Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ANNA KYŌYAMA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  ANNA KYŌYAMA

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 23, 2015 12:15 am
  Anna Kyōyama

  Wiek, data urodzenia: 10.10.1990 - 24 lata.
  Narodowość: Japonka.
  Rasa: Mutantka.
  Zawód: Itako.
  Stan cywilny: W związku z Cedriciem Almonthem.

  Motto: Nigdy nie uciekaj przed niczym, bo kiedy już będzie ci się wydawać, że to odeszło... to wróci... cztery razy silniejsze i potężniejsze.

  Twarzy udziela: Lily Cole.  Wygląd:  Młoda kobieta, która przeczy stereotypom. Jest to bowiem blada, blondwłosa Azjatka, o badawczych i wszędzie podglądających jasnych, szaro-błękitnych oczach. Szczupła, nie za wysoka bowiem mierzy około 165 cm. Wyglądem krucha, ale niech cię to nie zwiedzie! Zwykle ubiera się w czarną sukienkę a do niej na głowie nosi przewiązaną czerwoną chustę. Jednak w stroju i we fryzurze, a włosy nosi najczęściej rozpuszczone, ceni sobie wygodę.
  Charakter:  Anna jaka jest, każdy widzi.
  Leniwa i despotyczna. Nigdy nie tknie niczego palcem, zwłaszcza jak ma zrobiony manicure. Więc, jak nie chcesz zarobić po policzku, to nie rozkazuj jej lepiej, to ona wydaje polecenia. Lubi mieć wszystko pod swoją kontrolą i ustawiać towarzystwo według własnych zasad. Jeśli ktoś jej podpadnie, no to nie ma bata - konsekwencje muszą być. Nerwowa i z gorącą głową, a wbrew pozorom łatwo wytrącić tą pannicę z równowagi, a wtedy lepiej wyjechać z miasta i poczekać, aż ochłonie, bo przyjemnie nie będzie. Lubi komedie romantyczne i gnić z ręką w popcornie z oczami wbitymi w szklane pudełko, od czego lepiej jej nie odrywać. Nie cierpi sprzeciwu. Jak coś chce, to nie ma że boli, musi to dostać.
  Dla obcych ma skorupę, przez którą się nie każdemu udaje przebić...
  Rodzina:  Od strony matki i babki, Anna pochodzi ze starego, japońskiego rodu Kyōyama, który od pokoleń posiada zdolności medium - widzi i kontaktuje się z duchami, a co nowsze pokolenie, tym ta zdolność jest silniejsza. Zarówno jej rodzicielka, jak i jedna z babek (ta od strony matki), były wieszczkami i medium w rodzinnej Osace, co też wnuczce i córce przekazały. Zaś ojciec był dość prężnie działającym biznesmenem parającym się w elektrotechnice.
  Historia:  Urodziła się w Japońskiej wiosce, jako jedyne dziecko pewnej dość znaczącej tamże pary.
  Opis umiejętności:  - Medium. Anna jest jednym z potężniejszych medium na tym świecie, które potrafi nie tylko przywołać i odesłać, ale też nawet ucieleśnić duchy.
  - Czyta w myślach, choć nie zawsze jej to wychodzi.
  Słabe strony:  - Choć może tego nie pokazuje, źle się czuje w samotności.
  - Arogancja i pewność siebie.
  - Zmienne nastroje i gorąca głowa.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze towarzyszą jej dwa duchy: Zenki i Goki.
  - Stale ma długi sznur korali na szyi. Wzmacniają one jej zdolności.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarna, prosta sukienka na ramiączka sięgająca do kolana. Czerwona chusta zawiązana na głowie. 1080 korali na szyi. Klapki z czarnej skórki na niewysokim obcasie.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Samsung Corby Pro B5310; klucze, w tym od auta - Renault Clio.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:36 am