Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  CHRISTINE GHADA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  CHRISTINE GHADA

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 23, 2015 12:47 am
  Christine Ghada

  Wiek, data urodzenia: Lato roku 1258 - 756 lat.
  Narodowość: Algierka.
  Rasa: Hybryda elfki i druidki.
  Zawód: Dziennikarka.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Czy jeszcze pa­miętasz, że zos­tałeś stworzo­ny do radości?

  Twarzy udziela: Jennifer Lawrence.  Wygląd:  Christine jest piękną i uroczą kobietą o pełnych ustach i przecudnych szarych oczach. Nie jest wysoka - ledwie 1.63m. Ma typową dla elfa drobną, acz stosunkowo kobiecą figurę. Jej twarz jednak jest z wyglądu młodzieńcza, przez co czasami biorą ją za dziecko. Podkreślającym figurę ubiorem i odrobinę mocniejszym makijażem stara się to zwalczać. Długie do połowy pleców blond włosy zwykle pozostawia rozpuszczone.
  Charakter:  Niepoprawna optymistka, która uwielbia cieszyć się z byle powodu. Jak nie ma powodu do radości - to szuka aż znajdzie lub po prostu sama go tworzy. Nie przepada za smuceniem i zamartwianiem się. Widzi przez pryzmat różowych okularów - wszystko jest dobrze, a jak nie jest dobrze, to znaczy że to jej nie dotyczy... Lekkoduch, który lubi się bawić - więc to robi! Raczej nie zobaczysz jej długo smutnej czy zamyślonej - to ją po prostu dobija, a dobijanie się, jest zUem! Inteligentna, która potrafi zjednać sobie rozmówcę rozmową i udzielonym wsparciem, próbując chociaż wyczuć co oczekuje by usłyszeć. Jest to również pewna siebie i swojej wartości kobieta, która nie może długo usiedzieć w kącie.
  Rodzina:  Rodzice - matka była wiedźmą a ojciec elfem. Wciąż egzystują gdzieś w ojczystym kraju. Rodzeństwa nie posiada. Partnera życiowego i potomków również brak.
  Historia:  Urodziła się jako jedyne dziecko wiedźmy i elfa, mieszkających w Algierii. Oboje od maleńkości uczyli córkę o rasach, jakie posiada w swoich żyłach. Gdy była mała, uczyła się sztuki, przez co teraz jest utalentowaną tancerką. Po tym, zaczęła podróżować, zaczytana we wszelakich tomiszczach, jakie jej tylko wpadły w dłoń, poznając nowe kultury i języki, oraz studiując magię innych krajów czy... odłamów. Raz na jakiś czas wracała do rodziców, w odwiedziny, jednak będąc lekkoduchem niedługo potem ponownie wyruszała w długą trasę, nie zagrzewając nigdzie miejsca.
  Po ukończonych studiach w Maine trafiła na Atlantydę, gdzie spełnia się jako dziennikarka w tutejszej telewizji.
  Opis umiejętności:  - Umiejętności typowe dla elfa i druida.
  - Taniec. Zawsze i wszędzie.
  Słabe strony:  - Słabości druidów i elfów.
  - Jej optymizm i łatwowierność.
  - Niezdarność i potykanie się czasami o własne nogi.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze ma przy sobie niewielką rzeźbę, którą dostała od ojca. Mówi, że to jej amulet.
  - Jest stosunkowo niezdarna...
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Fioletowy komplet - marynarka i spódnica do kolan. Czarna bluzka pod marynarką. Czarne, wysokie szpilki ze skórki. Niewielkie srebrne koła w uszach.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Samsung Cleo; klucze, w tym od auta - Infiniti Q30. Czerwona pomadka, lusterko i grzebień. Niewielka, drewniana rzeźba.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 1:29 pm