Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  RONALD

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  RONALD

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:50 pm
  Ronald

  Wiek, data urodzenia: IV wiek p.n.e. - ok 3500 lat.
  Narodowość: Irańczyk.
  Rasa: Kruk prześmiewca.
  Zawód: Chemik.
  Stan cywilny: Wolny.

  Motto: Musicie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walki… trzeba być lisem… i lwem.

  Twarzy udziela: Robert Pattinson.  Wygląd:  Wysoki mierzący dwa metry, i szczupły choć idealnie wyrzeźbiony mężczyzna. Oliwkowe oczy posiada, a także zdobi go bałagan z ciemnych blond włosów które zazwyczaj, z konieczności, ma postawione na żel. Ubiera się dość elegancko, choć przy tym na luzie. Zwykle jego brodę zdobi lekki zarost.
  Charakter:  Niezwykle cichy i spokojny mężczyzna, który nigdy właściwie nie odzywa się niepytany. Jeśli uśmiecha się, a czyni to niezmiernie rzadko, zawsze ma w tym jakiś sobie tylko znany cel ku temu. Eksperymentator i artysta kombinator, choć przy ojcu (i Jane oraz Karen) jest spokojny i cichy, pod tą maską, gdy tylko znikną, czai się chytry lis i warczący lew, który tylko czeka by móc zaatakować i zapędzić kogoś w przysłowiowy kozi róg. Nieco cyniczny, często sarkastyczny. I wytrawny sadysta, choć nie masochista, który gdy ma taki kaprys potrafi pięknie pobawić się z upatrzonym towarzyszem.
  Rodzina:  Ojciec Kalona i matka, której nigdy nie poznał. Multum braci. Wuj Ereb.
  Historia:  Urodził się w IV wieku jeszcze przed naszą erą, jako jeden z pokaźnej ilości synów Kalony.
  Jak to często w takich przypadkach bywa, jego matka zginęła już podczas porodu, więc już od maleńkości samotnie tułał się po świecie, poszukując prawdy o sobie i ojcu, oraz próbując jakość wskrzesić matkę, co jednak zawsze spełza na panewce.
  Kiedy w końcu odnalazł Kalonę, wraz z nim trafił na Atlantydę, gdzie rezyduje do chwili obecnej, pomagając mu gdy zachodzi konieczność i badając wszystko co napotka gdy chce.
  Opis umiejętności:  - Klasyczne zdolności kruków prześmiewców.
  - Zna się na chemii - jego ulubiony kierunek. Ukończył również fizykę i biologię.
  Słabe strony:  - Słabe strony typowe dla jego rasy.
  Inne ciekawostki:  - Ma dwie twarze. Przy Kalonie i Jane oraz Karence jest subtelnym mężczyzną. Kiedy ich nie ma zmienia się w aroganckiego cynika.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Brązowe bojówki z białą bokserką i niezapiętą czarną koszulą. Brązowe, skórzane trapery. Nieśmiertelnik na szyi, a na nadgarstku zegarek i zawiązana chustka.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - LG Quantum; klucze, w tym od auta - Volvo C30. Dwie puste próbówki, maleńki nożyk i pęseta.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:33 am