Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  ANASTAZJA ROMANOVA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  ANASTAZJA ROMANOVA

  Pisanie by Nyks on Pon Lut 23, 2015 12:14 am
  Anastazja Romanova

  Wiek, data urodzenia: 12.05.1617 - 397 lat.
  Narodowość: Rosjanka.
  Rasa: Hybryda druidki i wampirzycy.
  Zawód: Ekonomistka.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Kwiaty na gro­bie wro­ga pachną upajająco.

  Twarzy udziela: Tatiana Maslany.  Wygląd:  Niezwykle blada, o porcelanowej białej cerze kobieta. Szczupła, acz o kobiecej i kuszącej figurze. Niezbyt wysoka, bo mierzy 170 cm. Czarne, długie proste włosy zwykle zawiązuje w wysokie koki, a powieki okalające niemal czarne, badawcze oczy zwykle zdobi ciemny makijaż, z nieodzownymi grubymi kreskami. Pełne, od pomadki karminowe usta, kuszą niejednego. Zwykle swym strojem podkreśla szlacheckie, ba, królewskie pochodzenie: niezwykle elegancka, jednak nie gustuje w sukienkach.
  Charakter:  Mistrzyni manipulacji i wskazywania palcem. Nigdy bezinteresowna, zawsze oczekuje czegoś w zamian za usługi. Nie lubi pomagać, choć gdzieś tam z chęcią może by i to zrobiła, jednak duma nie pozwala. O! Chłodna i wyrachowana, bez mrugnięcia okiem potrafi kogoś pozbawić życia z tak błahego powodu, iż wszyscy się jej dziwią. Flirciara, która skrzętnie owija sobie mężczyzn wokół palca. Ahh ten jej urok... Stanowcza i uparta, gdy sobie coś postanowi: nie ma zmiłuj. W głębi jest jednak subtelną i delikatną kobietą, która jest niepewna swojej wartości i musi kilka razy przemyśleć każde słowo czy gest. Tą naturę jednak ukrywa pod maską twardej suki.
  Rodzina:  Ojciec: Car Rosji, Michał I Romanov. Matka nie jest znana. Dwie siostry: Maria i Eudoksja.
  Historia:  Anastazja jest nieślubną córką Cara Ruskiego, Michała I z Romanovów. Do tej pory, wiele źródeł historycznych zwyczajnie ją omija w swych publikacjach.
  Matka, kochanka Cara Michała z Romanovów, urodziła ją w roku 1617 w maju. Czym prędzej zbiegła z nią z mroźnej Moskwy na wschód, by uchronić córkę. Jednak nie zataiła, przynajmniej przed nią, kim jest jej ojciec, co Anastazja przyjęła pozytywnie, czasami pozwalając to sobie wykorzystać.
  Dorastała, a w wieku 33 lat przeszła przemianę w wampira i zaczęła żyć na własną rękę, tułając się po świecie.
  Opis umiejętności:  - Typowe zdolności swoich ras.
  Słabe strony:  - Właściwe i odpowiednie słabości swoich ras.
  - Arogancja i pewność siebie.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze mówi z wyraźnym, rosyjskim akcentem.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Białe spodnie w kant z wysokim stanem, biała marynarka. Czarna koszula z krótkim rękawem. Wysokie czarne szpilki ze srebrnym obcasem i noskiem. Jadeitowa aktówka z gadziej skóry oraz czarna, skórkowa kopertówka o srebrnym łańcuszku. Sznur pereł, chryzolitowe małe kolczyki-punkty.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Nokia E71; klucze, w tym od auta - Ferrari Testarossa.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:22 am