadko chodzi w spodniach i na wysokich obcasach, nie znosi się malować więc jest kobietą naturalną, której twarz nie jest pokryta toną kosmetyków.
  Charakter:  Uriana jest kobietą zaborczą, niezwykle nieufną, pyskatą, pewną siebie i bywa także zarozumiała. Jest krzykliwa i potrafi bronić się jak żadna inna elfka. Ma silne argumenty, własne zdanie i nie boi się mówić o nim głośno. Odważna, uczciwa, prawa i dumna. Nie znosi niesprawiedliwości, przemocy i bezprawia. Łatwo ją urazić i wprowadzić w gniew. Jest też delikatna, a jeśli już zaufa komuś, to potrafi być oddaną i dobrą przyjaciółką. Ma słabość do dzieci, które kocha cały sercem. Bywa zamyślona, często popada także w nostalgię, rzadko się uśmiecha, jest silna psychicznie i nie łatwo ją złamać. Prędzej da się zabić niż pozwoli się upokorzyć.
  Rodzina:  Jej rodzina nie żyje
  Historia:  Z Francji zaczęła przygody z podróżą. Jeździła po świecie, czepiając się po drodze różnych zajęć. Liczne przygody, zaprawiły ją w boju, sprawiając, że stała się osobą odważną choć niezbyt pewną siebie. Na Atlantydę dotarła drogą morską. Trafiła na statek idąc tropem dwóch prześmiewców, którzy jak się potem okazało zwabili ja tam celowo, a potem zmuszona była przednimi uciekać.
  Opis umiejętności:  - Szwaczka
  - Zna się na ziołach,
  - Doskonale jeździ konno
  - Doskonale strzela z łuku
  - Zna się na ziołach.
  Słabe strony:  - Nie znosi węży i pająków,
  - Ma słabość do dzieci,
  - Jest pyskata i zaborcza
  Inne ciekawostki:  Uriana to trudny orzech do zgryzienia
  Ekwipunek i aktualny strój:  Plecak z ubraniami i kilkoma bibelotami.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:45 pm