Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  SENECA

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  SENECA

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:49 pm
  Seneca

  Wiek, data urodzenia: I wiek p.n.e. - ok 2070 lat.
  Narodowość: Włoch.
  Rasa: Kruk prześmiewca.
  Zawód: Filozof.
  Stan cywilny: Wolny.

  Motto: Rewolucja bez tańca jest niewarta zachodu...

  Twarzy udziela: Wes Bentley.  Wygląd:  Wysoki, gdyż mierzący 215 cm mężczyzna. Choć o atletycznej budowie jest szczupły. Czarne włosy, wyglądające na nieco tłuste, a nieco zachodzące na szyję, zwykle zaczesuje je do tyłu. Szare, zimne oczy bacznie analizują otoczenie i sytuację. Zawsze elegancki tajemniczy jegomość, który zwykle stawia na garnitury, acz nie ogranicza się tylko do czerni. Zawsze nosi charakterystyczny zarost.
  Charakter:  Nie wiele mówi, zwłaszcza o sobie, ale gdy już otworzy usta, zwykle popada w skrajności, więc albo prowadzi obszerny i długi monolog, albo podaje polecenia krótkie zwięźle i na temat. Zawsze waży swoje decyzje, rozmyślając nad nimi często o raz za dużo. Nigdy nie działa pod wpływem impulsu, o ile nie jest to obrona konieczna. Niemal zawsze jest spokojny, i choć wydaje się mu (i co próbuje pokazać), iż nie zna uczuć wyższych, to jest kłamstwo. Ma w sobie ogromne pokłady litości i dobroci, które jak może, tak maskuje obojętnością i spokojem.
  Rodzina:  Rodzice: Ojciec - Kalona; pochodząca z Włoch matka nieznana. Macocha - Jane. Wuj Ereb.
  Siostra Karen. Multum braci, w tym choćby: Rephaim, Sabbahattin, Murat, Tobias, Ronald czy Shikamaru.
  Historia:  Seneca urodził się we Włoszech, około 2070 lat temu. Nie do końca jednak wiadomo, jak potoczyła się jego historia, a sam mówi o niej tyle, co nic. Wiadome jest jednak, iż był uznanym filozofem w swoim rodzimym mieście, gdzie ile mogła, tyle opiekowała się nim matka, a potem przybył, kiedy już dorósł i dowiedział się o ojcu, na Atlantydę.
  Opis umiejętności:  - Umiejętności typowe prześmiewcom.
  - Poezja i filozofowanie.
  - Gra na pianinie i skrzypcach.
  - Walka wręcz i walka mieczem.
  - Dość dobry artysta-kombinator do każdej sytuacji.
  Słabe strony:  - Słabości typowe prześmiewcom.
  - Nie jest zbyt dobrym rozmówcą, bowiem albo milczy, albo prowadzi długie monologi.
  Inne ciekawostki:  - Ma swój, dość ekstrawagancki styl, dlatego nie unika kolorowych dodatków lub żywych barw w pomieszczeniach.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarne spodnie od garnituru, marynarka z czerwonymi oblamówkami do kompletu i czarna koszula o krótkim rękawie. Czarne półbuty ze skóry.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Alcatel OT-808; klucze, w tym od auta - Lamborghini Diablo.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 12:55 pm