Zaginiony świat, pełen legendarnych istot. Przekrocz granice i zmierz się z jego realiami. Jeśli lubisz pisać, masz bujną wyobraźnię i pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę w świecie pełnym magii i zagrożeń, zapraszamy Cię serdecznie do wspólnej zabawy.

Image Map

  Peter Prayson

  Share
  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Peter Prayson

  Pisanie by Selene on Pon Lut 16, 2015 8:00 pm  Peter Prayson

  Wiek, data urodzenia: 90 lat
  Narodowość: Urodzony na Atlantydzie
  Rasa: Skrzat
  Zawód: Biznesmen
  Stan cywilny: Wolny

  Motto: Wszystko można kupić, wszystko można sprzedać, nie ma rzeczy bezcennych

  Twarzy udziela: Peter Dinklage  Wygląd:  Peter to mężczyzna mierzący 130 cm wzrostu, krępej budowy ciała, jasnych kręconych włosach i błękitnych oczach. Jak na biznesmena przystało, ubiera się elegancko, chociaż czasami zdarza mu się wyglądać jak niechluj. Zwykle jednak jest starannie ogolony, wyczesany i nienagannie ubrany.
  Charakter:  Peter jest cholerykiem. Wybucha z byle powodu, najpierw mówi, potem myśli co powiedział i w konsekwencji ma to wszystko w dalekim poważaniu. Zawsze lubi mieć rację, nawet jak jej nie ma, lubi mieć ostatnie słowo, jest awanturnikiem i krzykaczem, a do tego nie znosi, gdy ktoś mu to wytyka i zaczyna go umoralniać. Rzadko kiedy zdarza mu się trzeźwo myśleć, za to zawsze realnie oceni rzeczywistość, w której się znajduje, co również ma w dalekim poważaniu.
  Nienawidzi niepowodzeń, często wybucha a sprowokowany, potrafi wstrzynać bójki. Często lubi prowokować, sarkastycznymi uwagami, a język ma rozpuszczony jak pański bicz, przez co irytuje wszystkich dookoła.
  Szacunek, takie słowo w jego słowniku nie istnieje, podobnie jak przepraszam, proszę i dziękuję. On żąda, wymaga i ma być tak jak chce, albo będziesz mieć poranną kawę na twarzy, lub maleńki spód buta odbity na twarzy.
  Lubi wszystko kontrolować, każdego i o każdej porze. Uległością w stosunku do niego można więcej zdziałać niż pokornym proszeniem.
  Jest zapatrzony w czubek swojego nosa, a najbardziej ulubione słowo to: "To moje i odwal się albo wyrwę ci łeb z płucami"
  Próżno szukać w nim przyjaciela i kompana do wspólnej drogi, a słuchając go szybciej będziesz w zimie w klapkach chodził.
  Jeśli chodzi jednak o imprezowanie, jest prawdziwym hulajduszą, i dusza towarzystwa.  Uwielbia imprezy zakraplane alkoholem, piękne kobiety, najlepiej z dużym biustem i długimi nogami, oraz porządne cygara.
  Rodzina:  Nie pamięta, nie pamięta i ma to w dalekim poważaniu. Bo nie chce pamiętać.
  Historia:  Od zawsze był samolubny, pyskaty i bojowy. Od urodzenia zamieszkuje Atlantydę więc  zna to miejsce jak swój własny portfel.
  Opis umiejętności:  Wszelkie umiejętności przypisywane skrzatom
  Słabe strony:  - Niewyparzony otwór gębowy,
  - Słabość do pieniędzy, jest przekupny.
  - Ma kompleks niższości.
  Inne ciekawostki:  On sam jest jedną wielką ciekawostką.
  Ekwipunek i aktualny strój:  Walizka z papierologią stosowaną, ciemny garnitur i spodnie w kant, biała koszula, szary  krawat, portfel, markowe pióro, błyszczące lakierki, kamizelka do kompletu, tel. kom, kluczyki do swojego auta i mieszkania.

  LINK DO DOMU POSTACI:
  http://atlantydarpg.forumpolish.com/f62-rezydencja-petera-praysona

  Selene
  Selene
  Dręczyciel

  Liczba postów : 2121
  Join date : 01/01/2015
  Age : 34
  Skąd : Piękna kraina zabita deskami

  Re: Peter Prayson

  Pisanie by Selene on Pią Maj 22, 2015 9:28 pm

  UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE SESJĄ
  1) Tytan to magia Caster z rodzaju magii Transformacji.
  Po aktywacji ta magia pozwala użytkownikowi powiększyć swój organizm do gigantycznych rozmiarów, nawet do wielkości olbrzymiego drzewa. Dodatkowo, może też być użyty na selektywne części ciała użytkownika wydłużając je dzięki czemu wygląda to jakby użytkownik posiadał własności elastyczne dzięki czemu jest bardzo wszechstronne.

   Obecny czas to Wto Mar 26, 2019 11:50 pm