Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  LOREN DE NOAILES

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  LOREN DE NOAILES

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 11:24 pm
  Loren de Noailes

  Wiek, data urodzenia: Lato 1289 - 725 lat.
  Narodowość: Francuzka.
  Rasa: Wampirzyca.
  Zawód: Notariusz.
  Stan cywilny: Wolna.

  Motto: Bądź kim chcesz – pieprz opinię innych. Nie bądź jednym z tych stereotypowych ludzi.

  Twarzy udziela: Erica Durance.  Wygląd:  Wygląda identycznie, jak jej potomkini - Esmeralda Hastings. Ubierają się tylko i malują inaczej.
  Piękna blada kobieta, szczupła, ale nie przesadnie. Dość wysoka (173cm). Niemalże czarne, długie włosy zazwyczaj ma rozpuszczone, ale zawsze zadbane. Hipnotyzujące oliwkowe cudne oczy nie jednego urzekły przez te stulecia i nie jedno widziały. Usta aż proszące o całowanie, pełne i miękkie, nie jedno już powiedziały. Wygląda na około 25 lat, i niech Cię to nie zmyli...
  Charakter:  Chłodna suka bez serca, która z zimną krwią potrafi wymordować pół wioski, jeśli jest nie w sosie, więc lepiej jej nie wkurzać. Manipulatorka pierwszej wody, która nie jednego omotała i nie jednego jeszcze omota. Woli iść na łatwiznę, jeśli jest taka opcja, ale jeśli ma dwie: własną śmierć bądź ucieczkę, wybierze tą drugą. Zawsze woli ratować własny tyłek niż cudzy. Samolubna i egoistyczna? A owszem. Jeśli coś chce, a wie jak to dostać, to nie ma że boli. Musi to mieć, koniec kropka i TVN. Zwłaszcza jeśli o facetach mowa. Wciąż jednak jest kulturalna i obeznana w świecie.
  Tylko przy nielicznych pokazuje swoją dobrą twarz, którą ma, a może nie...
  Rodzina:  - Potomkinie: Esmeralda Hastings i Eva Hastings-Mikaelson.
  - Rodzice: baron i baronówna de Noailes.
  - Trzech starszych braci - nie pamięta ich.
  Historia:  Loren urodziła się w rodzinie szlachty we Francji, w Paryżu. Była wychowywana zgodnie z ówczesną manierą i kulturą. Gdy miała około dwudziestu pięciu lat, miała wypadek, z którego cudem tylko wyszła cało. W szpitalu została napojona krwią wampira, wyzdrowiała, jednak od razu po wyjściu popełniła samobójstwo, przebijając się mieczem jednego z braci. Tak oto się stała wampirem. Uciekła z Paryża, po zabiciu swojej pierwszej ofiary i tułała się po świecie, nigdzie nie grzejąc dłużej miejsca... Po krótkiej wizycie w Silent Moon postanowiła ruszyć dalej.
  Opis umiejętności:  - Umiejętności typowe wampirom.
  - Gra na pianinie i śpiewa.
  - Otworzy każdy zamek...
  Słabe strony:  - Typowe słabości wampira.
  - Arogancja i pewność siebie.
  Inne ciekawostki:  - Jest przeciwieństwem swojego sobowtóra.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Czarny gorset i marynarka ze srebrnymi wzorami na czarnym tle. Spodnie od garnituru, również czarne. Szpilki z czarnej skóry. Pierścionek z lapis-lazuli, srebrna kolia na szyi.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - HTC Status; klucze, w tym od auta - Aston Martin DB9 Coupe.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 8:22 am