Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  LANA ONIKIJUK

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  LANA ONIKIJUK

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:59 pm
  Lana Onikijuk

  Wiek, data urodzenia: 16.10.1987 - 27 lat.
  Narodowość: Ukrainka.
  Rasa: Wampirzyca.
  Zawód: Kelnerka/barmanka. 
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Jeśli ludzie dla ciebie dobrzy, to ty bądź jeszcze lepszy.

  Twarzy udziela: Milla Jovovich.  Wygląd:  Drobnej budowy kobieta, mierząca ledwie 159 cm. Jasne, błękitne choć niemal białe tęczówki zwykle ufnie zerkają w każdą napotkaną twarz, a na ustach gości zwykle niepewny grymas, który niektórym uśmiech przypomina. Włosy, ciemne i obstrzyżone do ramion, zwykle układa w elegancki artystyczny nieład. Na swą nieskazitelną i bladą skórę zwykle nakłada kobiece i eleganckie, choć jednakowoż luźne ubrania. Na prawej łopatce, niestety często odsłoniętej, ma podłużną bliznę.
  Charakter:  Lana do tej pory była osobą pełną życia i optymizmu, którym aż zarażała swych ponurych towarzyszy. Zawsze chętna do niesienia pomocy, którą obdarza ludzi z ciepłym uśmiechem na twarzy, tylko uśmiechu w zamian oczekując. Potrafiła wysłuchać i odpowiednio pocieszyć, ale jednak zmiana w wampira, oraz nowe otoczenie zmieniły ją również charakterologicznie. Stała się zamknięta w sobie i niepewna swojej wartości. Nieufna, ale jednak jednocześnie naiwna. Strachliwa, bojąca się niemal dosłownie własnego cienia, choć jednocześnie odważna i nie bojąca się żadnego ryzyka. Niezwykle emocjonalna i współczująca. Szczera w tym co robi i w tym co mówi, choć posługuje się prostym językiem. W obronie słabszego zmienia się w to, czego lepiej jest unikać. Może uroni łzę nad losem ów niewinnego, ale po chwili będzie cię ścigać choćby przez całą długość równika, byś wyciągnął konsekwencje swojego czynu. Całkiem inteligentna i sprytna, nawet jak wlezie w sytuację bez wyjścia, to choćby łbem to wyjście sobie utoruje. Zawsze mówi to, co myśli na dany temat.
  Rodzina:  Rodzice: Jurij i Barbara Onikijiuk. Młodsza siostra Julia, starszy brat Piotr. Mieszkają w Kijowie po dziś dzień, choć Lana stara się o nich zapomnieć jak może. Zwłaszcza po tym, iż nie zainteresowali się jej zniknięciem.
  Historia:  Lana Onikijuk urodziła się jako drugie dziecko w pospolitej ukraińskiej rodzinie. Wraz z bratem i siostrą uczęszczała do Kijowskiej szkoły, którą ukończyła dość przeciętnie, aby potem iść na studia. A na koniec trafić na Łzy. Jak to się stało?
  Otóż, z racji tego iż mimo że intelektu nie ma Mensowego, ma wspaniałą i rzadko spotykaną jak na Ukrainę urodę. Gdy pewnego czerwcowego wieczoru samotnie błądziła oświetlonymi latarniami uliczkami swego miasta, została uprowadzona przez bogatego biznesmena. Ten okazał się być wampirem. Po serii upokorzeń, gwałtów i tortur, po których pozostała blizna na łopatce, skręcił jej kark i wrzucił do samolotu lecącego gdzieś nad trójkątem bermudzkim. Nie wiedział jednak, iż jeden z jego popleczników podał jej odrobinę własnej krwi przed tym. Wyrzucili ją przelatując nad wyspą, więc gdzieś w środku lasu obudziła się niemal naga, z poniszczonymi ciuchami i obdrapaną skórą. Rozkojarzona próbuje dość do siebie...
  Opis umiejętności:  - Dary właściwe strzygoniom.
  - Zna kilka sztuk walki i sprawnie posługuje się niejedną bronią.
  - Znakomita gimnastyczka, dla której nie ma miejsca, gdzie by nie weszła.
  Słabe strony:  - Typowe słabości wampirów.
  - Nie znajomość języków...
  Inne ciekawostki:  - Zna jedynie ukraiński. Nawet angielskiego się dopiero musi uczyć...
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarna bokserka, mocno opinająca ciało a na nią czarna kamizelka w formie gorsetu. Czarne leginsy. Wysokie, płaskie półbuty.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Pantech Crossover; klucze, w tym od motocyklu - Triumph Tiger 800.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:22 am