Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  NIKLAUS MIKAELSON

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  NIKLAUS MIKAELSON

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 8:51 pm
  Niklaus Mikaelson

  Wiek, data urodzenia: X wiek - około 1057 lat.
  Narodowość: Brytyjczyk.
  Rasa: Hybryda pierwotnego wampira i wilkołaka.
  Zawód: Malarz - artysta.
  Stan cywilny: Wolny

  Motto: Nigdy nie lekceważ uroku ciemności. Nawet najczystsze serce może się jej poddać.

  Twarzy udziela: JOSEPH MORGAN  Wygląd:  Wysoki, elegancki blondyn o granatowych oczach, zniewalającym uśmiechu i niespotykanym akcencie. Jego twarz zawsze pokrywa kilkudniowy zarost.
  Charakter:  Klaus jest osobą, którą trudno rozgryźć, jest nieprzewidywalny, bywa brutalny i nieobliczalny. Słodki uśmiech, zawsze coś oznacza, nigdy nie pojawia się na jego twarzy bez powodu i rzadko kiedy, oznacza szczere zamiary z jego strony. Pomimo powszechnie złej opinii, potrafi być również wyrozumiały i miły na swój sposób. Jest oddanym przyjacielem, kocha sztukę, dobry alkohol i porządną muzykę. Szczery i wylewny bywa tylko i wyłącznie przy osobach, którym ufa, a na jego ufność trzeba długo pracować. Jest inteligentny, bystry, a także ma wysoce rozwinięty zmysł przewidywalności. Szybko ocenia sytuację oraz ludzi i choć czasami robi to zbyt szybko, to przeważnie jego oceny okazują się trafne. Zdarza mu się działać pod wpływem impulsu, a wtedy staje się nieobliczalny w swych czynach i ciężko go powstrzymać.
  Rodzina:  Rodzice: Matka Esther; ojciec przybrany Mikael, ojciec biologiczny Ansel
  Bracia: Aaron, Finn, Elijah, Kol i Henrik
  Siostry: Rebekah i Freya
  Córki: Nastoletnia Audrey i malutka Hope
  Bratanica Eva i siostrzeniec Actus
  Emily Moulton - traktuje ją jak siostrę
  Historia:  Większość jego życia, owiana jest tajemnicą. Urodził się wieki temu, w małej angielskiej wiosce, jego prawdziwy ojciec był wilkołakiem, jednak to ten przybrany, z pomocą żony zamienił całą swoją rodzinę w wampiry i tak oto Klaus stał się pierwszą i niepowtarzalną hybrydą. Jego przybrany ojciec znęcał się nad nim, przelewając na niego cały gniew jaki żywił do Esther, kiedy dowiedział się o jej zdradzie. Poprzysiągł ścigać jego i całe rodzeństwo które mu pomagało, dopóki nie dopadnie wszystkich i nie zabije. Przez to tez Klaus dużo podróżował po świecie. Lecz pewnego dnia postanowił, że chce być królem, prawdziwym królem, któremu nikt nie będzie mówił co ma robić. Sto lat temu, zawładnął Silent Moon i sprowadził na miasto zarazę w postaci wampirów i wilkołaków, którzy rozpanoszyli się wszędzie. Ludzie go znienawidzili, lecz się go bali, przez co nie mogli mu się sprzeciwić. Za nim zjawiło się całe rodzeństwo, jednak sielanka nie trwała kolejnego wieku. Kiedy w jego miasteczku pojawił się Mikael, wszyscy znów musieli brać nogi za pas. Klaus uciekał przed ojczymem, przez wszystkie kontynenty, wiedząc, że musi w końcu znaleźć miejsce gdzie będzie zmuszony się zatrzymać. Tak oto dotarł na wyspę, gdzie zamieszkał na niej wraz z resztą rodzeństwa, mając nadzieję, że nigdy więcej nie będzie musiał uciekać przed Mikaelem.
  Opis umiejętności:  - Wszelakie typowe dla wilków i wampirów.
  - Malarstwo to jego pasja.
  - To doskonały strateg, potrafi obmyślać perfekcyjne plany, które w większości trzyma dla siebie.

  Słabe strony:  - Jest nieprzewidywalny, wybucha w najmniej oczekiwanych momentach
  - Za Emily wskoczy prosto do piekła
  - Rodzina, a w szczególności obydwie córki są jego największą słabością

  Inne ciekawostki:  - Ma tatuaże. Pióro na lewym ramieniu, stado ptaków na lewej piersi oraz trójkąt na prawej łopatce.
  - Gdy zmienia się w wilka, jego sierść jest złoto-ruda.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Przetarte jeansy, bluzy lekko przylegające do ciała i skórzane kurtki - tak krótko można opisać ubiór Klausa na większość okazji. Bez problemu wskakuje w smoking jeśli trzeba i również wygląda w nim całkiem dobrze.
  Przy sobie ma komórkę i klucze od auta, czyli same najpotrzebniejsze rzeczy.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:07 am