Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  LYDIA FRIGG

  Share
  Nyks
  Nyks
  Lepiej nie zadzierać

  Liczba postów : 1981
  Join date : 02/01/2015
  Age : 25
  Skąd : Z małej, zapuszczonej wiochy...

  LYDIA FRIGG

  Pisanie by Nyks on Sro Lut 18, 2015 12:25 am  Lydia Frigg

  Wiek, data urodzenia: 31.07.1969 - 45 lat.
  Narodowość: Norweżka.
  Rasa: Elfka.
  Zawód: Kosmetolog.
  Stan cywilny: W związku z Peterem Praysonem.

  Motto: Życie bez namiętności jest nic nie warte.

  Twarzy udziela: Aly Michalka.  Wygląd:  Nie jest zbyt wysoka, ma ledwie 160 cm. Szczupła, choć kobieco zaokrąglona gdzie trzeba. Jasne blond loki, sięgające do łopatek zwykle ma rozpuszczone, choć potrafi i upiąć. Duże, jasne, szaro-oliwkowe oczy w kształcie migdałów bacznie analizują świat, a pełne usta skrywają czasami nie wyparzony jęzor. Lubuje się w ciemnych kolorach, oraz strojach kobiecych, eleganckich i klasycznych, acz z niewielką domieszką gotyckiego mroku. Uwielbia mocny makijaż, jednak dobiera swój wizerunek zależnie od potrzeb.
  Charakter:  Lydia jest kobietą trudną. Elfka jak nie elfka. Impulsywna, działająca pod wpływem chwili, przez co nie rzadko pakująca się w kłopoty. Gdy już jest zdenerwowana, trudno jest jej uspokoić się szybko. Nieco nerwowa, nawet jak na elfa. Bardzo szybko idzie ją wytrącić z równowagi psychicznej. Zapatrzona we własne odbicie arogantka i egoistka, szukająca tylko szczęścia i wygodnego siedzenia dla własnego, zgrabnego tyłka i nie baczy na innych, o ile wie, co chce. Umie sobie utorować drogę do celu, poprzez umiejętne wykorzystywanie swoich atutów. Ma niewyparzony język, więc często i z lubością korzysta z sarkazmu i ironii, a przy tym jest niezwykle szczera w swoich słowach. Częściej też mówi prędzej niż myśli, dlatego potrafią wynikać z tego problemu. Buntowniczka dla zasady, która po prostu lubi pokazywać swoją niezależność. Lubi się wykłócić o swoje, nawet jak wie że raczej nie ma w tym sposobie racji. Emocje ma, jest kobietą wrażliwą, jednak tłumi je jak tylko może.
  Rodzina:  Rodzice: Börje i Alexandra. Dziadków nie zna, bowiem jej rodzice opuścili Norwegię gdy była jeszcze zbyt mała, by cokolwiek pamiętać. Nie posiada rodzeństwa. Cała rodzina była elfami.
  Historia:  Urodziła się ostatniego dnia lipca, w roku 1969, w niewielkiej nadmorskiej Norweskiej miejscowości.
  Nie posiada rodzeństwa, a dziadkowie wysłali ją z jej rodzicami, gdy Lydia miała ledwie roczek, na Atlantydę, gdy tylko posłyszeli iż tam jej wnuczka będzie bezpiecznie i zdrowo się rozwijać.
  Tak też się stało, jednak to iż ta wyspa skrywa sporo niebezpieczeństw, kobieta wyrosła na osobę o twardym charakterze, nawet mimo wrodzonej wrażliwości.
  Jeśli chodzi o zawód, to ukończyła na wyspach studia kosmetologiczne, więc dorabia na życie jako charakteryzatorka w teatrze i czasami złapie jakieś kobiety, na makijaże weselne albo na wyleczenie drobnych problemów skórnych.
  Opis umiejętności:  - Zdolności typowe dla eflów.
  - Śpiewa, gra na gitarze, tańczy.
  - Wykona makijaż każdego typu. Umie również zrobić charakteryzację maskującą i kamuflującą.
  - Zna jedną czy dwie sztuki walki. Sprawnie posługuje się też pistoletem i nożem.
  Słabe strony:  - Słabości przypisywane elfom.
  - Zbytnia pewność siebie.
  Inne ciekawostki:  - Ma tatuaż na lewej kostce. Przedstawia on celtycki szlaczek.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Strój:
  Szmaragdową marynarka i złota bluzka o krótkim rękawie pod nią. Czarne i lejące spodnie. Wysokie czarne, skórkowe szpilki.

  Przy sobie posiada:
  Portfel z zawartością; telefon komórkowy - Nokia 7230; klucze, w tym od auta - Saab 9-3 Cabriolet. Spray chryzolitowy, niewielka fiolka z werbeną.


   Obecny czas to Pon Mar 25, 2019 9:15 am