Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  MAGNUS

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  MAGNUS

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:30 pm
  Magnus

  Wiek, data urodzenia: Zima 1214 - 800 lat.
  Narodowość: Indonezyjczyk.
  Rasa: Kruk prześmiewca.
  Zawód: Właściciel kasyna.
  Stan cywilny: W związku z Amelią Zalewską.

  Motto: Milczenie jest czasem najlepszą odpowiedzią.

  Twarzy udziela: Godfrey Gao.  Wygląd:  Magnus to mierzący niewiele ponad dwa metry (a dokładnie 210cm), tajemniczy jegomość, emanujący mroczną, tajemniczą aurą. Krótko obcięte, czarne włosy, które zwykle ułożone są w nieładzie, lubi chować pod opasłymi kapturami, za którymi chowa również bacznie wszystko analizujące, zielono-złote oczy, przypominające oczy kota. Wysoki i szczupły, przy tym wprost idealnie umięśniony. Swoją smukłą, choć umięśnioną odpowiednio figurę zwykł podkreślać ciemnymi, dopasowanymi strojami. Stawia na naturalność w gotyckim wydaniu, więc unika kolorów innych poza czarnym. Czasami zdarza się mu również otoczyć oczy czarnym eyelinerem.
  Charakter:  Magnus jest prawdziwym człowiekiem-zagadką. Niewiele o sobie mówi, a każde słowo waży kilkukrotnie, by powiedzieć wszystko acz w tym samym nie powiedzieć nic a nic. Szuka otwartej furtki w każdej składanej przez niego albo jemu obietnicy, więc lepiej uważaj co obiecujesz albo warz na słowa, jakie on kieruje w słowach przysięgi, bo można się grubo przejechać, jak dupą po nieheblowanej desce. Tajemniczy, nonszalancki i dystyngowany, potrafi urzec nawet samym spojrzeniem. Nie bluźni, choć nie oznacza to, że trudno go wytrącić z równowagi. Ma zmienne nastroje i w sekundę potrafi przejść ze stanu euforycznej radości do skrajnego rozdrażnienia - a wtedy lepiej nie wchodzić mu w drogę. Jest niebezpieczny i nieprzewidywalny. Nie ma skrupułów do czynienia zła, a przebłyski dobroduszności zdarzają się niezmiernie rzadko.
  Rodzina:  Matka była Indonezyjką, jego ojcem jest natomiast Kalona. Mnóstwo braci. Wuj Ereb.
  Historia:  Urodził się około ośmiuset lat temu, na początku wieku XIII, w Indonezji. Jego ojcem był, jest i będzie przedwieczny Kalona. Matki, którą sam zmienił w popiół, gdy nie potrafił jeszcze kontrolować swojej mocy, nie pamięta - nie chce pamiętać.
  Od początku czuł, że jest kimś więcej, niż tylko człowiekiem. Gdy tylko zauważył, że potrafi rozpalać płomień jedynie myśląc o ogniu, zaczął poznawać swoje zdolności, tworząc coraz to potężniejsze iluzje i sztuczki. Po drodze, przez przypadek, spalił dom w którym mieszkał, na co jedynie wzruszył ramionami i zaczął po prostu żyć samodzielnie. Podróżował po świecie, po drodze poznając kilku swoich braci oraz ojca, do którego o dziwo ma szacunek, a potem znów zniknął na jakiś czas, pałętając się po świecie. Najdłużej miejsca zagrzał w Brooklynie, gdzie poznał Camille Belcourt, w której o dziwo się zadurzył. Nie minęła jednak dekada, gdy rozstali się - ta wampirza dziwka chciała go jedynie wykorzystać, zabierając mu jego nieśmiertelność, więc dzień przed tym ją... gorąco pożegnał. Po chwili samotności gdzieś w górach Wietnamu, nadszedł dzień, w którym postanowił ponownie wyruszyć, by odwiedzić swojego ojca...
  Opis umiejętności:  - Typowe dla prześmiewców - magia, latanie i podobne.
  - Pirokineza - uwielbia zabawy z ogniem i to z tymże żywiołem czuje się najlepiej.
  - Hakerstwo - jak mało kto, potrafi obejść zabezpieczenia w systemach komputerowych.
  - Szulerstwo - jedynie nieliczni potrafią tak oszukiwać w grach hazardowych jak Magnus.
  - Walka - jednak albo wręcz albo na miecze. Innych dziwów co bronią są unika.
  Słabe strony:  - Słabości typowe dla prześmiewców.
  Inne ciekawostki:  - Zawsze ma przy sobie zapalniczkę, choć nie pali.
  - Często wraca do Indonezji, by pomedytować obok grobu swojej matki.
  - Uwielbia po prostu trwonić pieniądze w kasynach. I tak potem je ukradnie z należną nawiązką.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarne, jeansowe rurki z czarną bluzą o długim rękawie z kapturem. Czarne, skórzane pantofle. Diamentowe kolczyki w uszach, a na nadgarstku zegarek.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - HTC Aria; klucze, w tym od auta - Ford Mustang GT. Srebrna zapalniczka.


   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 12:54 pm