Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  MING WONG

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  MING WONG

  Pisanie by Nyks on Nie Lut 22, 2015 8:17 pm
  Ming Wong

  Wiek, data urodzenia: Zima roku 1132 - 756 lat.
  Narodowość: Chińczyk.
  Rasa: Druid.
  Zawód: Znachor.
  Stan cywilny: Wolny.

  Motto: Człowiek codziennie doprowadza swoje włosy do porządku. Dlaczego jednak nie serce?

  Twarzy udziela: Jackie Chan.  Wygląd:  Mierzący 174cm., przystojny chińczyk, na pozór w średnim wieku. Zarówno badawcze oczy jak i zawsze idealnie ułożone i krótko obstrzyżone włosy ma kruczoczarne. Ubiera się zwykle po swojemu, czyli nieco dziwacznie, na modłę starochińską, choć mimo tego tym strojem nie odstrasza. Na jego, zwykle poważnej i spokojnej twarzy, dość często maluje się szczery i ciepły uśmiech.
  Charakter:  Ming jest osobą sympatyczną, choć skrytą i zamkniętą w sobie. Niewiele mówi, zwłaszcza o sobie i przed mało kim otwiera swoją duszę. Pomocny i zawsze bezinteresowny, a jedyne czego oczkuje w zamian, to zwyczajnych i prozaicznych rzeczy, czyli uśmiechu i słowa "dziękuję". W nowych miejscach, lub tych, gdzie od dawna nie przebywał, zwykle udaje chińskiego, w końcu z Chin podchodzi, turystę, posługując się łamaną mieszaniną chińskiego i języka danego kraju, gdyż woli być kimś w rodzaju deja vu, niż rozpoznawalną twarzą. Lubi i ceni spokój i ciszę, uwielbia medytować. Nieco niezdarny nierzadko, choć umie z tego wybrnąć - lata praktyki w tym sposobie. Niezwykle spokojny i opanowany, niemal oaza spokoju. Niezwykle trudno go wprowadzić w stan absolutnej furii i krwiożerczej bestii, choć jeśli to się uda, to na poważnie: zmiataj stąd a żywo.
  Rodzina:  Jedyne co pamięta to to, iż urodził się w jednej z większych prowincji na północy Chin. Miał matkę, która była służką, oraz ojca, który trudził się rolnictwem. Poza rodzicami żył z babką, szamanką ichniej wioski, oraz pięcioma siostrami.
  Historia:  Ming Wong urodził się zimą roku 1132, jako najstarsze dziecko w wielodzietnej rodzinie. Jego babka była szamanką, a on odziedziczył, jako jedyny wnuk, jej zdolności, a także zgłębiał przekazywaną przez nią wiedzę.
  Gdy babka zmarła, a ojciec i matka wraz z jego siostrami zostali wzięci do niewoli jemu postawiono ultimatum, iż jeśli uleczy chorego cesarza, zwróci im wolność. Władze bowiem wiedziały doskonale, jakie umiejętności ten Chińczyk posiada.
  I tak od tego czasu tułał się po świecie, poszukując na nim własnego miejsca.
  Opis umiejętności:  - Wszelakie umiejętności magiczne, przypisane druidom.
  - Zielarstwo i medycyna naturalna.
  - Walczy w kilku stylach i z użyciem broni białej.
  - Śpiewa.
  Słabe strony:  - Słabości druidów.
  - Ma cholernie słaba głowę do alkoholu...
  Inne ciekawostki:  - Nie ufa nowoczesnej technologii. Jedyne co w tym sposobie potrafi to podstawowe rzeczy na komputerze.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Dopasowany czarny garnitur w azjatyckim stylu ze srebrnymi i czerwonymi zdobieniami. Czarne, skórkowe pantofle.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Huawei Ascend G6; klucze, w tym od auta - Toyota Auris. Trochę ususzonych ziół.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:14 am